El. paštas buitininku.sk@sprc.lt

2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Šiaurės Vakarų Lietuvos štangos spaudimo varžybos

2018 11 15

Lapkričio 14 dieną Buitinių paslaugų skyriuje tradiciškai praūžė šiaurės vakarų Lietuvos štangos spaudimo varžybos. Į šį renginį suvažiavo net 62 dalyviai iš Šiaulių apskrities sporto klubų bei gimnazijų: Radviliškio, Akmenės, Kuršėnų, Šaukėnų, Biržų, Ventos ir žinoma, mūsų Šiaulių profesinio rengimo centro komanda. Dalyvius sveikino Šiaulių PRC direktorius Saulius Dargužas ir skyriaus vedėjas Alvydas Kušleika. Varžybų startą paskelbė nuolatinis renginio organizatorius Romualdas Miškūnas. Dalyviai buvo pasverti ir suskirstyti į 10 svorio kategorijų, iš kurių net 2 merginų svorio kategorijos. Kol varžybų teisėjai skaičiavo galutinius rezultatus, varžybų dalyviai bei žiūrovai turėjo galimybę priimti šimtmečio iššūkį. Tik dviems iš jų pavyko įveikti šį išbandymą – iškelti pusę savo svorio 100 kartų iš eilės. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad sporto klubų kategorijoje komandinėje įskaitoje geriausiai pasirodė – Kuršėnų sporto klubas „Kristalas“, o absoliučiai geriausi buvo – Šiaulių PRC komanda.
Asmeninėje įskaitoje mūsų Šiaulių PRC mokiniai užėmė daugiausiai prizinių vietų: I-ąją vietą svorio kategorijoje iki 57 kg laimėjo Ainė Lindinaitė (BSP17/1 gr.), II-ąją vieta kategorijoje 57 kg+ užėmė – Karolina Šulčiūtė (BKm 18/2 gr.), III-ąją – Žyginta Bliznikaitė (BKm18/1 gr.). Vyrų kategorijose iki 59 kg l-ają vietą užėmė Vitalijus Saldys (BSP17/1 gr.), II-ąją Styvas Barkauskas (MAM 18/2 gr.), iki 66 kg II-ąją vietą Erikas Mižutavičius (SAP 18/1 gr.), IV-ąją Osvaldas Kuokštis (BSP17/1 gr.), iki 83 kg III-ąją – Valdas Makaras (MEM 17/1 gr.), iki 93 kg III-ąją – Tadas Eidininkas (BSP16/1 gr.), iki 105 kg I-ąją – Ernestas Budreckis (BSP17/1 gr.). Absoliučiai geriausią rezultatą pasiekė Domantas Atstopas (BSP17/2 gr.) sverdamas 117,5 kg įveikė 200 kg štangą.
Komandą treniruoja jėgos trikovės būrelio profesijos mokytojas Romualdas Miškūnas.Varžybas padėjo organizuoti Kristina Lašienė, Robertas Baranauskas, Raimonda Jucikaitė.