Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Mokinių konferencija „Tavo galimybė rinktis“

2018 10 30


Spalio 24 dieną Centro mokinių taryba pakvietė Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių savivaldą į konferenciją „Tavo galimybės rinktis“. Konferencijos dalyvius pasveikino centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Rimantas Urmonas, Buitinių paslaugų skyriaus vedėjas Alvydas Kušleika ir Monikos dainavimo studija.
Konferencijos dalyviams Centro mokinių tarybos pirmininkas Vitalijus Saldys pristatė Centro mokinių tarybos veiklos ataskaitą už 2017/2018 mokslo metus. Konferencijoje dalyvavo Lietuvos mokslevių sąjungos Šiaulių padalinio atstovės Leticija Čiužauskaitė ir Eglė Lukšytė, kurios pristatė LMS veiklą ir pakvietė prisijungti į jų gretas. Centro mokinių savivalda prabalsavo už sutarties pasirašymą su LMS.
Konferencijos metu turėjome vaizdo konferenciją , kurioje dalyvavo valstybinės Vilniaus kolegijos studentė, buvusi mūsų VO „Gelbėkit vaikus“ savanorė Gustė Juozaitytė, kuri tik prieš kelias savaites grįžo iš Amerikos, kur buvo išvykusi pagal studentų programą „Work and Travel USA“. Džiaugiamės kartu su Guste, nes jai buvo paskirta stipendiją ir apmokėtos visos kelionės ir gyvenimo išlaidos visos programos metu ir tuo pasirūpino Amerikos ambasada ir VO „Gelbėkit vaikus“. Gustė pasidalino savo įspūdžiais iš kelionės, kurioje ji turėjo galimybę dirbti, keliauti ir susipažinti su šalimi, palinkėjo drąsos ieškant savęs, nebijoti pasimatuoti savanorio atsakomybės ir pareigos.
Mokinių diskusiją moderavo Centro mokinių tarybos narės Aušra Vaitekūnaitė, Erika Stripeikaitė, Ema Bakanauskaitė ir Deimantė Balčiūnaitė. Konferencijos dalyviai pasiskirstė į keturias grupes, kuriose diskutavo trimis klausimais: ko reikia mokiniams, kad jie norėtų eiti į mokyklą? kaip turėtų atrodyti ateities profesinė mokykla? Ir ką turėtų nuveikti visa centro bendruomenė kartu?
Konferencijos dalyviai pabaigoje išreiškė savo pageidavimus, kad tokių diskusijų turėtų vykti dažniau, nes komandoje dirbti yra smagiau.

Centro mokinių tarybos narė Aušra Vaitekūnaitė

video_parastes.gif