Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Savanorystė kiekvienam suteikia galimybę atrasti ir tobulinti save

2019 01 25


Sausio 25 d. integruotoje karjeros ir anglų kalbos pamokoje „Savanorystė – naujos karjeros pradžia“ mokiniai susitiko su savanore iš Armėnijos Shushanik Ghazaryan.
Savanorystė kiekvienam suteikia galimybę atrasti ir tobulinti save. Nesvarbu, ar nori vykti savanoriauti į užsienį ir tyrinėti naujus horizontus, ar likti arčiau namų. Savanorė pristatė gimtosios šalies kultūrą, tradicijas, lygino skirtingų šalių mokinių taisyklės, suteikė informacijos apie savanorystės bei darbo galimybes jaunimui kitose šalyje.
Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai drąsiai reiškė savo nuomonę ir diskutavo, kad savanorystė padeda griauti barjerus tarp skirtingų žmonių iš skirtingų kultūrų, plečia akiratį, padeda sužinoti vietos ir pasaulio problemas bei įgyti daugiau patirties. Mokiniai domėjosi savanorių patirtimi ir mąstė prie kokios savanorių komandos norėtų prisijungti.
Mokytojų A. Abukaitienės ir T. Prokuroto teigimu, tokie susitikimai skatina mokinius išsikelti karjeros tikslus, stiprina užsienio kalbos mokymosi motyvaciją.

G. Miliauskaitės nuotr.

video_parastes.gif