Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Penki socialiniai partneriai nuotoliniame susitikime

2021 02 26


Vasario 25 d. kosmetiko specialybės profesijos mokytojos surengė susitikimą su socialiniais partneriais. Šį kartą svečiuose dalyvavo net penki socialiniai partneriai.
Susitikime dalyvavo kosmetikų ir kosmetologų asociacijos įkūrėja, „Art of beauty“ mokyklos įkūrėja ir direktorė Rūta Bražiūnienė, kuri apibendrintai supažindino su šių dienų priimtais įstatymais grožio srityje, išaiškino darbo pobūdžio galimybes, davė daug patarimų būsimoms kosmetikėms.
Dermatokosmetologė, „Laserstyle“ klinikos įkūrėja Ugnė Mikienė pasakojo ir supažindino mokines su kosmetiko bei kosmetologo darbo kasdienybe, susiduriamomis problemomis bei šių dienų grožio srities aktualijomis.
Trečioji socialinė partnerė – kosmetologė, Deimantės Risovaitės grožio studijos įkūrėja. Ji mielai pasidalino savo įžvalgomis ir patarimais, į ką reiktų atkreipti dėmesį besimokinant šios specialybės, papasakojo kokios yra galimybės norint įkurti savo verslą grožio srityje.
Ketvirtoji socialinė partnerė, kosmetologė-vizažistė, „Estetik“ grožio studijos įkūrėja Ieva Umaraitė. Baigusi kosmetologijos moklsus ir prieš pat pirmąjį karantiną savo studijos duris atvėrusi Ieva, tik dar kartą susirinkusioms mokinėms patvirtino, kad reikia labai norėti, siekti savo užsibrėžtų tiklsų, ir nieko nėra neįmanomo!
Na ir penktoji mūsų socialinė partnerė, kosmetikė-vizažistė, Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus absolventė – Ugnė Trijonienė. 2018 metais baigusi kosmetikės mokslus, Ugnė ir toliau dirba grožio namuose „Mademoiselle“, atlieka įvairias kosmetines veido procedūras, veido makiažą, antakių dizaino ir modeliavimo procedūras, tobulina kvalifikaciją ir padeda moterims paryškinti jų grožį.
Šis susitikimas, tai dar vienas įrodymas mokinėms, kad mūsų mokykla paruošia tikrai puikius specialistus, galinčius pradėti savo asmeninę karjerą grožio srityje.

video_parastes.gif