Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Pasakojome Europai savo profesinės sėkmės istoriją

2017 11 27


Lapkričio 24 dieną Briuselyje vykusioje Europos profesinių gebėjimų savaitės baigiamajame renginyje apdovanotos Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės mokinės Edita Aleksandravičienė ir Irena Masandavičiūtė-Armstead, laimėjusios pirmą vietą fotografijų konkurse CedefopPhotoAward 2017 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“. Kartu į renginį vyko profesijos mokytoja Lina Mišeikienė ir fotopasakojimo herojus – kirpėjo specialybės absolventas Svajūnas Pranaitis. Lietuvos Atstovus maloniai priėmė ir pristatė Europos profesinio mokymo plėtros centro komunikacijos departamento vadovas Gerd Oskar Bausewein. Renginio reklaminę medžiagą bei firminį 2018 metų kalendorių papuošė konkurso fotografijos.
Europos profesinių gebejimų savaitė – tai Europos Komisijos iniciatyva, kuria siekiama, kad profesinis rengimas ir mokymas, padedantis įgyti kokybiškų igūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis. Savaitės metu visose Europos dalyvaujančiose šalyse vyko vietiniai, regioniniai ir valstybės masto renginiai. Jos metu valstybėse narėse vyko įvairūs nacionaliniai savaitės
atidarymo renginiai, tikslinė „Darbdavio diena“, profesinio mokymo konferencija, į kurią rinkosi suinteresuotos organizacijos, verslo ir švietimo atstovai. Savaitę vainikavo spalvingas baigiamasis renginys, kurio metu Marianne Thyssen, už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos judumą atsakinga Europos Komisijos narė, pristatė eilę apdovanojimų.
Šios iniciatyvos tikslas – palaikyti ir reklamuoti profesinį mokymą, skatinti besimokančiųjų šioje sistemoje mobilumą, įmonių ir profesinio mokymo paslaugų teikėjų partnerystę, reaguoti į greitai besikeičiančių įgūdžių poreikį, kaip priemonę inovacijoms, konkurencingumui ir kompetencijai skatinti.

video_parastes.gif