Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Tarptautinė mokinių konferencija

2019 04 10


„Daugiau kultūrų – vienas Europos identitetas“ – tai balandžio 9 dieną vykusios Tarptautinės 8-12 klasių mokinių užsienio kalbų konferencijos pavadinimas, kurioje dalyvavo pagal Erasmus+ programą Šiaulių profesinio rengimo centre viešintys mokiniai iš Europos sąjungos šalių: rumunai, italai, lenkai, graikai ir turkai.
BH17/1 gr. mokinės Žaneta Kaminskaitė ir Gerda Rimkutė pristatė stendinį pranešimą. Merginų pasirinkta tema – „Nematerialus UNESCO kultūros paveldas – Lietuvos kryždirbystė. Kryžių kalnas“. Projekto dalyviai susipažino su Kryžių kalno unikalumu ir kryžių įvairove ne tik iš teorinės pusės, bet ir apsilankė ekskursijoje į šią unikalią vietą. Konferenciją baigė BH17/1 gr. merginos, uždainavusios melodingą dainą apie draugystę. Mokines konferencijai ruošė anglų kalbos mokytoja Andželika Sutkevičienė.
Buitinių paslaugų skyriaus BRFO18 mokiniai Kamilė Bankovskaitė, Titas Pikelis, Ema Bakanauskaitė, Greta Leščiauskaitė ir Rosita Monkevičiūtė pristatė „Polkos ir pyrago vakaronę“, kuri Buitinių paslaugų skyriuje vyksta daugiau kaip dvidešimt metų. Konferencijos dalyvius pavaišino savo keptu pyraguir mokė pinti tautinę trispalvę kasą. Mokiniai ne tik pristatė savo skyriaus tradicijas, bet ir susipažinti su kitų šalių kultūromis. Mokinius dalyvauti konferencijoje paskatino ir padėjo pasiruošti socialinė pedagogė Dalia Kerienė.

video_parastes.gif