Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Verslumas ir lyderystė jaunimui

2018 06 04


Gegužės 19-26 d. dalyviai iš Ispanijos, Maltos, Kipro, Bulgarijos, Kroatijos, Makedonijos, Lenkijos, Estijos ir Lietuvos dalyvavo mokymuose apie verslumą, kūrybingumą, ir inovatyvumą. Tai Erasmus+ programos strateginės partnerystės jaunimui projektas, kuris paremtas Jungtinėje Karalystėje, Birmingeme sukurta ir sėkmingai išbandyta SELFI ugdymo metodologija.
SELFY programa reikšmingai prisideda prie jauno žmogaus lyderystės tobulinimo, įgūdžių ir asmeninių savybių ugdymo bei patirties, kurią, pasitikint savo jėgomis, būtų galima pritaikyti verslo pasaulyje bei siekiant tapti verslia asmenybe ir bendruomenės lyderiu. Tarptautinius mokymus „SELFY: Sustainable Entrepreneurship and Leadership For Youth“ vedė lektoriai R. Šarpanov iš VšĮ „Eduplius“ ir Ž. Mažeikis iš NVO „Socialinis sufleris“ bei taikė inovatyvius ugdymo metodus.
Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus mokytoja A. Abukaitienė projekte įgytas žinias, pritaikė pasirenkamo karjeros dalyko veiklose, nes sėkmingam mokinių karjeros plėtojimui būtini sklandūs perėjimai iš mokymosi aplinkos į darbo rinką, verslumo ir lyderystės kompetencijų ugdymas.

video_parastes.gif