El. paštas buitininku.sk@sprc.lt

2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Mes stipriausi Šiaurės Vakarų Lietuvoje!

2017 11 10

Lapkričio 9-osios rytą Buitinių paslaugų skyriuje rinkosi pajėgiausi ir stipriausi sunkiaatlečiai į tradicines šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo gulomis varžybas. Svečiai atvyko iš Akmenės, Kuršėnų, Biržų, Pakruojo sporto klubų bei gimnazijų. Žinoma, gausiausia buvo Šiaulių profesinio rengimo centro komanda, vadovaujama profesijos mokytojo ir varžybų organizatoriaus Romualdo Miškūno. Jam talkino ir mokėsi varžybų organizavimo subtilybių sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės BSP17/1 grupės mokiniai. Varžybų dalyviai rungėsi net dešimtyje skirtingų svorio kategorijų. Renginys jaunuosius sportininkus išsekino, nes pareikalavo iš kiekvieno maksimalių pastangų. Vakarop buvo paskelbti nugalėtojai bei prizininkai, kurie buvo apdovanoti prizais, taurėmis, medaliais bei diplomais. Pirmosios vietos laimėtojams atiteko renginio firminiai marškinėliai, kuriuos pagamino vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai.
Galime pasidžiaugti, kad mūsų Šiaulių PRC komanda užėmė I-ąją vietą komandinėje įskaitoje! Geriausiai sekėsi šiems stipruoliams: III-ąsias vietas užėmė Laurita Čuchnovaitė (<50 kg), Vitalijus Saldys (<59 kg), Ramūnas Katkauskis (<66 kg), Eimantas Stoncelis (<83 kg), II-ąsias vietas laimėjo – Osvaldas Kuokštis (<66 kg) ir Edvinas Trušinskas (<83 kg), Eimantas Jocas (<105 kg). Domantas Atstopas iškovojo I-ąją vietą +105 svorio kategorijoje. Sveikiname ir džiaugiamės savo mokinių pasiekimais.
Lauksime naujų iššūkių bei pergalių kitais metais!