Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
pagalba.png

Europos veiksmų narkotikų srityje prevencinis projektas „Kas tau surišo rankas“

2011 metais Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje įgyvendintas prevencinis projektas „Kas tau surišo rankas“. Projekto organizatorės socialinė pedagogė Dalia Kerienė ir bendrabučio auklėtoja Ilona Valčiukienė. Projekto tikslas - supažindinti kuo daugiau jaunimo su narkotikų žala jų organizmui ir pateikti kuo daugiau kvalifikuotos informacijos apie pasekmes.
Projekto metu vyko daug paskaitų su specialistais, menininkais, kūrėjais, filmų peržiūromis.  Organizuota ekskursija į Šiaulių policijos muziejų, kuriame mokiniai buvo supažindinti su muziejuje esančiais eksponatais, jų atsiradimo istorija. Mokinius sudomino įdomus pasakojimas apie narkotikų pražūtingą poveikį žmogaus organizmui, ypač paauglio organizmui, o svarbiausia - apie didžiulę žalą, kurią patiria aplinkiniai ir net patys artimiausi žmonės.
Buvo surengtas prevencinis renginys „Kas Tau surišo rankas?“, skirtas 17-20 m. amžiaus jaunuoliams. Renginio tikslas - skatinti jaunimą nors vieną dieną nerūkyti, supažindinti su rūkymo žala ir pasekmėmis. Atlikta apklausa, kurios tikslas pateikti pasiūlymą, kaip galima pinigus, skirtus rūkymui, išleisti savo sveikatos ir gero gyvenimo ugdymui. Anketos rezultatai pristatyti internetiniame puslapyje.

CIMG6620.jpg
CIMG6622.jpg

video_parastes.gif