Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Fotografija – apjungiantis socialinis reiškinys

2021 06 25


Birželio 23 dieną, palydint dar vienerius mokslo metus, Šiaulių fotografijos muziejuje atidaryta fotografo specialybės pirmo ir antro kurso mokinių paroda „Kontaktas“. Aktuali tema sukvietė į atidarymo renginį moksleivius, jų artimuosius, mokyklos vadovus ir svečius. Renginio dalyvius pasveikino Šiaulių garbės pilietės vardą pelniusi Šiaulių Sondeckio menų gimnazijos mokytoja Marytė Markevičienė ir jos ugdytinė Miglė Dambrauskaitė, virtuoziškai atlikusi kūrinį akordionu. 
Jaunieji fotografai drąsiai, bet tuo pačiu jautriai interpretavo „Kontakto“ temą ir geriausius savo darbus eksponuoja parodoje. Savo darbą parodai atrinko ir kartu su mokiniais eksponuoja bendrabučio auklėtoja Rūta Balčiūnienė.
Prisilietimas, jungtis, ryšys – kaip niekad aktualūs žmonijai šiandien pandemijos akivaizdoje. Ryšių, jungčių nutraukimas sąlygoja visuotinės tvarkos suardymą, apsivalymo nebuvimą, chaoso teorijas. Paroda „KONTAKTAS“ – tai pokalbis su visuomene vaizdu.
Parodos organizatoriai – Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės profesijos mokytojai Renata Chvoinikovienė, Lina Mišeikienė, Rolandas Parafinavičius.

Be galo džiugu sugrįžti iš nuotolinio bendravimo ir vėl pasimatyti! 

Daugiau nuotraukų iš parodos mokyklos facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

video_parastes.gif