Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
bibl.png

Biblioteka

ESU LAIMINGAS, NES SKAITAU!

Darbo laikas:
I-IV   8.00-17.00
V       8.00-15.45
Pietų pertrauka 12.00-12.45

Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus biblioteka yra erdvė, kurioje susikerta įvairių pomėgių, asmeninių savybių, skirtingų profesinių patirčių ir interesų žmonių keliai. Čia dera ilgametė patirtis ir jaunatviškas entuziazmas.
Bibliotekos darbuotojai sėkmingai bendradarbiauja su mokytojų bendruomene, ugdo mokinių socialinius, asmeninius komunikacinius, informacinius gebėjimus, teikia pagalbą rengiant projektus, konsultuoja ir informuoja, kaip tinkamai pasinaudoti bibliotekos fondais.
Skyriaus bibliotekos fondą sudaro daugiau nei 10 tūkstančių įvairaus pobūdžio leidinių. Bibliotekoje galima naudotis informaciniu fondu – enciklopedijomis, žinynais, žodynais – susipažinti su teminėmis parodomis, naujomis knygomis. Mokytis galima ne tik iš rašytinių šaltinių, bet ir iš elektroninių laikmenų: „Encyclopedica Encarta“, „Interleksis“, „Grožio salonas 2“, „Model Builder“ ir kt.
Bibliotekos skaitykloje yra įdiegta mokyklų bibliotekų informacinė sistema „MOBIS“, kuria jau aptarnaujami vartotojai. Daugėja skaitytojų, vykdomi įvairūs projektai - šie ir kiti svarbūs darbai bibliotekos darbuotojams diktuoja didėjantį tempą ir dėmesį skaitytojų aptarnavimo kokybei, todėl labai svarbus tarpusavio bendradarbiavimas. Norite rekomeduoti įdomią knygą? Turite idėjų ir energijos joms įgyvendinti?
Maloniai laukiame bibliotekoje kiekvieno!

Bibliotekininkė Asta Abukaitienė
asta.abukaitiene@sprc.lt


Šiaulių PRC bibliotekose vykstančių renginių naujienos
Naudingos nuorodos, knygų sąrašai

 

 

video_parastes.gif