Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, LT-76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt

maxresdefault.jpgPRISIJUNK PRIE MŪSŲ! Kurk savo ateitį čia - Buitinių paslaugų skyriuje! HIGIENINĖS KOSMETIKOS KOSMETIKAS, FLORISTAS, FOTOGRAFAS, KIRPĖJAS, SIUVĖJAS, SPORTO KLUBO PASLAUGŲ DARBUOTOJAS, VIZUALINĖS REKLAMOS GAMINTOJAS, SUKIRPĖJAS-KONSTRUKTORIUS!

KVIEČIAME svajones įgyvendinti kartu!

Mokinius, baigusius 10 klasių ir pageidaujančius įgyti vidurinį išsilavinimą, kviečiame mokytis pagal šias mokymo programas (mokymo trukmė 3 metai):

Mokinius, baigusius vidurinę mokyklą, kviečiame mokytis pagal šias mokymo programas (mokymo trukmė 2 metai):

 

Naujienos

Kūrybos popietė

2016 05 25
Gegužės 24-osios pavakarę į Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus biblioteką susirinko būrelis mokinių, kurie buvo pakviesti skristi kūrybos sparnais pro atvirus pavasario langus. Renginį organizavusios bendrabučio auklėtojos Ilona Valčiukienė, Jurgita Aldukevičiutė-Janauskienė ir bibliotekininkė Irena Pelanienė Plačiau...»

Nugriaudėjo „Šimšės pavasaris 2016“

2016 05 22
Gegužės 19 d. po visą dieną trukusios tarptautinės metodinės-praktinės mokinių ir mokytojų konferencijos „Išgirsk kiekvieną – rūpinkis kiekvienu“, kurią organizavo VO „Gelbėkit vaikus“ prasidėjo „Šimšės pavasario“ šventė. Plačiau...»

Vasarą pasidarbuosi, šiltai peržiemosi....

2016 05 16
BK14/2 ir BF14/1 gr. mokinės lankėsi Šiaulių jaunimo darbo centre ir susipažino su jo vykdoma veikla. Sužinojo kaip galėtų pasinaudoti vasaros darbų banku ir naudingai praleisti vasarą, įtvirtino žinias apie darbo paieškos subtilybes, Plačiau...»

Dailės terapijos technikos savo emocijų pažinimui ir valdymui

2016 05 15
Gegužės 13 d. kaimo turizmo sodyboje „Jonaitiškių dvaras“ vyko edukacinė stovykla socialiniams pedagogams „Kurk, dalinkis ir tobulėk 3“, kurios metu profesijos mokytojos Renata Chvoinikovienė ir Lina Mišeikienė vedė praktinį užsiėmimą Plačiau...»

Svečiai iš Pasvalio rajono

2016 05 13
Gegužės 11 d. Buitinių paslaugų skyriuje svečiavosi mokiniai iš Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinės mokyklos. Merginos turėjo galimybę susipažinti su skyriuje rengiamomis profesijomis bei pačios išbandyti kirpėjo ir floristo specialybes praktiniame darbe. Plačiau...»

Ekspozicija „Poezijos paukštė pavasario sode“

2016 05 11
Visus, neabejingus pavasariui, poezijai ir dailei, kviečiame į Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje parengtą ekspoziciją „Poezijos paukštė pavasario sode“. Jūsų laukia dailės mokytojos Laimos Spranginaitės Plačiau...»