Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Nugriaudėjo tradicinė polkos ir pyrago vakaronė

2021 11 25


Buitinių paslaugų skyriaus kiemelyje lapkričio 24 d. vyko tradicinė polkos ir pyrago vakaronė, kuri kiekvienais metais vyksta paskutinę lapkričio mėnesio savaitę. Vakaronės tema „Derliaus pabaigtuvių šventė“. Vakaronės metu vyko konkursas, varžėsi penkios komandos – Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų, Technologijų, Mechanikos skyrių bendrabučių komandos, Kauno buitinių paslaugų ir verslo komanda ir Centro mokinių tarybos komanda. Komandos dalyvavo barščių virimo, dainavimo ir šokio konkursuose. Buvo smagu stebėti, kaip mokiniai kartu su savo mokytojais virė ant laužo barščius, serviravo stalą tradiciniu pyragu, kurį reikėjo išsikepti iš rudens gėrybių, dainavo dainas, spėliojo mįsles ir mokėsi „Balkfok“ šokių. Šokti mokinius mokė Utenos folkloro ansamblio „Davila“ nariai (vadovė Milda Morkūnaitė). Kolektyvas buvo pakviestas į vakaronę pasinaudojant mokiniams skirtu Kultūros pasu. Visi vakaronės dalyviai ir svečiai buvo vaišinami barščiais, pyragais, karšta arbata ir rėmėjo AB „Žemaitijos pienas“ sūriu.

Vertinimo komandai, kuriai vadovavo Šiaulių r. savivaldybės kultūros centro meno vadovė Nijolė Girniuvienė teko stipriai padirbėti, nes turėjo paragauti visų komandų virtų barščių, skanauti pyragų, kartu dainuoti ir šokti. Visos komandos buvo įvertintos labai gerai, apdovanotos organizatorių ir vakaronės rėmėjų dovanomis. Vakaronės dalyvius linksmino mušamųjų instrumentų grupė „Ritmas Kitaip“ (vadovas Arūnas Banys).

Dėkojame vakaronės rėmėjams: AB „Žemaitijos pienas“, UAB „Citma“, tėvams Aurelijai ir Valentinui Aušbikavičiams ir vakaronės organizatoriams Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių tarybai ir Buitinių paslaugų skyriaus mokiniams už norą kurti draugišką bendruomenę, bei populiarinti centro tradicijas.

Daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

video_parastes.gif