Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
saugi mokykla.png

Pilotinis projektas „Saugi mokykla“

Pilotinio projekto „Saugi mokykla“ vasaros stovykla Palangoje

2011 06 22


2011-06-20-22 d. Palangoje, viešbutyje „Palangos Juzė“ vyko pilotinio projekto „Saugi mokykla“ vasaros stovykla. Stovykloje dalyvavo mokiniai iš 13 Lietuvos mokyklų.

Stovykloje mokiniai ne tik smagiai leido laiką prie jūros, bet ir aktyviai mokėsi. Stovyklos metu didelis dėmesys buvo skiriamas mokinių socialinių įgūdžių lavinimui, savęs pažinimui, tobulėjimui dvasiškai bei fiziškai.
Užsiėmimus vedė: STIMULUS jogos trenerė, paskaitų „Fraktalų piešimas“ autorė ir lektorė, psichologė, dizainerė Brigita Paulauskienė. Lektorė supažindino su fraktalų piešimu – tai darbas su savimi.
Žana Dragunova – sertifikuota koučingo specialistė, ICF Lietuva narė, Šeimos koučingo centro „Atvira erdvė“ steigėja, vedė grupines koučingo sesijas, kurių metu mokiniai sužinojo apie emocinio intelekto svarbą žmogui, ir kaip siekti užsibrėžto tikslo.
Savanoris Remigijus iš VĮ „Kitas variantas“ mokinius supažindino su meditacijos svarba, suteikė galimybę sužinoti: Kaip pasiekti tai, ko tikrai trokšti?
Šiaulių regiono akcijų koordinatorė Neringa supažindino su Pakrančių valymo ir dėkingumo Žemei, Vandeniui akcija „Laimingas vanduo“. Užsiėmimo metu stovyklautojai vyko į pajūrį, kur rinko šiukšles ir taip išreiškė pagarbą ir meilę gamtai.
Iš stovyklos visi grįžome pailsėję ir labai daug sužinoję naujo ir įdomaus.
Rudenį, kai į mokyklą susirinks draugai pasidalinsime savo įgytomis žiniomis.

Mokinių grupės prieš smurtą
vadovė Dalia Kerienė
 

video_parastes.gif