Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Geriausia Europoje profesinės sėkmės istorija

2017 09 20


Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) organizavo fotografijos konkursą #CedefopPhotoAward 2017 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“.
Šių metų konkurso tikslas – paskatinti profesinio mokymo įstaigų besimokančiuosius pateikti savo mokymosi profesiniame mokyme kolektyvinės patirties fotoistoriją, pasidalinti žinute apie savo požiūrį į profesinį mokymą. Konkurse dalyvavo 140 komandų ir 300 dalyvių iš Europos Sąjungos šalių profesinio mokymo įstaigų.
Kiekviena komanda turėjo sukurti originalią fotoistoriją, kurią sudarytų nuo trijų iki penkių fotografijų ir pateikti jos aprašymą. Buvo nominuotos dvi geriausios fotoistorijos. Pirmąją vietą ir kelionę į Briuselį laimėjo Šiaulių PRC fotografo specialybės mokinių komanda, kurios narės Edita Aleksandravičienė ir Irena Masandavičiūtė Armstead papasakojo fotoistoriją „Kirpėjo svajonė“ apie Buitinių paslaugų skyriaus absolventą Svajūną Pranaitį, po mokslų sėkmingai tęsiantį karjerą prestižiniame Vilniaus salone.
Lapkričio 24 d. visa komanda: istorijos herojus, fotopasakojimo autorės bei profesijos mokytoja Lina Mišeikienė kviečiami atvykti į Belgijos Karalystę, dalyvauti Europos profesinių gebėjimų savaitės apdovanojimo renginyje.
Nugalėtojų fotografijos publikuojamos CEDEFOP interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose, Thessaloniki tarptautiniame filmų festivalyje ir Europos profesinių gebėjimų savaitės metu Briuselyje.

video_parastes.gif