Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Jaunimo alternatyvios mados festivalis

2017 09 14


Rugsėjo 9 d. Palangoje kultūros bare „Kablys: Jūra. Kultūra“ vyko antrasis jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“, kuriame jaunieji mados kūrėjai turėjo progą susitikti, pamatyti vieni kitų darbus, viešai pristatyti savo kolekcijas bei pasimokyti iš profesionalų ir dizaino studentų.
Renginyje dalyvavo jaunimas iš įvairių Lietuvos mokyklų. Šiais metais komisija renginiui atrinko tik pačias alternatyviausias ir įspūdingiausias kolekcijas, kurias gabūs jaunieji dizaineriai, padedami mokytojų bei klasės draugų, pristatė Palangos bendruomenei bei miesto svečiams. Tokių kolekcijų buvo atrinkta dvylika tame tarpe ir Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus mokinių kolekcija „Muzika“, kurią konkursui pristatė mados teatro studija (vadovė Dalia Kerienė).
Prieš kolekcijų pristatymą atvykę svečiai bei vietinis jaunimas turėjo progą pasiklausyti žinomų Lietuvos dizainerių sėkmės istorijų ir patarimų: Vilniaus dailės akademijos dėstytojos ir dizainerės Astos Labžentytės, pristatė pirmą kartą Lietuvoje rengiamą tarptautinį trumpametražių mados filmų mini-konkursą festivalį. NAKED BRUCE prekinio ženklo įkūrėja Monika Olbakaitė, sėkmingai išpopuliarinusi unikalaus dizaino tampres ir drabužius, papasakojo savo istoriją ir dalino patarimus kaip išlikti originaliems.

video_parastes.gif