Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2018-2019 m. naujienos ir įvykiai

Svečiuojasi mokinė iš Suomijos

2018 10 22
Nuo spalio 2 dienos mūsų skyriuje stažuojasi higieninės kosmetikos specialybės mokinė Iida, kuri atvyko iš Joensuu profesinės mokyklos Suomijoje. Iida viešės net keletą mėnesių, todėl norime suteikti pačias geriausiais praktikos sąlygas Plačiau...»

Erasmus+ projektai - puikus laikas mokiniams!

2018 10 21
Jau kelios savaitės, kaip Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai pagal Erasmus+ projektą stažuojasi Portugalijoje. Įsikūrę netoli sostinės Lisabonos, Montijo mieste, mokinukai greitai pritapo prie darbo sąlygų ir puikaus kolektyvo. Higieninės kosmetikos kosmetiko Plačiau...»

„Gyvasties“ žvakelės liepsnojo 1607 organų donorams

2018 10 20
Lietuvos asociacija „Gyvastis“, spalio 19-ąją, penktadienį, jau penktą kartą organizavo žvakučių akciją „Už organų donorus“, skirtą padėkoti donorams ir jų artimiesiems. Žvakeles už organų donorus uždegė 13 Lietuvos miestų. Jau antrus metus Buitinių paslaugų skyriaus Plačiau...»

Diskusija apie laisvalaikį

2018 10 18
Karjeros planavimo pamokoje I kurso kirpėjo specialybės mokiniai kartu su mokytoja A. Abukaitiene diskutavo apie laisvalaikio praleidimo būdus. Laisvalaikiu žmogus renkasi, ką jis nori veikti, kuo užsiimti: Plačiau...»

Geram tikslui surinkta apie 150 eurų!

2018 10 15
Jau penkti metai VO „Gelbėkit vaikus“ organizuoja solidarumo bėgimą. Į šį bėgimą jungiasi šimtai Lietuvos mokyklų ir darželių, o solidarumo kilometrus bėga dešimtys tūkstančių Lietuvos vaikų. Bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ukrainos Plačiau...»

Fotografų bendruomenės projektas „Vestuvių fotosesija – gyvai!”

2018 10 11
Gražia rudens tradicija tapęs fotografo specialybės mokytojų ir mokinių projektas šiemet subūrė gausų būrį besidominčių šia fotografijos rūšimi. Šiltą spalio trečiadienį baigiamojo kurso fotografai mokėsi fotografuoti vestuves realioje aplinkoje Plačiau...»

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena

2018 10 07
Spalio 5-ąją kiekviena grupė ruošė staigmenas mokytojams ir grupių vadovams. Mokiniai rudens puokštėmis išsakė pačius gražiausius sveikinimo ir padėkos žodžius mokytojams. Šventinę nuotaiką Plačiau...»

Profesinė stažuotė Vengrijoje

2018 10 01
Rugsėjo 26-28 d. Budapešte (Vengrija) vykusiame tarptautinio profesinio meistriškumo konkurse „EuroSkills 2018“ varžėsi apie 600 dalyvių iš 28 Europos šalių, kuriuos vertino apie 500 ekspertų. Plačiau...»

Edukacinis užsiėmimas bibliotekoje

2018 10 01
Bibliotekininkė Asta Abukaitienė pakvietė pirmojo kurso mokinius į edukacinį užsiėmimą „Laikas knygai“ bei suteikė žinių apie informacijos paiešką bibliotekoje, elektroniniame kataloge, internete, atviros prieigos ištekliuose bei kituose informacijos šaltiniuose. Plačiau...»

Judri integruota pamoka

2018 09 27
Rugsėjo pabaiga kupina įsimintinų datų. 26 dieną minima Europos kalbų diena, o aktyvūs žmonės dalyvauja Europos sporto savaitės renginiuose. Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai ir šokių grupės X-team šokėjai Plačiau...»

Neatlygintina savanoriška kraujo donorystė

2018 09 25
Buitinių paslaugų skyriuje vyko kraujo donorystės akcija „Tu gali padovanoti gyvenimą!“. Mes džiaugiamės savo mokiniais, kurie žino, kad neatlygintina kraujo donorystė yra pati saugiausia. Daugelyje pasaulio šalių atliktais tyrimais nustatyta, Plačiau...»

Mintys apie laisvės prasmę ir esmę

2018 09 24
Rugsėjo 24 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenei buvo pristatyta Šiaulių valstybinės kolegijos studentų paroda „Verbum librum. Homo liber. Laisvas žodis. Laisvas žmogus“. Plačiau...»

Pirmakursiai pakrikštyti!

2018 09 21
Rugsėjo 20 dieną susikaupę pirmakursiai atliko karinių pratybų užduotis, išpirko savo nuodėmes ir taip tapo pilnateisiais Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenės nariais. Plačiau...»

Draugiškai, dalykiškai, jaukiai Paberžėje

2018 09 20
Rugsėjui įpusėjus pajėgas sujungė Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų ir Mechanikos skyriaus mokiniai ir mokytojai – mokyklos autobusu išvyko į Paberžę, kur gyveno, dirbo ir yra palaidotas Tėvas Stanislovas. Plačiau...»

Fotografija fotografams!

2018 09 14
Rugsėjo pradžioje fotografo specialybės pirmo kurso mokiniai dvi dienas lankėsi fotografijos muziejaus organizuotuose edukaciniuose užsiėmimuose Plačiau...»

Rudenėjančioje Palangoje

2018 09 14
Rugsėjo 13 dieną BH17/1 grupė kartu su vadove Andželika Sutkevičiene išvyko į laimėtą ekskursiją. Kadangi prizas buvo numatytas prie jūros, pasirinko lietuviškąjį Majamį – Palangą. Pasigrožėjo rudenėjančia gamta Botanikos sode, Plačiau...»

„Mados bulvaras“ parodoje „Tavo PIN kodas“

2018 09 10
Tradiciškai, jau antrus metus, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos mados teatro studija „Mantilija“ (vad. Marija Alūzienė) organizuoja alternatyviosios mados šventę „Mados buvaras“. Šiemet šventė iš pėsčiųjų bulvaro persikėlė į Šiaulių arenos erdves - vaikų/ Plačiau...»

Dirbtuvės „Sužinok savo galimybes“

2018 09 07
Rugsėjo 6 d. Buitinių paslaugų skyriaus sporto klubo paslaugų darbuotojo ir higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokiniai, kartu su mokytojomis A. Abukaitiene ir R. Mockiene, dalyvavo integruotoje karjeros ugdymo ir anatomijos pamokoje, Plačiau...»

Popietė „Mokytojui, skatinusiam pažinti ir išmokti“

2018 09 06
Rugsėjo 6 d. Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Varsos“ filialo organizuotoje popietėje „Mokytojui, skatinusiam pažinti ir išmokti“. Buvo aktyviai išsakomi mokinių asmeniniai Plačiau...»

Mokslo ir žinių diena

2018 09 05
Mokslo ir žinių šventė Buitinių paslaugų skyriuje paminėta rugsėjo 3-ąją dieną. Puikus oras, daugybė šypsenų ir gražių palinkėjimų kupina šventė, kuri džiugino Buitinių paslaugų skyriaus mokinius, mokytojus ir visą bendruomenę. Plačiau...»
video_parastes.gif