Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2020-2021 m. naujienos ir įvykiai

Sušildykime širdis bendrumo jausmu!

2020 12 17


Šiauliečių širdis užkariavęs KALĖDINIS ŠIMŠĖS MIESTELIS kviečia prisiminti akimirkas, suteikusias tiek daug džiaugsmo dalyviams, žiūrovams ir organizatoriams! NET PENKERIUS METUS vykęs renginys šiandien turi kuom pasidžiaugti ir pasidalinti su visais šventine emocija, džiugesiu ir kalėdiniu bendrumo jausmu. Esate kviečiami dar kartą, tačiau šį kartą mintyse ir atsiminimuose sudalyvauti šioje džiaugsmo puotoje ir prisiminti tik JUMS smagiausias ir įsimintiniausias akimirkas, juk ši šventė niekada nebuvo nuobodi arba tokia pat kaip pernai!

Tokios žvaigždės kaip Radži ir Birutė Dambrauskaitė, Lauros studija, Agnė Michalenkovaitė, Deividas Bastys, grupė „Vairas“, puošė šventę ir linksmino miestiečius bei jų svečius, taip pat Ugnies teatro šou, fejerverkai nepaliko abejingų.

Tai, kad KALĖDINIS ŠIMŠĖS MIESTELIS įnešė svarų indėlį kuriant Kalėdų dvasią mieste, byloja ir kasmetinis miesto mero Artūro Visocko, Šiaulių PRC direktoriaus Sauliaus Dargužo, Šimšės bendruomenės atstovų apsilankymas šventėje ir visų, atvykusių į Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus kiemelį, pasveikinimas!

Kalėdinė mugė, eglučių, angelų, švelniakailių žvėrelių paroda, kalėdiniai pyragai ir arbata tegul sušildo visų mintis ir širdis ateinančiais 2021-aisiais!

Kviečiame mėgautis prisiminimais!

video_parastes.gif