Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Pamoka „Lietuvos šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“

2018 05 21


Gegužės 21 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje vyko netradicinė karjeros pamoka „Lietuvos šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“. Pamoką vedė LR Seimo narys dr. Stasys Šedbaras ir Istorinės LR Prezidentūros Kaune istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė. Diskusijos moderatorė – žurnalistė ir rašytoja Loreta Jastramskienė. Susitikimo metu mokiniai išgirdo nežinomų istorinių faktų apie Prezidento asmenybę, jo vaidmenį valstybėje.
Antanas Smetona – nepriklausomos Lietuvos kūrėjas, pirmasis Lietuvos valstybės Prezidentas, publicistas, teisininkas, kurio asmeninis ir politinis gyvenimas pateikiamas Ingridos Jakubavičienės knygose: „Duetas: Antanas ir Sofija Smetonos“, „Seserys. Sofija Smetonienė ir Jadvyga Tūbelienė“, Aleksandro Merkelio monografijoje „Antanas Smetona: jo visuomeninė, kultūrinė ir politinė veikla“. Mokiniai ir mokytojai minėtas knygas gali rasti ir skaityti skyriaus bibliotekoje, sužinoti dar daugiau informacijos bei susidaryti savo nuomonę apie to meto Lietuvos politinį gyvenimą.
Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenei svečiai padovanojo knygas apie Lietuvą ir istorinę Lietuvos Respublikos Prezidentūrą Kaune bei pakvietė apsilankyti ten veikiančioje parodoje „100 reikšmingiausių pirmosios Lietuvos Respublikos įvykių (1918-1940 m.)“.
Netradicinę karjeros pamoką organizavusi mokytoja Asta Abukaitienė padėkojo svečiams už įdomų pasakojimą ir įteikė Buitinių paslaugų skyriaus floristų pagamintus suvenyrus.

video_parastes.gif