Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Žinių ir draugystės popietė

2019 11 16


Lapkričio 14 dienos popietę Buitinių paslaugų skyriaus I-o kurso moksleiviai sulaukė draugų iš Mechanikos skyriaus - pirmakursių elektromechanikų - ir jų matematikos mokytojos R. Jasaitytės. Vyko žinių ir draugystės popietė „Žodžių ir skaičių pasaulyje“.
Popietę vedė BRFO17 gr mokinės - G. Vasiliauskaitė ir G. Miliauskaitė. Komandos prisistatė ir ryžtingai nusiteikusios, minė mįsles, naršė po patarlių ir palyginimų lobyną, prisiminė vaizdingus posakius - frazeologizmus, atliko kalbos kultūros užduotis, parodė greito mąstymo galimybes žodiniame turnyre, perfrazavo senovinius matavimo vienetus. Sprendė kryžiažodžius, iš atsakymų perskaitydami žodį „draugystė“- tai ir buvo mūsų popietės esmė, kur vyravo tarpusavio supratimo ir tolerancijos atmosfera. Kol vertintojų komanda sumavo rezultatus (ačiū BRFO17 ir BK19/2 grupių mokiniams), visi turėjo galimybę užduočių atsakymus pasitikrinti pateiktyse.
Geriausiai pasirodė Mechanikos skyriaus MAE19 grupė, Buitinių paslaugų skyriaus BK19/2 ir BRF19 grupių komandos.
Mokytojos J. Guokienė, R. Jasaitytė ir N. Gelžinienė nesigaili įdėto triūso, nes džiugu matyti savo mokinius, taip supratingai ir žaismingai palinkusius prie užduočių.

video_parastes.gif