Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Karjeros galimybės pasirinkus siuvėjo profesiją

2019 02 13


Vasario 12 d. konferencijų salėje vyko siuvėjo specialybės mokinių ir mokytojų susitikimas su socialiniais partneriais ir absolventais.
Dizainerė Kristina Gedmontaitė pristatė savo studijos „RE-CUT“ sėkmės istoriją, pasidalino nelengvo, bet įdomaus kelio patirtimis ir visoms absolventėms palinkėjo drąsiai priimti šios profesijos iššūkius, bandyti, kurti ir džiaugtis savo darbo rezultatais. Kristina yra baigusi dizaino studijas Šiaulių universitete. Jos nuomone geram dizaineriui pirmiausia yra reikalingos siuvėjo ir konstruktoriaus žinios, todėl ypač džiaugėsi taip trūkstamas žinias gavusi Buitinių paslaugų skyriuje.
Vaikiškų rūbų kūrėja Kristina Rimšienė papasakojo, kaip pradėjus kurti rūbus trūko siuvimo žinių, todėl nė nedvejodama stojo į Buitinių paslaugų skyrių mokytis siuvimo paslapčių. Čia ji gilino rūbų konstravimo žinias. Kristina akcentavo, kad kuriant savo verslą labai svarbu turėti nemažai vadybinių ir marketingo žinių, nes neužtenka rūbą tik pasiūti, jį reikia mokėti ir parduoti.
Susitikimą paįvairino linksmi ir originalūs menininko Gedimino Beržinio pasakojimai apie Kalėdų senelio personažo nuotykius, įspūdžius, vaikučių kaprizus ir laukiamas dovanas. Siuvėjos domėjosi Kalėdų senelio rūbuaisir aksesuarais, juk jie kupini jausmų ir emocijų.

video_parastes.gif