Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

ERASMUS+ – startas į tarptautinį pripažinimą

2019 03 03


„Erasmus+“ programa kasmet atveria vis daugiau galimybių Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniams tobulinti savo profesines kompetencijas. Šių metų pradžioje Gerda Verbliugevičiūtė, Ieva Šambaraitė, Rokas Baranauskas ir Paulius Pocius, Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės mokiniai, vyko į profesinę stažuotę, finansuojamą „Erasmus+“ programos lėšomis, Čekijos Ostravos mieste. HDR (High Dynamic Range) fotografija buvo pagrindinis stažuotės tikslas. Dirbti šiuo metodu, gilintis į jo subtilybes mokiniams teko fotografuojant gamtos reiškinius, Ostravos miesto architektūrą. Ypatingame objekte – unikalioje, labai senoje plieno gamykloje, kuri yra įtraukta į Unesco saugomų teritorijų sąrašą, darytos Roko ir Pauliaus nuotraukos atrinktos eksponuoti tarptautinėje parodoje Vokietijoje.
Kartu su mokiniais vizito metu kvalifikaciją tobulino fotografo specialybės profesijos mokytojos Lina Mišeikienė ir Renata Chvoinikovienė.
Mokytojų ir mokinių laisvalaikio objektai: Ostravos pramoninė architektūra, kalnais apsuptos jos apylinkės, nuostabaus grožio Praha, Brno miesto labirintai taip pat buvo neatsiejami nuo fotografijos meno. Susitikimai su nuoširdžiais čekais ir slovakais leido pažinti jų kultūrą, gyvenseną ir prisiminti bei pagilinti bendravimo anglų kalba įgūdžius.

video_parastes.gif