Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Respublikinis žaidimas „Protų kovos“ Europos namuose

2017 12 08


Gruodžio 7 d. Europos namuose Vilniuje vyko respublikinis tarpmokyklinis inovatyvus istorijos ir geografijos žaidimas-konkursas „Protų kovos“. Į Europos namus rinkosi komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Ukmergės, Kupiškio ir kt. Konkurso tema „Žmogaus teisės ir demokratija ES“, konkurso tikslai - skatinti mokinių domėjimąsi žmogaus teisėmis ir demokratija ES, didinti mokinių informuotumą apie Sacharovo premiją ir vertybes, kuriomis ji grindžiama, mokytis bendrauti ir bendradarbiauti.
Protų kovose varžėsi 6 mokinių komandos: Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokinių komanda „Gipsas“, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos „Alfamech“ , Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro „Imbieriniai meduoliukai“, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos „Kupiškio kovotojos“, Šiaulių profesinio rengimo centro „Šiaulių šauniausi“ ir Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos „Europiniai“. Konkursas prasidėjo komandų prisistatymu ir 3 turai: išmanus klausimynas, interaktyvus žaidimas, aktyvus labirintas.
Renginio organizatorės Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos geografijos mokytoja Aida Baliukevičienė ir istorijos mokytoja Jolita Bielinytė.
Šiaulių profesinio rengimo Centro mokinių tarybos komandą atstovavo Regimanta Rašymaitė, Henrika Nuosamaitė, Vitalijus Saldys ir Dainius Subatauskis. Komandą konkursui paruošė Buitinių paslaugų skyriaus socialinė pedagogė, Centro mokinių tarybos kuratorė Dalia Kerienė.

Vitalijus Saldys, BSP17/1 gr., centro mokinių tarybos pirmininkas

video_parastes.gif