Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Kas taps čempionu?!

2019 10 23


Buitinių paslaugų skyriaus bendrabučio ketvirtame aukšte vyko stalo žaidimų vakaras. Tai idealus būdas praleisti laisvalaikį žaidžiant bei mokantis kartu su draugais, tarpusavio santykių stiprinimui kadangi kiekvienas stalo žaidimas – tai puikus iššūkis patreniruoti savo loginį mąstymą, derybinius įgūdžius ar pademonstruoti bendravimo, tolerancijos ir kitokius sugebėjimus.
Kas taps čempionu?!
Žaidimas „Lažinkimės?“ – stiprių emocijų megėjams. Reikėjo mesti iššūkį ir sužinoti ar gali per 15 sekundžių išvardinti 8 Europos šalis, išspręsti lygtį, o gal užpūsti žvakę iš 2 metrų atstumo. Žaidžiant šį žaidimą, reikėjo stengtis atlikti įvairias užduotis, o kiti žaidėjai lažinosi, ar užduotį atliekančiam žaidėjui pasiseks, ar ne. Jei žaidėjo spėjimas teisingas, jis praturtėja! Jei užduotį atlieko sėkmingai, praturtėjo ir žaidėjas!
Žaidimas „Dobble“- įdomus, nuotaikingas ir labai linskmas, jį galima žaisti visur - namie, gamtoje ar kelionėje! Šio žaidimo metu lavinamas pastabumas, refleksai, koordinacija ir greitis, nes čia kovoti reikėjo dėl kiekvienos kortelės.
Stalo žaidimai puikus pasirinkimas, norintiems paįvairinti vakarus, suteikia progą praleisti kokybišką laiką kartu su draugais. Puikus būdas atitraukti nuo TV ekranų, telefonų.

Bendrabučio auklėtoja
Virginija Damskienė

video_parastes.gif