Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Net tris savaites svečiuose mokiniai iš Airijos

2019 03 12


Jau ne vieneri metai, kai Buitinių paslaugų skyriaus ir St. John‘s koledžo profesinės mokymo įstaigos vykdo mokinių stažuočių vizitus, pagal Erasmus+ programą. Ne išimtis ir šie mokslo metai – mokykloje tris savaites viešėjo keturi mados dizaino ir du multimedijos specialybės mokiniai iš St. John‘s koledžo Korko mieste Airijoje. Tobulindamos siuvimo įgūdžius, mokinės pasisiuvo tunikas, kurių galutinį rezultatą demonstravo sudalyvaudamos fotosesijoje, vykusioje skyriaus fotografijos dirbtuvėse. Multimedijos profesijos besimokantys mokiniai, bendradarbiaudami su antro kurso fotografijos specialybės mokiniais, sukūrė filmuką apie savo vizitą Lietuvoje, fotografavo, mokėsi dirbti fotostudijoje ir retušuoti nuotraukas kompiuterinėmis programomis.
Airių teigimu, viešnagė neprailgo: aplankė Kryžių kalną, Fotografijos muziejaus ekspoziciją, kaimyninės Latvijos sostinę – Rygą.
Išvykdami į Korką mūsų svečiai, keturių savaičių vizitui, išsivežė kartu penkis fotografo specialybės mokinius, kurie taip pat stengsis tobulėti specialybės srityje. Lauksime mūsiškių sugrįžtančių.

video_parastes.gif