Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Europos Tarybos „Pestalozzi“ programos seminaras

2017 11 02


Pirmuosius pedagoginio darbo žingsnius žengi drąsiau, jei savo mintimis bei įžvalgomis gali pasidalinti su pradedančiaisiais mokytojais. Spalio 24-27 d. Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytoja Asta Abukaitienė, kartu su 25 mokytojais iš Lietuvos ir kitų Europos valstybių, dalyvavo tarptautiniame seminare „Ieškant balanso: autentiškumas, įvairovė ir įtraukioji kultūra“, kurį organizavo Švietimo ir mokslo ministerija ir Europos Taryba, pagal „Pestalozzi“ mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programą.
„Pestalozzi“ mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programa remiasi Europos Tarybos vertybėmis: pagarba žmogaus teisėms, lygioms galimybėms, demokratijai. Seminaro svarbiausios temos buvo autentiškoji lyderystė, darbas su įvairiomis tikslinėmis grupėmis ir įvairiuose kontekstuose, tarpusavio bendradarbiavimo skatinimas. Praktinių užsiėmimų metu mokytojai praturtino savąjį darbo būdų ir metodų rinkinį.
Šiuolaikinis mokytojas ypatingą dėmesį turi skirti profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui, taip pat ypatingai svarbu stiprinti demokratinės kultūros kompetencijas: demokratinio pilietiškumo ugdymą ir tarpkultūrinį dialogo skatinimą.

video_parastes.gif