Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
Įvaizdžio keitimo projektas „Rask savo stilių“

Laikas pavasario pokyčiams! Šis projektas tiems, kas pasirengęs pakeisti savo įvaizdį ir nenori likti pilka pelyte.

Buitinių paslaugų skyriuje startavo įvaizdžio keitimo projektas „Rask savo stilių“. Šis projektas tiems, kas pasirengęs pakeisti savo įvaizdį ir nenori likti pilka pelyte. Projektas sulaukė žiniasklaidos dėmesio
Pirma dalyvė būsima reklamos specialistė Eva. Ji aktyviai dalyvauja Lietuvos Junior Achievement ekonomikos programos veiklose. Šiuo metu dirba mokomojoje mokinių bendrovėje „BLACK AND RED“. Jai patinka vadovauti ir įveikti darbo metu kylančius sunkumus. Laisvalaikiu ji skaito knygas, klausosi įvairios muzikos, žiūri filmus, o ateityje planuoja dirbti reklamos srityje. Pokyčių norėjo, nes nusibodo ta pati išvaizda. Mūsų profesijos mokytojų ir mokinių pastebėjimu buvo gera dirbti su geranoriškai nusiteikusia Eva, matyti kaip ji gražėja, keičiasi, atsiskleidžia ir vis labiau šypsosi.
Antroji dalyvė Samanta. Ji - Buitinių paslaugų skyriaus II kurso mokinė. Drąsi, žingeidi, nebijo iššūkių ir naujovių. Samanta mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, keliones, muziką, laisvalaikį leidžia artimųjų bei draugų rate. Jai patinka būti dėmesio centre. Mokykloje jau pirmame kurse pagal Erasmus+ programą dalyvavo projekte Airijoje. Buitinių paslaugų skyriaus kirpėjai, kosmetikai, siuvėjai keitė Samantos stilių, fotosesijos metu fotografai užfiksavo pokyčius. Ačiū Buitinių paslaugų skyriaus mokiniui Dovydui, kuris sukūrė net tris skirtingus įvaizdžius!
Trečioji dalyvė Deimantė, kuri nepabijojo keistis projekto RASK SAVO STILIŲ metu! Buitinių paslaugų skyriuje mokosi sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės, po pamokų šoka šiuolaikinių šokių grupėje „X“. Deimantė norėjo savito, ryškaus, išsiskiriančio iš aplinkos stiliaus. Po pasikeitimų Deimantė džiaugėsi: „Draugės manęs nepažino! Dabar žiūrėdama į veidrodį jaučiuosi labai ypatinga“. Specialistai siekė, kad į projektą atėjęs žmogus taptų toks, koks yra viduje, kad pokyčiai atspindėtų jo polinkius, pomėgius, gyvenimo būdą bei temperamentą.

LAIKAS PAVASARIO POKYČIAMS!

1.jpg
2.jpg
3.jpg

4.jpg
5.jpg
eva.jpg

000.jpg
1.jpg
2.jpg

10.jpg
3.jpg
4.jpg

0.jpg
1.jpg
2.jpg

10.jpg
14.jpg
11.jpg

video_parastes.gif