Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
saugi mokykla.png

Pilotinis projektas „Saugi mokykla“

Prevencinis projektas „Dvi mažos mergaitės“

2013 06 13


Mokinių vasaros stovykla „Būkime kartu“ buvo organizuota birželio 4 – 6 dienomis Kelmės r. kaimo turizmo sodyboje „Miego klinikos“. Ši stovykla dalinai buvo finansuota iš prevencinio projekto „Dvi mažos mergaitės“ lėšų.
Stovykloje dalyvavo mokiniai iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių. Stovyklos metu vyko mokymai, kuriuos vedė lektoriai iš Kauno, Vilniau, Alytaus ir Šiaulių. Mokiniai turėjo progos pabendrauti su kino aktoriumi ir režisieriumi Robertu Šarknicku, Lietuvos seniausiu DJ Romualdu Volodka. O kur dar rytinės mankštos, maudynės tvenkinyje, kūrybinės veiklos, o svarbiausia gardus maistas virtas lauko virtuvėje.
Greitai prabėgo trys dienos stovykloje, namo vykome su gera nuotaika ir viltimi , kad kitais metais vėl susirinksime į stovyklą ir mėginsime gvildenti mums aktualias problemas.
Visų stovyklautojų vardu noriu padėkoti mokytojams, kurie buvo su mumis stovykloje: Eglei Remeikienei, Danguolei Kraskauskienei, Daliai Kerienei( Šiauliai), Vitai Žukaitei (Vilnius), Daliai Rimkevičienei (Kaunas).

Inga Valčiukaitytė BR12/2 gr.
 

video_parastes.gif