Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2019-2020 m. naujienos ir įvykiai

Būk užsiėmęs - mokykis Šiaulių profesinio rengimo centre!

2020 06 28
Birželio pabaigoje vyko Šiaulių užimtumo tarnybos įgyvendinamas projekto „Jaunimo socialinių kompetencijos didinimas“ dalyvių susitikimas su mokymo įstaigų atstovais. Projekto tikslas - sumažinti Plačiau...»

Fotografų paroda autobusų stotyje

2020 06 17
Kaip ir kiekvienais metais, vasaros pradžioje, baigiantis mokslo metams fotografo specialybės mokiniai dovanoja parodą Šiaulių miesto gyventojams ir svečiams.
Neatsitiktinai parodos erdve pasirinkta Šiaulių autobusų stotis. Plačiau...»

Profesionalūs mokymai kirpėjoms!

2020 06 14
Kirpėjo specialybės profesijos mokytojos Zinaida Kazlauskienė ir Lina Janušienė birželio 11-12 d. Vilniuje dalyvavo tarptautinių konkursų dalyvio ir prizininko, garsaus kirpimo meistro Artiom Kikot teoriniuose ir praktiniuose profesionalių konkursinių Plačiau...»

Netradicinė ugdymo karjerai pamoka

2020 06 03
Birželio mėnesio pradžioje, ugdymo karjerai pamokoje mokiniai kartu su mokytoja A. Abukaitiene dalyvavo nuotoliniame susitikime su Jaunimo užimtumo centro konsultante K. Jonaitiene. Plačiau...»

Net dvi diplomų įteikimo šventės!

2020 05 29
Kaip niekad daug puikiai nusiteikusių absolventų atėjo linksmi bet ir susikaupę į Diplomų įteikimo šventę! Išsiilgę vieni kitų ir mokyklos, sakė dar nenorintys išeiti Šių dienų aktualijų kontekste, tai lyg didžiausia dovana Plačiau...»

„Auksinio kadro“ nugalėtojas – fotografo specialybės mokytojas Rolandas Parafinavičius

2020 05 25
Gegužės 22 dieną Vilniaus Rotušės aikštėje įvyko devynioliktojo konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ nugalėtojų apdovanojimai. Renginyje dalyvavo bei teikė apdovanojimus Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Plačiau...»

Jungiamės prie iššūkio SVEIKATIADA

2020 05 17
„Sveikatiada“ - tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Gegužė-birželis - užkandžių iššūkis. Buitinių paslaugų skyriaus socialinė pedagogė Dalia Plačiau...»

Ženkliukai, skirti Europos dienai paminėti

2020 05 08
Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytojos Vitolda Veriankaitė ir Enrika Stanaitienė kartu su vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniais ir šiais metais sukūrė ženkliukus skirtus Europos dienai paminėti. Plačiau...»

#RenkuosiSkaityti!

2020 05 07
Gegužės 7-ąją, Lietuvai minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė skyriaus bendruomenę kviečia prisijungti prie vykstančio visuomeninio renginio, skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito!“. Plačiau...»

Mokymo procesas nenutrūksta!

2020 05 06
Karantino metu Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytojai ne tik nenutrūkstamai vykdo mokymo(si) procesą, bet ir kuria video pamokas bei dalinasi patarimais mokyklos socialiniame tinkle Facebook ir YouTube. Plačiau...»

Biblioteka – Tavo namuose!

2020 04 22
Karantino sąlygos šiuo metu neleidžia skaitytojams užsukti į Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus biblioteką. Ką gali pasiūlyti Buitinių paslaugų skyriaus biblioteka šiomis dienomis? Pagalba mokytojams ir mokiniams ruošiantis nuotoliniam mokymui: Plačiau...»

Mokymas(is) virtualioje erdvėje

2020 04 03
Nuotolinis mokymas Buitinių paslaugų skyriuje vykdomas nuo kovo 30 dienos. Tiesiogine informacija su mokiniais įvairiais informacijos perdavimo būdais dalinasi grupės vadovai, mokinius mokantys profesijos ir bendrojo lavinimo mokytojai. Informacijai perduoti Plačiau...»

PAGALBA MOKINIUI NUOTOLINIO MOKYMOSI LAIKOTARPIU

2020 03 31
Socialinė pedagogė Dalia Kerienė konsultuos mokinius, tėvus/globėjus, bendrabučio auklėtojus nuotolinio mokymosi laikotarpiu nuo pirmadienio iki penktadienio 9.00-14.00 valandos. Plačiau...»

Kuriu vizitinę kortelę!

2020 03 13
Kovo 12 d. Buitinių paslaugų skyriuje lankėsi Šiaulių Ragainės progimnazijos 7-8 klasės mokiniai, kurie dalyvavo profesinio veiklinimo užsiėmime „Kuriu vizitinę kortelę“. Renginio tikslas supažindinti mokinius su vizualinės reklamos gamintojo specialybe bei Plačiau...»

Koja kojon su Šiaulių regiono pramonės ir verslo lyderiais!

2020 03 12
Kovo 9-10 dienomis Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės mokiniai ir mokytojai dirbo Šiaulių arenoje, kur vyko Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų organizuota Generalinė asamblėja ir apdovanojimų renginys. Mokiniai įgijo daug patirties: Plačiau...»

Atkurtai Lietuvos Nepriklausomybei – 30!

2020 03 11
Vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojų Enrikos Stanaitienės ir Vitoldos Veriankaitėskūrė, kūrė plakatus, skirtus kovo 11 dienai paminėti. Plakatų paroda vyksta Šiaulių jaunimo Plačiau...»

Teisinių žinių konkursas „Temidė 2020“

2020 03 06
Vasario 5 d. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijoje vyko teisinių žinių konkurso „Temidė 2020“ pirmasis etapas, kuriame dalyvavo 18 komandų iš Šiaulių miesto ir rajono mokyklų. Buitinių paslaugų skyriaus komanda dalyvavo kartu su socialine pedagoge Dalia Keriene. Plačiau...»

Siuvimas – super galia!

2020 03 04
Kovo 3 dieną Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje vyko siuvėjo ir sukirpėjo-konstruktoriaus programų mokiniams susitikimas su socialiniais partneriais „Siuvimas – super galia!“. Renginyje dalyvavo UAB „Aderlita“ gamybos vadovė Renata, dizainerė Plačiau...»

Stilingas ir jaukus vakaras BLACK TIE'2020

2020 02 28
Vasario 27 d. baigiamųjų grupių mokiniams nuaidėjo „Paskutinio skambučio“ šventė. Šių metų tema BLACK TIE, tai stilingas ir jaukus vakaras, kupinas džiaugsmo ašarų, nostalgiškų prisiminimų, skambių dainų ir šokių. Plačiau...»

Lietuvių kalbos ir kompiuterinio raštingumo konkursas

2020 02 27
Vasario 26 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko „Lietuvių kalbos ir kompiuterinio raštingumo“ konkursas Šiaulių profesinio rengimo centro dvyliktų klasių mokiniams. Konkursas vienas iš Centro gimtosios kalbos savaitės „Pakelki galvą, o gimtasis žodi…“ renginių, skirtas Plačiau...»

Integruota pamoka

2020 02 25
Vasario 25 dieną mokykloje vyko atviras integruotas anglų kalbos ir higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės užsiėmimas. Pamokos tema – veido masažas įvairiems odos tipams. Skirtingų mokymo (si) priemonių ir metodų gausa suteikė užsiėmimui Plačiau...»

Kviečiame į biblioteką!

2020 02 24
Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekininkė Asta Abukaitienė kviečia mokinius ir mokytojus užsukti į biblioteką ir pasidomėti knygų naujienomis iš Vilniaus knygų mugės 2020. Šiemet knygų mugė pasitinka su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia Plačiau...»

Čempionate „KAUNAS BEAUTY 2020“ laimėta prizinė vieta!

2020 02 23
Šeštadienį, vasario 22 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, parodos BEAUTY EXPO 2020 metu vyko atviras Lietuvos čempionatas „KAUNAS BEAUTY 2020“. Šis čempionatas skirtas kirpėjams, vizažistams, manikiūristams, antakių ir blakstienų meistrams ir Plačiau...»

Ieškau darbo! Nuo ko pradėti?

2020 02 19
Vasario 18 d. Buitinių paslaugų skyriaus ugdymo karjerai mokytoja Asta Abukaitienė dalyvavo seminare „Ieškau darbo! Nuo ko pradėti?“, kurį organizavo Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultetas. Plačiau...»

Profesinio meistriškumo konkursai

2020 02 14
Vasario 13 d. vyko net du higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesinio meistriškumo konkursai: nagų dizaino „Grožio magija“ ir veido procedūrų „Afroditė“. Plačiau...»

Ugdymo karjerai diena

2020 02 14
Vasario 14 d. Buitinių paslaugų skyriuje mokiniams iš Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos organizuota Karjeros ugdymo diena. Šeštokų klasė su klasės auklėtoja vaikščiojo po praktinio mokymo dirbtuves, bendravo su mokiniais ir mokytojais, susipažino su jų kasdiene Plačiau...»

Projekto dalyviai iš Latvijos

2020 02 13
Vasario 13 dieną mokykloje lankėsi svečiai iš Latvijos pagal Erasmus+ projektą „Kaip patobulinti verslumo gebėjimus šeimose“. Kartu su projekto partneriais Šiaurės Lietuvos kolegija domėjosi Lietuvos profesinio mokymo sistema, suaugusiųjų ugdymu ir mokymo Plačiau...»

Saugesnio interneto savaitė

2020 02 13
Vasario 11 d. vizualinės reklamos gamintojo specialybės profesijos mokytoja E. Stanaitienė ir ugdymo karjerai mokytoja A. Abukaitienė kartu su mokiniais dalyvavo netradiciniame renginyje, kuris vyko Šiaulių m. sav. viešosios bibliotekos „Saulės“ Plačiau...»

Susitikimas su kirpimo srities profesionalėmis

2020 02 11
Vasario 11 d. Buitinių paslaugų skyriaus kirpėjo specialybės mokiniai dalyvavo susitikime su kirpimo srities ir plaukų priežiūros profesionalėmis. Grožio salono „Ardua“ savininkė ir plaukų stilistė Audronė Pelenytė, kuri kirpimo žinias gavo mūsų mokykloje, o Plačiau...»

Parodoje „Logo. Ženklas“

2020 02 09
Vasario 7 d. reklamos gamintojo specialybės mokiniai su mokytojomis Vitolda, Vale ir Enrika susipažino su logotipais parodoje „Logo. Ženklas“, kuri vyksta Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Plačiau...»

Jaunieji sportininkai

2020 02 09
Šiaulių Gytarių progimnazijos 4 klasių mokiniai varžėsi estafetėse ir susipažino su sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybe. Jaunimas nenorėjo išeiti iš sporto salės, nes labai patiko sportuoti kartu su profesijos mokytoju Robertu Baranausku ir Plačiau...»

Profesinio veiklinimo užsiėmimas pas reklamos gamintojus

2020 02 06
Vasario 5 d. Buitinių paslaugų skyriuje lankėsi Šiaulių Gytarių progimnazijos 7-8 klasės mokiniai, kurie dalyvavo profesio veiklinimo užsiėmime. Vizualinės reklamos gamintojo specialybės absolventai ir profesijos mokytoja Valė Skėrienė supažindino svečius Plačiau...»

Svečiuose

2020 02 06
Vasario 5 d. Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyresnysis seržantas Darius Pileckas ir vyresnysis seržantas Vytautas Juknevičius susitiko su Plačiau...»

Mokymosi galimybės Buitinių paslaugų skyriuje

2020 02 04
Vasario 4 d. Šiaulių užimtumo tarnybos Jaunimo darbo centre vyko dalyvių susitikimas su mokymo įstaigų atstovais. Renginio metu mokytoja Asta Abukaitienė pristatė galimybes mokytis Šiaulių profesinio rengimo centre, suteikė informaciją apie specialybes, Plačiau...»

Naktis mokykloje

2020 02 02
Sausio 31 d. po pamokų į Buitinių paslaugų skyrių rinkosi mokiniai iš Šiaulių profesinio rengimo centro ir svečiai iš Šiaulių, Mažeikių gimnazijų. Susirinkę mokiniai mokėsi žaisti stalo žaidimus, kūrė šokių pasirodymus, sudalyvavo pabėgimo kambariuose, Plačiau...»

Grožio srities specialisčių susitikimas

2020 01 29
Sausio 29 d. higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytojos surengė susitikimą su socialiniais partneriais. Susitikime dalyvavo vizažo specialistė, daugkartinė įvairių konkursų nugalėtoja Ieva Mitigailienė, blakstienų priauginimo meistrė Plačiau...»

Maisto fotografavimas

2020 01 23
Retas kuris nebūtų bandęs įamžinti to, ką valgo ar pagamino. Knygynai ir socialiniai tinklai pilni receptų, iliustruotų „skaniomis“ nuotraukomis. Tai ne šiaip pramoga, o rimtas kūrybinis darbas, reikalaujantis kruopštumo ir kantrybės. Plačiau...»

Diskusija apie išvaizdos kultūrą

2020 01 22
Bibliotekoje parengta knygų parodėlė, kviečianti siuvėjo bei sukirpėjo-konstruktoriaus specialybės mokinius ir visą bendruomenę skaityti kruopščiai atrinktą literatūrą, skirtą susipažinti su šiuolaikine moterų ir vyrų drabužių mada. Bibliotekininkė, Plačiau...»

Lengvosios atletikos čempionate I vietos!

2020 01 17
Sausio 16 d. manieže vyko Šiaulių miesto lengvosios atletikos suaugusių ir jaunimo atviras čempionatas, kuriame dalyvavo Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai. Plačiau...»

Viktorina „Mano sveikatos kodas“

2020 01 17
Sausio 15 dieną kirpėjo ir fotografo specialybių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Mano sveikatos kodas“, kurios metu komandos atsakinėjo į klausimus sveikos gyvensenos tema. Mokiniai savo komandas pavadino „minusas“ ir „pliusas“. Plačiau...»

Efektyvi kalba su darbdaviu

2020 01 14
Sausio 13 d. ugdymo karjerai mokytoja Asta Abukaitienė ir kirpėjo specialybės mokiniai dalyvavo praktiniame seminare „Efektyvi kalba su darbdaviu. Saviprezentacijos ir viešojo kalbėjimo įgūdžių ugdymas(-is)“, kuris vyko Šiaulių universitete. Plačiau...»

Visuotinė pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“

2020 01 13
Sausio 13 d. mokykloje vyko kasmet inicijuojama pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“, skirta prisiminti 1991 metų sausio įvykius bei kartu pasidžiaugti apginta Lietuvos laisve. Plačiau...»

Kaip įsilieti į darbo rinką?

2020 01 09
Sausio 8 d. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija pirmąją pamoką organizavo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje. Išleidžiamųjų grupių moksleiviai, 105 absolventai domėjosi individualios veiklos galimybėmis, Plačiau...»

Prisidedam prie gerų darbų!

2019 12 12
Gruodžio 10 dieną kirpėjo specialybės mokinės kartu su profesijos mokytojomis Lina Janušiene ir Zinaida Kazlauskiene padovanojo kalėdinę dovaną Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro lankytojams. Plačiau...»

Floristų „Žiemos puokštė“ respublikinio konkurso laureatai!

2019 12 06
Gruodžio 5 d. Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje vyko floristų respublikinis „Žiemos puokštės“ konkursas, tema „Sukurk kalėdinę puošmeną“. Buitinių paslaugų skyriaus floristo specialybės mokinės Inesa Raginskytė ir Eglė Samuolytė laimėjo II-ąją vietą. Plačiau...»

Pasitikti šventes kartu kvietė jubiliejinis kalėdinis Šimšės miestelis!

2019 12 05
Penktasis kalėdinis Šimšės miestelis sukvietė šiauliečius ir miesto svečius į smagų pasibuvimą kartu! Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas sveikino susirinkusius su artėjančiomis šventėmis. Plačiau...»

Kalėdiniai atvirukai bibliotekoje

2019 12 04
Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje veikia Lauros Baltijutės grafikos darbų paroda „Kalėdiniai atvirukai“. Rudžių kaime, Radviliškio rajone, gimusi dailininkė grafikė 2013 metais Šiaulių universiteto Menų fakultete baigė dailės Plačiau...»

Jaunimo socialinių kompetencijų didinimas

2019 12 03
Gruodžio 2 d. vyko Šiaulių užimtumo tarnybos įgyvendinamas projekto „Jaunimo socialinių kompetencijų didinimas“ dalyvių susitikimas su mokymo įstaigų atstovais. Projekto tikslas - sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio Plačiau...»

Polkos ir pyrago vakaronė

2019 12 02
Jau tradicija tapo kiekvienais metais lapkričio mėnesio paskutiniąją savaitę rinktis į tradicinę polkos ir pyrago vakaronę. Šių metų vakaronė „Kap liob rokoutėis žemaitee“, skirta Žemaitijos 800 metų jubiliejui ir Šiaulių profesinio rengimo centro 15 metų jubiliejui paminėti. Plačiau...»

Nordplus projekto vizitas Suomijoje

2019 12 01
Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai dalyvauja NordPLUS Junior projekte – „Vocational Passion for Business“/„Verslas su profesine aistra“ ir lapkričio 25-29 dienomis lankėsi Suomijos Joensuu mieste esančioje profesinėje mokykloje Riveria Plačiau...»

Pamoka patologinės anatomijos muziejuje

2019 11 28
Lapkričio 27 dieną patologinės anatomijos muziejuje vyko BK19/1 grupės integruota matematikos ir biologijos pamoka „Skaičiai žmogaus anatomijoje“. Šios pamokos tikslas – pagilinti žinias ir integruoti matematiką į biologijos pamokos turinį. Plačiau...»

Kuriame vizitinę kortelę!

2019 11 24
Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos 9-11 klasės mokiniai ir karjeros konsultantė V. Aužbikavičė dalyvavo profesinio veiklinimo praktiniame renginyje. Vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai ir profesijos mokytoja V. Veriankaitė supažindino su vizualinės Plačiau...»

Centro mokinių anglų kalbos olimpiada

2019 11 23
Lapkričio 21 dieną Buitinių paslaugų skyriaus anglų kalbos mokytojai Andželika ir Tomas organizavo Šiaulių PRC III gimnazijų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadą. Olimpiadoje varžėsi vienuolika mokinių. Užduotys nebuvo lengvos, nes atitiko valstybinio anglų Plačiau...»

Fotografų mokymai sektoriniame centre

2019 11 22
Lapkričio 21 dieną fotografo specialybės mokiniai ir profesijos mokytojos Lina ir Renata vyko į Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrą, kur vyko praktiniai užsiėmimai fotostudijoje: portreto ir stiklo fotografavimas, postprodukavimas. Plačiau...»

Žinių ir draugystės popietė

2019 11 16
Lapkričio 14 dienos popietę Buitinių paslaugų skyriaus I-o kurso moksleiviai sulaukė draugų iš Mechanikos skyriaus - pirmakursių elektromechanikų - ir jų matematikos mokytojos R. Jasaitytės. Vyko žinių ir draugystės popietė „Žodžių ir skaičių pasaulyje“. Plačiau...»

Šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo gulomis varžybos

2019 11 15
Lapkričio 14 dieną Buitinių paslaugų skyriuje tradiciškai praūžė 2019 metų šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo gulomis varžybos. Spaudimas gulint - daugelio sportuojančių mėgstamiausias pratimas. Turbūt todėl į konkursą suvažiavo net 99 dalyviai iš Plačiau...»

Kviečiame į biblioteką!

2019 11 14
Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje veikia paroda "Ką Šiauliai davė pasauliui“, skirta Pasaulio lietuvių metais paminėti. Plačiau...»

Baigiamasis renginys Šiaulių oro uoste

2019 11 14
Lapkričio 14 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenę pakvietė dalyvauti projekto „Mes amžinam Lietuvą“ baigiamajame renginyje, skirtame Pasaulio lietuvių metams. Renginys vyko netradicinėje aplinkoje - Plačiau...»

Tarptautinėje parodoje „Baltic Beauty“

2019 11 11
Jau penkiolikti metai iš eilės Rygoje vyksta vienas ryškiausių rudens sezono renginių – „Baltic Beauty 2019“. Tarptautinė parfumerijos ir kosmetikos paroda – tai puiki galimybė mokiniams ir mokytojams gausybę naujausių profesionalių ir plataus naudojimo priemonių, Plačiau...»

Socialinė akcija

2019 11 08
Lapkričio 6 dieną Centro mokinių taryba pakvietė bendruomenę susivienyti gerumui ir prisijungti prie labdaringos socialinės akcijos „Pyragų diena“. Plačiau...»

Bendradarbiavimas

2019 11 07
Lapkričio 6 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus mokiniams vyko netradicinė karjeros pamoka, kurioje buvo pristatytos Europos solidarumo korpuso programos galimybės jaunimui. Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros konsultantė Sonata Plačiau...»

Stažuotė grožio salonuose Barselonoje

2019 11 06
Penkios higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokinės, jau beveik visas mėnuo, stažuojasi Ispanijoje. Stažuotė vyksta trijuose skirtinguose grožio salonuose, beveik pačiame miesto centre Barselonoje. Plačiau...»

Fotoatradimai Kryžių kalne

2019 11 05
Maždaug 12 km į šiaurę nuo Šiaulių, stūkso garsusis Kryžių kalnas, traukiantis begalę turistų, piligrimų bei tikinčiųjų. Vieną saulėtą dieną čia patraukė ir fotografo specialybės mokiniai, su užduotimi mokytis pamatyti bei užfiksuoti šio kalno fragmentus, kurių skubėdami Plačiau...»

Kosmetikės ir fotografai susivienijo Helovino šventėje

2019 10 29
Helovinas kasmet vis labiau populiarėja, tad jau ne pirmą kartą spalio pabaigoje Buitinių paslaugų skyriaus higieninės kosmetikos kosmetikai atlieka šventinį helovinišką makiažą, o fotografai ieško įdomių vietų, tinkamos kompozcijos, techninių sprendimų Plačiau...»

Pižamų vakarėlis bendrabutyje

2019 10 28
Buitinių paslaugų skyriaus bendrabučio ketvirtame aukšte vyko „Pižamų vakarėlis“. Surengti netradicinį renginį „Pižamų vakarėlį“ buvo tikras iššūkis. Kilo daug klausimų: koks jis turi būti? koks laikas jam tinkamiausias? ar susidomės vaikai? Tačiau tereikėjo pradėti. Plačiau...»

Stažuotė bendrovėje „Utenos trikotažas“

2019 10 28
Spalio 17-18 ir 21-25 dienomis Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytoja L. Dimšienė, kartu su kolege iš Technologijų skyriaus V. Urbeliene stažavosi įmonėje „Utenos trikotažas“, kuri yra gerai užsirekomendavusi ne tik Lietuvos, bet ir užsienio Plačiau...»

3D modeliavimas

2019 10 24
Spalio 23 d. vizualinės reklamos gamintojai su profesijos mokytoja Enrika Stanaitiene mokėsi kurti trimačius daiktus ir spausdinti 3D spausdintuvu. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės" filiale užsiėmimo metu mokiniai susipažino su viena iš Plačiau...»

Kas taps čempionu?!

2019 10 23
Buitinių paslaugų skyriaus bendrabučio ketvirtame aukšte vyko stalo žaidimų vakaras. Tai idealus būdas praleisti laisvalaikį žaidžiant bei mokantis kartu su draugais, tarpusavio santykių stiprinimui kadangi kiekvienas stalo žaidimas – tai puikus iššūkis Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas kosmetikos kabinete „Laserstyle“

2019 10 22
Spalio 22 dieną, higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytojos Dovilė Liepinė ir Živilė Dailidienė su BHm18/2 mokinėmis dalyvavo netradicinėje – mokomojoje pamokoje „Laserstyle“ kosmetologijos kabinete, kurio įkūrėja Ugnė Mikienė Plačiau...»

Nėščiosios fotosesija žirgyne

2019 10 21
Spalis nepagailėjo saulėtų dienų. Gavę dar vieną puikią progą, fotografo specialybės mokiniai išvyko „medžioti“ gerų kadrų! Šį kartą mus priėmė žirgynas „Girniukas“, esantis Jusaičių kaime, netoli Šiaulių, kur mėginome Plačiau...»

Sveikos gyvensenos savaitė mokykloje

2019 10 20
Šiandien jau beveik niekas neabejoja vaistinių augalų naudingosiomis savybėmis. Daugeliu atveju vaistingieji augalai gerokai naudingesni nei cheminiai vaistai: jie teikia mūsų organizmui sukauptą gamtinę energiją. Spalio mėnesį Buitinių paslaugų skyriuje vyko Plačiau...»

Rudeninė fotosesija

2019 10 18
Spalio 17 d. nepabūgę lietaus ir vėjo, fotografo specialybės antrakursiai ir profesijos mokytoja Renata Chvoinikovienė nusprendė fotosesiją perkelti į netoli esantį žirgyną. Plačiau...»

Sušukavimas iškiliais žiedeliais

2019 10 17
Spalio 16 d. Buitinių paslaugų skyriuje atvirą pamoką vedė kirpėjo specialybės profesijos mokytoja Aurika Rutkauskienė. Pamokos metu buvo taikomi darbo grupėse, praktinių įgūdžių tobulinimo, refleksijos metodai. Mokiniai puikiai atliko užduotis, plaukų Plačiau...»

Tobulinamės grožio srityje

2019 10 17
Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytojos Dovilė Liepinė, Andželika Stasiūnienė, Laura Ivoškutė ir Živilė Dailidienė Buitinių paslaugų skyriaus kosmetikėms suorganizavo seminarą, apie visame pasaulyje žinoma italų kosmetika „BENEXERE“. Plačiau...»

Šiaulių miesto spaustuvėje „Titnagas“

2019 10 17
Spalio 15 d. vizualinės reklamos gamintojo specialybės profesijos mokytojos Vitolda Veriankaitė ir Enrika Stanaitienė inicijavo susitikimą vienoje seniausių Šiaulių miesto spaustuvių „Titnagas“.
Įmonė, kryptingai investuojanti į modernias Plačiau...»

Ar floristo profesija romantiška?

2019 10 15
Spalio 15 d. floristo specialybės mokinės kartu su profesijos mokytoja Nelda Šutaite vyko į Kauną. Kauno apskrities parkuose, girininkijose, arboretumuose vyko praktinis užsiėmimas. Floristo darbas prasideda nuo augalų pažinimo, rinkimo ir tinkamo paruošimo. Plačiau...»

Šiaulių miesto savivaldybės teikiama parama verslui

2019 10 14
Spalio 14 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko netradicinė ekonomikos ir verslo pagrindų pamoka „Šiaulių miesto savivaldybės teikiama parama verslui“. Profesijos mokytoja Reda Valiukienė kartu su Šiaulių miesto savivaldybės Ekonomikos ir investicijų skyriaus Plačiau...»

Kaip susirasti darbą?

2019 10 14
Spalio 14 d. Užimtumo tarnybos prie LR SADM Šiaulių skyriuje, Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai, kartu su mokytojomis A. Abukaitiene ir A. Stasiūniene, dalyvavo integruotoje karjeros ugdymo ir etikos pamokoje, kuri vyko netradicinėje aplinkoje. Plačiau...»

Kūrybinio mąstymo laboratorija

2019 10 12
Kūrybinis mąstymas – tai naujų idėjų kūrimas, netikėtos sąsajos tarp jau esamų idėjų, originalūs ir įdomūs sprendimo būdai įvairiose situacijose.
Salio 10 d. būsimieji vizualinės reklamos gamybos specialistai su mokytojomis Enrika Stanaitiene ir Plačiau...»

Neatrasti Šiauliai fotografams

2019 10 11
„Tai, ką darai, turi vežti“- įkvepiančiais pasakojimais apie miestą nakties metu, fotografijos specialybės mokinių dėmesį kaustė Petras Slonsknis - Šiaulių miesto mylėtojas, buvęs architektas, pedagogas ir fotografas. Plačiau...»

Konkurso „Tobula akimirka“ nugalėtojai!

2019 10 10
Visą vasarą AKROPOLIS | Šiauliai vykusios fotografų parodos „Tobula akimirka“ konkursas baigėsi taikliausiai pakomentavusiųjų apdovanojimu. „Tobula akimirka būna tada, kai esi su savo mylimu žmogumi ir apie nieką negalvoji“ Plačiau...»

3D technologijų panaudojimas

2019 10 10
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale, esančiame Komiksų centre apsilankė būsimieji vizualinės reklamos gamintojai. Čia vyko mokymai netradicinėje aplinkoje „3D technologijų panaudojimas“. Užsiėmime dalyvavo profesijos Plačiau...»

Karjeros pamoka kitaip

2019 10 08
Spalio 8 d. netradicinėje karjeros pamokoje, kurią organizavo mokytoja A. Abukaitienė, mokiniai susitiko su Lietuvos Šaulių sąjungos 6-osios Šaulių rinktinės vado pavaduotoja S. Maskalioviene ir 602 kuopos 1-ojo būrio vadu G. Dunajevu. Plačiau...»

Mokytojų dienos kino festivalis „Šypsena-2019“

2019 10 06
Spalio 4 d. Buitinių paslaugų skyriaus mokytojai ir mokiniai rinkosi į kino festivalio „Šypsena – 2019“ atidarymą. Festivalio dalyviai žiūrėjo filmuką „Neišmoktų pamokų šalyje“, vaišinosi organizatorių dovanotais popkornais. Po filmo mokytojai dalinosi Plačiau...»

Susipažįstame su profesionalais!

2019 10 04
Spalio 3 d. būsimosios kosmetikės ir kirpėjos lankėsi profesionalios kosmetikos studijoje „Inglot“ ir SPA salone „Prie Saulės“. Mokinės susipažino su kosmetikos naujovėmis, darbo sąlygomis ir įsidarbinimo galimybėmis. Plačiau...»

Reklamistai mokėsi Šiaulių spaustuvėje

2019 10 02
Spalio 1 d. būsimieji vizualinės reklamos gamybos specialistai su profesijos mokytojomis Enrika Stanaitiene ir Vitolda Veriankaite mokėsi Šiaulių spaustuvėje.
Šiaulių spaustuvė – tai 60 metų patirties turinti įmonė, kurioje dirba 22 darbuotojai ir net keli mūsų absolventai. Plačiau...»

Galimybių festivalyje „Tavo PIN kodas“

2019 09 28
Rugsėjo 27 d. sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai, grupės vadovė Asta Abukaitienė, profesijos mokytojas Robertas Baranauskas dalyvavo Šiaulių arenoje renginyje-galimybių festivalyje „Tavo PIN KODAS“. Būsimuosius sportininkus labiausiai Plačiau...»

Netradicinė pamoka

2019 09 27
Rugsėjo 26 d. vizualinės reklamos gamintojo pirmo kurso mokiniai su profesijos mokytoja Enrika Stanaitiene dalyvavo netradicinėje pamokoje UAB „Taurės“. Mokiniai susipažino su UV spaudos galimybe spausdinti ant įvairių paviršių, pjovimo bei graviravimo Plačiau...»

Sportiška stadiono atidarymo šventė!

2019 09 26
Tik pasibaigė mokslo metai ir prasidėjo stadiono tvarkymas: visą vasarą burzgė ekskavatoriai, plušėjo darbininkai. Ir štai, šiandien STADIONO ATIDARYMO šventė, svečiuose Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, skamba iškilmingi sveikinimai, juostos Plačiau...»

Pirmakursiai nuo pragaro iki rojaus!

2019 09 26
Rugsėjo 25 dieną Buitinių paslaugų skyriaus kiemelyje susirinko gausus pirmakursių būrys. Jų laukė daugybė linksmų užduočių, smagūs pasirodymai, diskusijos apie pragarą ir rojų. Klūpodami ant kelių pirmakusiai išklausė rimtą priesaiką ir tapo pilnateisiais Butinių Plačiau...»

Vestuvinė fotosesija fotografams

2019 09 25
Kaip ir kasmet, rugsėjo pabaigoje, fotografo specialybės mokiniai turėjo galimybę išmėginti jėgas vestuvėse. Tai didžiulis, keturias specialybes jungiantis projektas, kuriame buvo imituojamas vestuvių procesas. Šiemet mokymai vyko Šiaulių Šv. apaštalų Plačiau...»

Kasmetiniame forume ODA’19

2019 09 22
Rugsėjo pabaigoje higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytoja Laura Ivoškutė dalyvavo dviejų dienų asmeninio bei profesinio tobulėjimo konferencijoje Birštone. Vyko ODA‘2019 forumas, kurio metu klausėsi daugybės seminarų. Plačiau...»

Europos judumo savaitė

2019 09 21
Rugsėjo 20 d. sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai ir BSP18 grupės vadovė Asta Abukaitienė dalyvavo Europos judumo savaitės renginyje dviračių muziejuje. Plačiau...»

Edukacinė pamoka Valerijono vaistinėje

2019 09 14
Rugsėjo 13 d. higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BH19/1 grupės mokinės dalyvavo edukacinėje pamokoje, Valerijono vaistinėje. Paskaitą vedė Valerijono vaistinės direktorė Almyra, kuri supažindino su aromaterapijos paslaptimis. Plačiau...»

Karjeros specialistai bendradarbiauja

2019 09 13
Rugsėjo 12 d. Užimtumo tarnybos prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Šiaulių jaunimo užimtumo skyriaus Šiaulių jaunimo darbo centre vyko atvirų durų diena, skirta karjeros specialistams. Plačiau...»

Paskaita bendrabutyje gyvenantiems mokiniams

2019 09 12
Rugsėjo 11 d. Buitinių paslaugų skyriuje lankėsi Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Toma Vaitkevičienė, kuri bendrabutyje gyvenantiems mokiniams vedė paskaitą „Viešosios tvarkos pažeidimai (bendrosios taisyklės)“ Plačiau...»

Absolventai grįžta atgal!

2019 09 10
Rugsėjo 9 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko netradicinė pamoka higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės pirmo kurso mokinėms. Paskaitą vedė Buitinių paslaugų skyriaus absolventė Kristina iš Jaunimo darbo centro. Plačiau...»

Kviečiame į biblioteką!

2019 09 04
Prasidėjus rugsėjui į Buitinių paslaugų skyriaus biblioteką atskuba mokiniai ir mokytojai: grąžinti per vasarą perskaitytas knygas, pasiimti vadovėlių, mokymuisi ir mokymui skirtų leidinių. Bibliotekininkė Asta Abukaitienė kviečia užsukti mokinius, Plačiau...»

Nauji mokslo metai - nauji iššūkiai!

2019 09 03
Šiais metais Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje mokslo ir žinių diena iškilmingai paminėta rugsėjo 2 dieną. Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Urmonas sveikino pirmakursius, senbuvius ir mokytojus. Mokyklos Plačiau...»
video_parastes.gif