Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

2018 04 17


Šiaulių apskrities vyriausiame policijos komisariate vyko bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinis teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas.
Konkurse dalyvavo ir „Protų mūšio“ rungtyje konkuravo septynios komandos. Teisinių žinių konkurso nugalėtojais šiais metais tapo Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos moksleiviai. Jie įgijo teisę dalyvauti II etape, vyksiančiame Panevėžyje. Antrą vietą užėmė Meškuičių gimnazistai, trečioji vieta atiteko Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių tarybos mokinių komandai. Ketvirtoji vieta atiteko Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus mokinių komandai ir Meškuičių gimnazistams, penktoji vieta – Šiaulių PRC Statybos skyriaus mokinių komandai ir šeštoji – Šiaulių Universiteto gimnazistams. Visi komandų dalyviai gegužės 3 dieną vyks į Naisius, kur turės galimybę išmėginti savo jėgas sporto, išradingumo ir sumanumo varžybose.
Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad moksleiviai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą. Konkursui mokinius ruošė socialinė pedagogė Dalia Kerienė (Centro mokinių komanda ir Buitinių paslaugų skyriaus komanda) ir socialinė pedagogė Eglė Remeikienė (Statybos skyriaus komanda).

video_parastes.gif