Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Tradicinė vakaronė „Viduramžių riteriai ir kovos“

2018 12 03


Jau tradicija tapusi polkos ir pyrago vakaronė, kuri kiekvienais metais lapkričio mėnesio paskutinę savaitę sukviečia visus Šiaulių profesinio rengimo centro mokinius, mokytojus ir geriausius draugus gražiam pasibuvimui kartu. Šių metų vakaronėje, kurios tema „Viduramžių riteriai ir kovos“ dalyvavo svečiai iš Vilniaus, Kauno, Tauragės ir Šiaulių. Kaip ir kiekvienais metais dalyvaujančios komandos turėjo pasidengti vaišių stalus, tapti dvariškiais ir riteriais, paruošti pristatymą, vyko karališkas turnyras – kova dėl Karaliaus ir Karalienės karūnų.
Šių metų nugalėtojais tapo ir Karaliaus karūną laimėjo Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos komanda (vadovė Dalia Rimkevičienė), o Karalienės karūna pasidabino Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mokytojų komanda (vadovė Jolita Balčiūnienė).
Vakaronėje dalyvavo klubo „Antikos karys“ riteriai (instruktorius Jurijus Bykovas), kurie kovojo, dalyvavo fotosesijoje kartu su vakaronės dalyviais. Už nuotraukas dėkojame BRFO17/1 grupės mokiniams Aivarui ir Gedvinui.
Renginio organizatorė socialinė pedagogė Dalia Kerienė.

Daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

video_parastes.gif