Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Įvaizdžio keitimo projektas „Rask savo stilių“ skuba į pagalbą!

2018 02 17


Įvaizdžio keitimo projektas „Rask savo stilių“ skuba į pagalbą! Septintoji, nebijanti pokyčių dalyvė Julija. Tai devyniolikmetė mergina, atvykusi iš Naujosios Akmenės mokytis sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės Buitinių paslaugų skyriuje. Julija linksma, nuoširdi, atvira, draugiška, simpatiška ir pozityviai nusiteikusi, tačiau mėgsta žaisti futbolą ir klausosi Lietuviško repo. Įvaizdžio keitimo projekto specialistų komanda džiaugiasi kardinaliais merginos pokyčiais ir pakeistu stiliumi gimtadienio proga. Tikimės, kad Julijos pokyčiais džiaugiasi didelė palaikymo komanda: šeši broliai, sesuo, ir tėveliai.
Kirpėjai visiškai atnaujino plaukų spalvą ir kirpimą, makiažo specialistai šventiškai nugrimavo, siuvėjai pasiuvo sukneles, o fotografai pakvietė improvizuotai fotosesijai. Ir visa tai Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai.
Vasario 16 dieną Lietuva džiugiai švenčia 100-metį, o Julija – 20-ąjį gimtadienį. Julija, pradėk kurti savo gražiąją pasaką jau šiandien, svajonių išsipildymo! Su gimtadieniu, Lietuva!

video_parastes.gif