Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Žinių ir draugystės popietė

2021 11 24


Lapkričio 23 dienos popietę Buitinių paslaugų skyriaus I-o kurso BK21/1 grupės moksleiviai sulaukė rimto pakvietimo ateiti po praktinių užsiėmimų pas bendrojo lavinimo mokytojas - N. Gelžinienę ir J. Guokienę. Mokytojos palepino savo mokinius žaisminga žinių ir draugystės popiete „Žodžių ir skaičių pasaulyje“.
Net penkios komandos, ryžtingai nusiteikusios, minė mįsles, naršė po patarlių ir palyginimų lobyną, prisiminė vaizdingus posakius - frazeologizmus, atliko kalbos kultūros užduotis, parodė greito mąstymo galimybes žodiniame turnyre, perfrazavo senovinius matavimo vienetus, sprendė matematinius kryžiažodžius, iš atsakymų perskaitydami žodį „draugystė“- tai ir buvo mūsų popietės esmė, nes popietėje vyravo tarpusavio supratimo ir tolerancijos atmosfera. Kol vertintojų komanda sumavo rezultatus (ačiū mokinėms U. Sabaliauskaitei ir M. Tropinaitei), visi turėjo galimybę užduočių atsakymus pasitikrinti pateiktyse.
Mokytojos J. Guokienė ir N. Gelžinienė nesigaili įdėto triūso, nes džiugu matyti savo mokinius, taip supratingai ir žaismingai palinkusius prie užduočių.

video_parastes.gif