Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Polkos ir pyrago vakaronė

2019 12 02


Jau tradicija tapo kiekvienais metais lapkričio mėnesio paskutiniąją savaitę rinktis į tradicinę polkos ir pyrago vakaronę. Šių metų vakaronė „Kap liob rokoutėis žemaitee“, skirta Žemaitijos 800 metų jubiliejui ir Šiaulių profesinio rengimo centro 15 metų jubiliejui paminėti. Dalyvių komandos turėjo atlikti užduotis: pristatyti pyragą, serviruoti stalą žemaitiškais patiekalais, dalyvauti žemaitiško žodyno konkurse, prisistatyti ir pasveikinti mus su 15 metų sukaktimi. Šiemet vakaronėje dalyvavo komandos iš Kauno, Tauragės, Šiaulių miesto ir rajono mokyklų. Vakaronės dalyvius linksmino ir šokti kvietė folko grupė „Kūjeliai“ iš Vilniaus.
Šių metų šauniausia vakaronės komanda išrinkta Tauragės rajono Lauksargių pagrindinės mokyklos komanda, kuriai pasiruošti padėjo mokytojos Ona Jasevičienė ir Regina Mikaitienė.
Džiaugiamės mūsų ilgamete draugyste ir dėkojame vakaronės rėmėjams: UAB „Verbūnų duona“, UAB „Žemaitijos pienas“, UAB „Citma“ ir Šiaulių rajono ūkininkui Virgilijui Ivoškevičiui, kurių dėka neliko nė vieno vakaronės dalyvio be vaišių ir dovanų.

video_parastes.gif