Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Stalo žaidimai - puiki pramoga!

2019 02 17


Vasario 14 dieną, bendrabučio ketvirtame aukšte vyko stalo žaidimų vakaras, kurį iniciavo auklėtoja Virginija Damskienė. Tai idealus būdas praleisti laisvalaikį žaidžiant kartu su draugais. Kiekvienas stalo žaidimas – tai puikus iššūkis treniruoti savo loginį mąstymą, derybinius įgūdžius ar demonstruoti bendravimo, tolerancijos ir kitokius sugebėjimus.
Kas taps čempionu?!
Žaidimas „Lažinkimės? – stiprių emocijų megėjams. Reikėjo mesti iššūkį ir sužinoti ar gali per 15 sekundžių išvardinti 8 Europos šalis, išspręsti lygtį, o gal užpūsti žvakę iš 2 metrų atstumo. Daugybė linksmų užduočių. Jei žaidėjo spėjimas teisingas, jis praturtėja! 
Žaidimas „Dobble“- įdomus, nuotaikingas ir labai linskmas, jį galima žaisti visur - namie, gamtoje ar kelionėje! Šio žaidimo metu lavinamas pastabumas, refleksai, koordinacija ir greitis, nes čia kovoti reikėjo dėl kiekvienos kortelės.
Stalo žaidimai puikus pasirinkimas, norintiems paįvairinti vakarus, suteikia progą praleisti kokybišką laiką kartu su draugais. Puikus būdas atitraukti nuo TV ekranų, telefonų. Žaidimai išlaisvina vaizduotę ir skatina pasukti galveles.

video_parastes.gif