Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

PRIEŠ IR PO: suomės Iidos stiliaus pokyčiai

2018 11 18


Projekto dalyvė suomė Iida Šiaulių profesinio rengimo centre vieši jau mėnesį. Ji atvyko į Lietuvą pagal Erasmus+ programą tobulinti higieninės kosmetikos specialybės įgūdžių. Anot Idos, ji sukaupė naujų žinių bagažą ir grįžus pasidalins su savo bendramoksliais. Mergina mokosi Joensuu Riveria profesinėje mokykloje, gyvena studentų bendrabutyje, sportuoja, svajoja mokytis verslo vadybos paslapčių, yra drąsi mergina, nepabūgo pati viena vykti į nepažįstamą šalį. Lietuvoje jai patinka oras, mokykla ir žmonės, nors jie yra drovūs ir nemėgsta kalbėti anglų kalba. Labiausiai ji ilgisi savo trijų šunų, su kuriais labai mėgsta leisti laiką gamtoje.
Projekte Iida panoro dalyvauti, nes niekad nesusimąstė, koks stilius jai tiktų. Mergina šiek tiek bijojo pokyčių, bet sutiko dalyvauti, nes nugalėjo smalsumas ir pasitikėjimas Buitinių paslaugų skyriaus specialistais.
Kirpėjai atnaujino plaukų spalvą ir kirpimą, makiažo specialistė Gabrielė Švarcukaitė šventiškai nugrimavo, o fotografė Laima Beržinytė Gulbinienė pakvietė improvizuotai fotosesijai. Buitinių paslaugų skyriaus mokytojų ir mokinių komanda siekė, kad į projektą atėjęs žmogus taptų toks, koks yra viduje, kad pokyčiai atspindėtų jo polinkius, pomėgius, gyvenimo būdą bei temperamentą.
Ačiū salonui „Royal Beauty house“ už svetingumą.

Kviečiame įvertinti merginos pokyčius!

Daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

video_parastes.gif