Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Istorinėje Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje!

2018 07 12
Šokių grupė „X-team“ liepos 1-6 dienomis dalyvavo Lietuvos šimtmečio Dainų šventėje „Vardan tos...“ Vilniuje. Tai Jubiliejinė, dvidešimtoji, dainų šventė, skirta Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Plačiau...»

Šimtas Šiauliečių profesijų įamžinta šimtmečio Lietuvai!

2018 07 07
Liepos 6-ąją – Mindaugo karūnavimo dieną, Šiaulių miesto pėsčiųjų bulvare atidaryta fotografijų paroda „Šimtas profesijų. Šimtmečio Šiauliai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Parodos sumanytojos ir autorės – Šiaulių profesinio rengimo Plačiau...»

Diplomų įteikimo šventė

2018 06 23
Profesinio mokymo diplomai įteikti beveik 200 absolventų: fotografams, reklamos gamintojams, kirpėjams, floristams, siuvėjams, sporto klubo darbuotojams ir higieninės kosmetikos kosmetikams. Tai buvo iškilminga ir jaudinanti šventė, privertusi Plačiau...»

Kompetencijų vertinimas

2018 06 22
Birželio 18-19 dienomis Buitinių paslaugų skyriuje vyko kompetencijų vertinimas. Floristo, siuvėjo, kirpėjo, higieninės kosmetikos kosmetiko, vizualinės reklamos gamintojo, fotografo ir sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybių mokiniai atliko teorines ir praktines užduotis. Plačiau...»

Smagi išvyka

2018 06 21
Birželio 19 dieną matematikos ir gamtamokslinio ugdymo mokytojų metodinė grupė vyko į edukacinę-pažintinę išvyką po Dubysos regioninį parką, kurios metu susipažino su vertingais gamtos ir kultūros paveldo objektais. Plačiau...»

Užfiksuok gražiausias miško tako akimirkas!

2018 06 20
Mokslo metų pabaigoje pirmo kurso fotografo specialybės mokiniai nusprendė vykti į pažintinę išvyką. Vainagių miško takas yra 4,5 km ilgio, tad galima fiksuoti akimirkas, grožėtis Vainagių draustinio kraštovaizdžiu, užlipti į Vainagių piliakalnį. Plačiau...»

Verslumas ir lyderystė jaunimui

2018 06 04
Gegužės 19-26 d. dalyviai iš Ispanijos, Maltos, Kipro, Bulgarijos, Kroatijos, Makedonijos, Lenkijos, Estijos ir Lietuvos dalyvavo mokymuose apie verslumą, kūrybingumą, ir inovatyvumą. Tai Erasmus+ programos strateginės partnerystės jaunimui projektas Plačiau...»

Paminėta nerūkymo diena

2018 06 03
Gegužės 31-oji – Pasaulinė diena be tabako. Šią dieną siekiama pabrėžti riziką, kurią sveikatai kelia tabako vartojimas. Galbūt tai puiki diena mesti rūkyti? Plačiau...»

Žygis vasaros link! Challenge Šimšė/Kairiai!

2018 05 31
Nerealus vasaros žygis ir sporto šventė „Challenge Šimšė/Kairiai“ bendram nuotykiui apjungė visą Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenę, beveik 200 dalyvių! Organizatoriai – sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai subūrė vieningai eisenai Plačiau...»

Tapti fotografu gali kiekvienas!

2018 05 29
„Mano darbas tik vienas, bet jausmas baisiai geras :) norisi DAR!“ Taip apibūdino savo emociją socialiniame tinkle fotografo speciaybės mokinė Inga. Paskutiniam pavasario mėnesiui einant į pabaigą, Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės Plačiau...»

Pamoka „Lietuvos šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“

2018 05 21
Gegužės 21 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje vyko netradicinė karjeros pamoka „Lietuvos šimtmečio asmenybės: Antanas Smetona“. Pamoką vedė LR Seimo narys dr. Stasys Šedbaras ir Istorinės LR Prezidentūros Kaune istorikė dr. Ingrida Jakubavičienė. Plačiau...»

Profesinėje stažuotėje

2018 05 20
Gegužės mėnesį floristo specialybės profesijos mokytoja Nelda Šutaitė dalyvavo profesinėje stažuotėje Prienuose, floristės Ritos Naujalienės gėlių salone. Nuostabi aplinka, salono darbuotojų žingeidumas naujoms floristinėmis tendencijoms, paslaugumas Plačiau...»

JUKI siuvimo studija

2018 05 18
Gegužės 18 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje įmonės UAB „Verbesta“ (http://www.siuvimoreikmenys.lt/) atstovė Nadežda Podoliak pakvietė išbandyti modernias JUKI siuvimo mašinas, pakviesdama ne tik siuvėjo specialybės Plačiau...»

Išvažiuojamoji konferencija „Tytuvėnų regioninio parko kraštovaizdis ir bioįvairovė“

2018 05 17
Gegužės 17 d. Šiaulių PRC mokiniai ir mokytojai vyko į Tytuvėnų regioninį parką, kur vyko konferencija „Tytuvėnų regioninio parko kraštovaizdis ir bioįvairovė“. Susipažinome su ypač vertingais gamtos bei kultūros paveldo objektais, mokiniai pristatė pranešimus. Plačiau...»

#Pasimatuok fotografo profesiją

2018 05 16
Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos 3 klasės mokiniai dalyvavo profesinio veiklinimo užsiėmime ir susipažino su fotografo specialybe bei mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Kartu su profesijos mokytojomis L. Mišeikiene, R. Chvoinikoviene ir būsimaisiais fotografais mokėsi užfiksuoti pavasario Plačiau...»

Europos egzaminas - Pažink Europą!

2018 05 11
Europos egzaminas – nuo 2010 m. rengiamas nacionalinis žinių apie Europos Sąjungą konkursas, kuriame jėgas kviečiami išmėginti moksleiviai, studentai ir visi norintieji. Konkurso dalyviai turi atsakyti į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas. Plačiau...»

Smagu siūti ir susipažinti su siuvėjo profesija

2018 05 10
Gegužės 9 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje lankėsi pradinių klasių mokiniai, besidomintys įvairiomis specialybėmis. Šiaulių Medelyno progimnazijos 2 klasės mokiniai su tėveliais ir mokytoja S. Gedminiene dalyvavo OPA Plačiau...»

III vieta mados konkurse „Avangardas 2018“

2018 05 09
Gegužės 5 d. Birštone vyko XV-asis avangardinės mados konkursas-festivalis „Avangardas 2018“, kuris sukvietė jaunuosius menininkus-dizainerius į drabužių modeliavimą įnešti naujų akcentų ir vėjų. Buitinių paslaugų skyriaus kolekcija vyresniųjų kategorijoje laimėjo III vietą. Plačiau...»

Tarptautiniame siuvėjų konkurse „Mano banguojanti jūra“ laimėta II vieta!

2018 05 07
Gegužės 3-4 d. Klaipėdos technologijų mokymo centre vyko 5-asis tarptautinis siuvėjo, sukirpėjo konstruktoriaus ir dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo profesinio meistriškumo konkursas „Mano banguojanti jūra 2018“. Plačiau...»

Paskaita „Priklausomybės...“

2018 05 07
Tiems, kurie nėra patyrę, tikriausiai sunku įsivaizduoti, kad žmogaus veiksmai, mintys, bendravimas ir visas gyvenimas gali būti priklausomas nuo kažko kito, bet ne jų pačių. O ypač nuo tokių dalykų, kaip cheminės bei augalinės medžiagos, internetas ir kompiuteriniai Plačiau...»

Paskaita „Stresas ir jo įveika“

2018 05 04
Stresas yra kasdienio mūsų gyvenimo palydovas. Jis daro įtaką tiek asmeniniam gyvenimui tiek ir mokslui tiek darbinei veiklai. Stresas, su kuriuo mes nepajėgiame susitvarkyti arba netinkamai susitvarkome, sukelia daugelį sveikatos ir darbinių Plačiau...»

Lietuvos avangardinio meno festivalis Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje

2018 05 03
Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje kasmet vyksta respublikinis renginys – avangardinio meno festivalis „Aš kitoks“, į kurį suvažiuoja mokiniai ir mokytojai iš visos Lietuvos.
Šiais metais jau penkioliktą kartą susitiko Plačiau...»

Reklamistai kuria komiksus ir domisi menu

2018 05 03
Gegužės 2 dieną vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai su profesijos mokytojomis Enrika ir Vitolda Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įsikūrusiame Komiksų centre kūrė komiksus. Plačiau...»

Tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas-festivalis „Savas stilius 2018“

2018 04 29
Balandžio 25 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas-festivalis „Savas Stilius 2018“. Organizatorė, mados tetaro studijos „Svajokliai“ vadovė Dalia Kerienė jau 26-ąjį kartą pakvietė jaunuosius dizainerius iš Latvijos Plačiau...»

Integruotos pamokos paįvairina ugdymo procesą

2018 04 25
Balandžio 24 d. fotografijos specialybės profesijos mokytoja Renata, vizualinės reklamos gamintojo specialybės profesijos mokytoja Valė ir anglų kalbos mokytoja Andželika pakvietė kolegas į atvirą integruotą praktinio mokymo užsiėmimą. Plačiau...»

Unikaliame bėgime naikintuvų kilimo-tūpimo taku „Runway Run 2018“

2018 04 23
Balandžio 21 d. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose vyko tradicinis ir vienintelis toks unikalus šalyje bėgimas naikintuvų kilimo-tūpimo taku „Runway Run 2018“, kuriame dalyvavo Buitinių paslaugų skyriaus komanda. Plačiau...»

Lietuvos mokinių olimpiada Buitinių paslaugų skyriuje

2018 04 23
Balandžio 20-21 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau kaip šimtas mokinių. Šiais metais dalyviai kūrė darbus tema „Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Plačiau...»

Konferencija „Startas savanorystei – mokinys savanoriškoje veikloje“

2018 04 22
Savanorystė – asmenyės ugdymosi erdvė. Balandžio mėnesį Klaipėdos „Versmės“ progimnazijoje vyko konferencija „Startas savanorystei – mokinys savanoriškoje veikloje“, kurioje dalyvavo Centro mokinių tarybos nariai – Vitalijus Saldys, Plačiau...»

„Pavasarinis tinklinis – 2018“

2018 04 18
Balandžio 10 ir 17 dienomis Statybos skyriuje vyko kūno kultūros mokytojų Tado Gulbino ir Kristinos Lašienės suorganizuotas „Pavasarinio tinklinio“ turnyras. Renginio tikslas – įtraukti mokinius į aktyvią veiklą, skatinti sveiką gyvenseną. Turnyre dalyvavo visi Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniai mėgstantys ir žaidžiantys tinklinį. Plačiau...»

Tarptautiniame konkurse „PaKaba 2018“ I vieta!

2018 04 17
Balandžio 14 d. Kaune vyko Tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas „PaKaba 2018“. Kauno moksleivių techninės kūrybos centro tradicinis renginys išaugo ir kūrybingi jaunieji dizaineriai atvyko ne tik iš įvairiausių Lietuvos miestų, bet ir iš Baltarusijos sostinės – Minsko. Plačiau...»

Balandžio mėnesį sulaukėme svečių

2018 04 17
Šiaulių Rasos progimnazijos 7 klasės mokiniai su mokytoja R. Žymantiene atvyko į pažintinį vizitą po Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrių. Profesijos mokytoja R. Chvoinikovienė supažindino su fotografo profesija, o Plačiau...»

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

2018 04 17
Šiaulių apskrities vyriausiame policijos komisariate vyko bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinis teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas.
Konkurse dalyvavo ir „Protų mūšio“ rungtyje konkuravo septynios komandos. Plačiau...»

VO „Gelbėkit vaikus“ veiklos aptarimas

2018 04 13
Balandžio 10 d. Buitinių paslaugų skyriuje rinkosi VO „Gelbėkit vaikus“ Šiaulių miesto struktūrinio padalinio mokinių grupės į ataskaitinį susirinkimą, kurio metu buvo aptarta metų veikla ir išrinkti kandidatai į metinį suvažiavimą, kuris vyks balandžio 28 d. Šakiuose. Plačiau...»

„Mink ir skaityk“ kartu su Buitinių paslaugų skyriumi!

2018 04 12
Skatinant mokinių norą skaityti bei formuojant teigiamą požiūrį į skaitymą Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus mokiniams suorganizuotas mokyklinis skaitymo projektas „Mink ir skaityk“. Netradicinėje erdvėje, stacionarių dviračių treniruoklių Plačiau...»

Produkcija „Beauty Hills“ išbandyta praktiškai

2018 04 11
Balandžio 10 d. higieninės kosmetikos kosmetiko praktinio mokymo patalpose vyko kosmetikos „Beauty Hills“ pristatymas-seminaras. Produkcijos „Beauty Hills“ kosmetika yra pagrįsta penkių laipsnių priežiūros sistema, kuri gali būti individualiai pritaikyta prie odos Plačiau...»

Profesinio informavimo projektas „OPA“

2018 04 11
Buitinių paslaugų skyriuje vizualinės reklamos gamintojo ir floristo specialybių dirbtuvėse vyko ankstyvojo profesinio orientavimo projekto „OPA“ užsiėmimai. Plačiau...»

Tarptautinė patirtis profesiniam tobulėjimui

2018 04 03
Kovo mėnesį, net tris savaites Buitinių paslaugų skyriaus fotografo ir kirpėjo specialybės mokinės stažavosi ir tobulino žinias profesinėje mokykloje Cork Education and Training Board Corko mieste Airijoje. Projektas „Tarptautinė patirtis profesiniam tobulėjimui“ Plačiau...»

Pažintinis vizitas

2018 04 02
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos socialinė pedagogė L. Gečienė organizavo mokinių pažintinį vizitą į Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrių. 7-10 kl. mokinės turėjo galimybę susipažinti su skyriuje rengiamomis specialybėmis, ugdymo proceso organizavimu, Plačiau...»

Karaokė popietė anglų kalbos besimokantiems mokiniams

2018 03 28
Kovo 27 dieną skyriuje vyko netradicinė anglų kalbos pamoka – Karaokė popietė. Tai jau trečius metus vykstantis renginys, kuris pagal dalyvavusių mokinių skaičių, o jų buvo virš šimto, leidžia spręsti, jog šis užsienio kalbos mokymosi metodas mokiniams yra Plačiau...»

Paroda „DĖMĖ & SILUETAS - teatrališkai“

2018 03 27
Kovo 27-ąją minima Tarptautinė teatro diena. Šių dienų teatras neįsivaizduojamas be kaukių simbolio, kurio kilmė siekia Antikos laikus. Grafinėmis raiškos priemonėmis interpretuoti teatro kaukių temą pabandė ir vizualinės reklamos gamintojų specialybės mokiniai, Plačiau...»

Superherojai sulaukė populiarumo!

2018 03 26
Kovo 22 dieną Šiaulių profesinio rengimo centre vyko tradicinis profesinio informavimo renginys – „Profesijų mugė 2018“. Šiais metais Buitinių paslaugų skyrius pasirinko superherojų temą. Lankytojus pasitiko žaisminga fotosesija su supermenu, betmenais, avatare, Plačiau...»

Spalvotos kojinės

2018 03 21
Kovo 21 d. Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių tarybos ir Buitinių paslaugų skyriaus seniūnų tarybos mokiniai kartu su socialine pedagoge Dalia Keriene prisijungė prie akcijos „Spalvotos kojinės“, kurios tikslas buvo palaikyti Dauno sindromu sergančius vaikus. Plačiau...»

Paramos koncertas LNK televizijoje

2018 03 20
Šiaulių VO „Gelbėkit vaikus“ komanda penktadienį dalyvavo labdaros telemaratone „Už vaikystę“, kurio metu dėl kilnaus tikslo susivienijo ryškiausios Lietuvos žvaigždės. Labdaros koncerte skambėjo ne tik dainos, bet savo gyvenimo istorijomis atvirai dalinosi Plačiau...»

Lietuvių kalbos ir kompiuterinio raštingumo konkursas

2018 03 16
Kovo 15 d. vyko jau tradiciniu tapęs „Lietuvių kalbos ir kompiuterinio raštingumo“ konkursas Šiaulių profesinio rengimo centro mokiniams. Varžėsi 11-12 klasių (3-4 gimn. kl.) mokiniai, kurie atliko dvi užduotis - rinko kompiuteriu diktuojamą lietuvišką tekstą ir rašė Plačiau...»

Sportuok ir būk žvalus!

2018 03 16
Šiaulių Didždvario gimnazijos mokiniai, kartu su grupės koordinatore I. Tamulionyte domėjosi mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Jaunuolius labiausiai domino sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybė, todėl kartu su profesijos mokytoju Plačiau...»

III vieta tinklinio varžybose!

2018 03 15
Kovo 14 d. Vilniuje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų vaikinų tinklinio finalinės varžybos. Dalyvavo komandos iš Kauno, Kretingos, Panevėžio, Visagino, Simno ir Šiaulių. Šiaulių profesinio rengimo centro komanda iškovojo 3-ąją vietą. Geriausiai komandos Plačiau...»

Plaukų tiesinimas su Cocochoco keratinu

2018 03 14
Kovo 13 dieną mokomojoje kirpykloje vyko ilgalaikio tiesinimo atstatymo seminaras. Plaukų tiesinimas su COCOCHOCO keratinu - pažangios technologijos procedūra, kuri leidžia greitai ir tobulai ištiesinti plaukus, nepažeidžiat plauko tekstūros. Plačiau...»

Sėkmė tarptautiniame jaunimo mados konkurse Latvijoje

2018 03 13
Kovo 10-11 dienomis Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mados teatro studija „Svajokliai“ (vadovė Dalia Kerienė) vyko į Latviją, kur dalyvavo tarptautiniame jaunimo mados konkurse „Mados laipteliai 2018“. Plačiau...»

Įskaitiniai darbai

2018 03 12
Prieš išvykstant į praktiką, baigiamųjų grupių mokiniai pristato įskaitinius darbus. Siuvėjo specialybės mokiniai siuvo paltus, floristai dekoravo stalus pasirinkta tematika, kirpėjai atliko temines šukuosenas, reklamos gamintojai maketavo plakatus, fotografai Plačiau...»

Kiekvienas nori būti jaunas, gražus ir džiaugtis puikia sveikata

2018 03 12
Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje vyko pamoka-viktorina „Ar gyvenu sveikai“, kurią organizavo mokytojos Rasa Mockienė ir Aistė Grajauskienė. Viktorinos metu mokiniai galėjo pasitikrinti žinias apie Plačiau...»

Muzikinė-istorinė viktorina „Laisvės garsai“

2018 03 08
Žiemiškai baltą ir saulėtą kovo 7-osios popietę Buitinių paslaugų skyriaus mokinių taryba ir bendrabučio taryba organizavo jau tradicija tapusią muzikinę-istorinę viktoriną „Laisvės garsai“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventei paminėti. Plačiau...»

Floristai ir kirpėjai Kaziuko mugėje

2018 03 03
Kovo 2 d. Buitinių paslaugų skyriaus floristo ir kirpėjo specialybių komandos dalyvavo Šiaulių mokyklose vykusiose Kaziuko mugėse. Mokinės Laima ir Inesa, kartu su profesijos mokytoja Laima Dimšienė pristatė floristinius darbelius Plačiau...»

Prizinės vietos kalbos kultūros konkurse

2018 03 02
Kovo 1 d. Statybos skyriuje vyko Šiaulių PRC 11-12 klasių mokinių Kalbos kultūros konkursas. Konkurse varžėsi 10 mokinių. Nugalėtoja tapo Buitinių paslaugų skyriaus mokinė Neda Pabrėžaitė (mokytoja A. Švedienė), antrąją vietą užėmė Buitinių paslaugų skyriaus Plačiau...»

Skaitmeninių 2018 metų kalendorių „Culture of Lithuania“ kūrimo konkurse laimėta I vieta

2018 03 02
Buitinių paslaugų skyriaus vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai, vadovaujami profesijos mokytojos Vitoldos Veriankaitės dalyvavo skaitmeninių 2018 metų kalendorių „Culture of Lithuania“ kūrimo konkurse. Plačiau...»

Nugriaudėjo šokių festivalis „Griausmas 2018“

2018 03 02
Kovo 1 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje nugriaudėjo 12-asis Lietuvos profesinio mokymo ir bendrojo ugdymo įstaigų šiuolaikinių šokių kolektyvų festivalis – konkursas „Griausmas 2018“. Plačiau...»

Nuskambėjo paskutinis skambutis

2018 03 01
197 mokiniams Buitinių paslaugų skyriuje nuskambėjo PASKUTINIS SKAMBUTIS. Gausiai susirinkusiems šventės svečiams absolventai pristatė įsimintiniausias akimirkas ir leido pažvelgti „pro rakto skylutę“ į slapčiausius įvykius. Plačiau...»

Merginų krepšinio komanda - trečia Lietuvoje!

2018 03 01
Vasario 28 dieną Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių merginų krepšinio varžybose Alytuje Šiaulių profesinio rengimo centro merginų krepšinio komanda iškovojo III-ąją vietą. Geriausiai sekėsi Buitinių paslaugų skyriaus mokinėms Plačiau...»

Tarptautiniame modelių ir kolekcijų pristatymo konkurse prizinės vietos!

2018 02 27
Vasario 25 d. Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mados teatro studija „Svajokliai“ dalyvavo 11-ąjame SNOW QUEEN tarptautiniame jaunųjų modelių ir kolekcijų pristatymo konkurse „Sniego Karalienė – 2018“, kurį organizavo Lietuvos Plačiau...»

Projekto dalyvės iš Airijos

2018 02 27
Jau trečią kartą Buitinių paslaugų skyriuje pagal Erasmus+ programą svečiuojasi studentės iš Airijos Corko koledžo. Dvi rūbų dizaino specialybės merginos net tris savaites stažavosi Buitinių paslaugų skyriaus siuvėjų praktinio mokymo dirbtuvėse. Vadovaujant profesijos mokytojai Laimutei Dimšienei Plačiau...»

Sėkmė atvirame Lietuvos čempionate „Kaunas Beauty“

2018 02 26
Vasario 25-26 dienomis Kaune vyko atviras Lietuvos čempionatas skirtas kirpėjams ir grožio specialistams „Kaunas Beauty 2018“. Tai dvi darbingos dienos įvairių rungčių šalies grožio kūrimo profesionalams bei mokiniams. Buitinių paslaugų skyriaus kirpėjo ir Plačiau...»

Įvaizdžio keitimo projektas „Rask savo stilių“ skuba į pagalbą!

2018 02 17
Vasario 16 dieną Lietuva džiugiai švenčia 100-metį, o Julija – 20-ąjį gimtadienį. Kirpėjai visiškai atnaujino plaukų spalvą ir kirpimą, makiažo specialistai šventiškai nugrimavo, siuvėjai pasiuvo sukneles, o fotografai pakvietė improvizuotai fotosesijai. Plačiau...»

100 ženkliukų ir floristinės kompozicijos Lietuvos 100-mečiui paminėti

2018 02 14
Buitinių paslaugų skyriaus floristo ir vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai, minėdami Lietuvos valstybės šimtmetį surengė parodą mokyklos erdvėse. Plačiau...»

Protų mūšis

2018 02 14
Vasario 13 d. Technologijų skyriuje vyko žaidimas „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti. Renginyje dalyvavo aštuonios komandos – Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus, Joniškio žemės ūkio mokyklos, Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos, Plačiau...»

Prisijungiam prie socialinės akcijos #KeliuVėliavą

2018 02 13
Pasitikdamas visai šaliai išskirtinius metus – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį – Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius nutarė prisijungti prie LRT organizuojamos socialinės iniciatyvos „Keliu vėliavą“. Ja siekiama sukurti tradiciją – paskatinti lietuvius iškelti trispalvę ne tik per valstybines šventes. Plačiau...»

„Google“ gali jums duoti 100 tūkst. atsakymų, o knyga Jums duos vieną – teisingą“

2018 02 13
Rašytojas Neilas Gaimanas: „Google“ gali jums duoti 100 tūkst. atsakymų, o knyga Jums duos vieną – teisingą“. Vasario 13 d. Buitinių paslaugų skyriuje mokiniai susirinko į netradicinę informacinių technologijų pamoką-viktoriną, skirtą Lietuvos 100-mečiui Plačiau...»

Konsultuoja UAB „Headex Group“

2018 02 12
Vasario mėnesį baigiamųjų grupių mokiniai, kartu su profesijos mokytojomis R. Valiukiene ir A. Abukaitiene dalyvavo personalo nuomos, rangos ir atrankos kompanijos UAB „Headex Group“ seminare „Darbo paieška. Tinkamai ir efektyviai“. Plačiau...»

Integruota pamoka Šiaulių teritorinėje darbo biržoje

2018 02 08
Vasario 6 d. Šiaulių teritorinės darbo biržos jaunimo užimtumo skyriuje Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai, kartu su mokytojomis A. Abukaitiene ir A. Grajauskiene, dalyvavo integruotoje informatikos ir karjeros ugdymo Plačiau...»

Anglų kalbos pamoka „Tour of Šiauliai“

2018 02 05
Vasario 5 dieną mokytojas Tomas Prokurotas vedė anglų kalbos pamoką „Tour of Šiauliai“ netradicinėje aplinkoje. Mokiniai angliškai pristatė Šiaulių miesto įdomias lankytinas vietas: Chaimo Frenkelio vilą, Plačiau...»

Fotografų bendruomenės susitikimas

2018 02 03
Jau kovo pradžioje pirmoji fotografų grupė išeina į praktiką. Vasario 2 dieną, penktadienį mokykloje surengtas susitikimas su Šiaulių Fotografijos muziejaus, žiniasklaidos, Šiaulių universiteto bei fotostudijos Agga atstovais, kurio metu vyko diskusijos apie fotografo Plačiau...»

Sėkmingas bedradarbiavimas duoda puikų reultatą!

2018 02 01
Sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls“ dovanojo Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriui penkis modernius stacionarius dviračius, kuriuos sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai galės išbandyti praktinių užsiėmimų metu. Plačiau...»

Profesinis veiklinimas

2018 01 30
Šiaulių suaugusiųjų mokyklos 12 klasės mokiniai ir karjeros konsultantė V. Bekerienė dalyvavo profesinio veiklinimo pažintiniame renginyje. Svečiai susipažino su mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Profesijos mokytoja A. Abukaitienė pristatė Plačiau...»

Bendradarbiavimas

2018 01 25
Sausio 24 dieną fotografo specialybės mokinių ir mokytojų komanda lankėsi Kauno taikomosios dailės mokykloje. Turiningai praleistas laikas, klausantis VDU dėstytojo Tomo Pabedinsko paskaitos „Fotografija šiuolaikiniame Lietuvos mene“, apžiūrėjo fotografų Plačiau...»

Išbandome lėkščiasvydį

2018 01 23
Sausio 23 dieną sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės BSP17/1 grupės mokiniai kartu su profesijos mokytojais Kristina Lašiene bei Romualdu Miškūnu dalyvavo netradiciniame praktiniame užsiėmime, išbandė vis labiau populiarėjančią sporto šaką – lėkščiasvydį. Plačiau...»

VMI projektą „Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų“ pradėjo pamoka Buitinių paslaugų skyriuje

2018 01 17
Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio minėjimui, VMI pakvietė visas Lietuvos mokyklų bendruomenes dalyvauti projekte „Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų“ ir pasinaudoti galimybe susitikti su mokesčių specialistais, susipažinti su mokesčių istorija, Plačiau...»

Mokykloje Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai

2018 01 16
Buitinių paslaugų skyriuje lankėsi LR Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, lydimi Šiaulių PRC direktoriaus Sauliaus Dargužo ir pavaduotojo ugdymui Rimanto Urmono. Svečiai domėjosi praktinio mokymo dirbtuvėmis, Plačiau...»

Karjerai renkuosi Buitinių paslaugų skyrių

2018 01 16
Sausio 16 d. Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos 10-12 kl. mokiniai kartu su mokytoja V. Vaitekutiene lankėsi Buitinių paslaugų skyriuje. Kirpėjo specialybės profesijos mokytoja A. Rutkauskienė kartu su mokiniais pristatė karjeros perspektyvas, Plačiau...»

Paminėta Laisvės gynėjų diena

2018 01 15
Lygiai aštuntą valandą atminimo žvakutės sužibo ir Buitinių paslaugų skyriaus languose. Aktų salėje vyko pilietiškumo pamoka, kurioje mokiniai ir mokytojai kalbėjosi ir žiūrėjo filmą apie Sausio 13-osios įvykius, tylos minute pagerbė žuvusius. Plačiau...»

„Mes žinome, kas mums išsaugojo laisvę“

2018 01 14
Šiaulių profesinio rengimo centro renginyje „Mes žinome, kas mums išsaugojo laisvę“, skirtame Lietuvos 100-mečiui paminėti, dalyvavo Buitinių paslaugų skyriaus komanda, kuriai vadovavo profesijos mokytojas Romualdas Miškūnas. Plačiau...»

Mažieji projekto dalyviai

2018 01 10
Šiaulių Kudirkos progimnazijos 2 klasės mokiniai kartu su mokytoja Rasa Blikertiene lankėsi Buitinių paslaugų skyriuje. Profesijos mokytoja Asta Abukaitienė svečiams pravedė ekskursiją. Jaunuosius mokinius labiausiai domino sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybė, Plačiau...»

Susipažinkime su Buitinių paslaugų skyriumi

2018 01 08
Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje lankosi mokiniai, besidomintys mokymosi galimybėmis.
Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcinio centro 6-7 klasės mokiniai kartu su tėveliais ir mokytoja Irma Bartkevičiene dalyvavo praktinio veiklinimo užsiėmime. Plačiau...»

Paramos akcija „Laimės keksiukai 2017“

2017 12 30
Gruodis – ypatingas mėnuo, gražiausių metų švenčių laukimas. Jau keletą metų Šiaulių miesto ugdymo įstaigos vykdo paramos akciją „Laimės keksiukai“, kurios metu bendruomenės susitelkia kilniam tikslui – gamina keksiukus ir kviečia juos įsigyti, paaukojant Plačiau...»

Visus su artėjančiomis šventėmis!

2017 12 22
Gruodžio 20 d. Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenė stebėjo smagų Kalėdinį karnavalą, kurio tema „Laiko mašina“. Jau iš anksto visų specialybių mokiniai, kartu su grupių vadovais ruošė 1970-1990 metų laikmečio muzikinius pristatymus. Plačiau...»

Kalėdine nuotaika dalijomės su vaikais

2017 12 16
Artėjant šventėms, fotografo specialybės mokinių kvietimu, skyriuje lankėsi Šiaulių vaikų globos namų „Šaltinis“ vaikai. Šventiška nuotaika, vaišės, Kalėdų senis, įvairūs užsiėmimai bei fotosesija apjungė visus bendram džiaugsmui. Plačiau...»

Nagų lakavimo idėjos

2017 12 16
Nuo gruodžio 15 dienos Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje vyksta mokinių darbų paroda „Nagų dizainas“. Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BH15 gr. mokinės pademonstravo savo kūrybiškumą nagų lakavimo srityje. Plačiau...»

Užsiėmimai netradicinėje aplinkoje - motyvuoja siekti geresnių rezultatų

2017 12 15
Sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai praktinio užsiėmimo metu lankėsi sporto klube „Impuls“ ir „Kane‘s“ sporto arenoje. Sporto klube „Impuls“ treneris Marius Riauka supažindino su sporto klubu ir pravedė Body Pump treniruotę, Plačiau...»

Karjerai renkuosi Buitinių paslaugų skyrių

2017 12 15
Gruodžio 14 dieną Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius kartu su Šiaulių m. savivaldybės švietimo skyriumi organizavo kvalifikacijos tobulinimo seminarą, kurio tikslas - plėtoti bendradarbiavimo formas tarp Šiaulių miesto bendrojo lavinimo Plačiau...»

Stalo teniso varžybose - stipriausi!

2017 12 14
Gruodžio 13 dieną Radviliškio technologijų ir verslo centre vyko Šiaulių regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių stalo teniso varžybos. Jose dalyvavo Buitinių paslaugų skyriaus merginos, kurios atstovavo Šiaulių PRC rinktinę ir užėmė I-ąją vietą. Plačiau...»

Netikėta dovana floristikos renginyje „Įkvėpimo naktis“

2017 12 14
Floristo specialybės mokinių ir mokytojų komanda dalyvavo pramoginiame floristikos renginyje „Įkvėpimo naktis“. Tokio pobūdžio floristikos šou visame pasaulyje sulaukia didelio atgarsio, o Kaune vyko jau 17-ą kartą, sutraukė žiūrovus iš viso Rytų Europos regiono Plačiau...»

Šventinė nuotaika pas siuvėjus

2017 12 13
Šventinė nuotaika vis labiau jaučiama Buitinių paslaugų skyriuje. Gruodžio 12 d. mokykloje pagal projektą „OPA“, lankėsi Dainų progimnazijos pirmokai. Profesijos mokytojos L. Dimšienė ir E. Nemeikštienė dalyvius supažindino su siuvėjo specialybės mokinių Plačiau...»

Pirmoji autorinė paroda „Stiklo stebuklai“

2017 12 12
Stiklo menas – labai specifinė sritis, turinti daug savitų technologinių ypatybių, jau nekalbant apie tai, kad stiklas – ypač kaprizinga medžiaga. Fotografijos specialybės mokinei, menininkei, turinčiai savitą braižą, stilių Kristinai Steponavičiūtei paklūsta viena Plačiau...»

Sveikiname profesinio meistriškumo konkurso nugalėtoją

2017 12 10
Gruodžio 8 dieną Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Kaune vyko nacionalinis grožio paslaugų specialybių mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Pažvelk į profesiją kitaip“. Šiaulių profesinio rengimo centrui atstovavo higieninės kosmetikos kosmetiko Plačiau...»

Dovana šiauliečiams - Kalėdinis Šimšės miestelis

2017 12 08
Kalėdinės nuotaikos virusą mokyklos bendruomenė skleidė Šiaulių miestui ir kvietė bendram pabuvimui tiek šeimas tiek vienišus miestelėnus. Gruodžio 7 d. šiauliečius Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius ir Šimšės bendruomenė sukvietė į Kalėdinio Šimšės miestelio Plačiau...»

Respublikinis žaidimas „Protų kovos“ Europos namuose

2017 12 08
Gruodžio 7 d. Europos namuose Vilniuje vyko respublikinis tarpmokyklinis inovatyvus istorijos ir geografijos žaidimas-konkursas „Protų kovos“. Į Europos namus rinkosi komandos iš Vilniaus, Šiaulių, Ukmergės, Kupiškio ir kt. Plačiau...»

Vaidmenų žaidimas „Balsuojam!“

2017 12 07
Gruodžio 5 dieną Buitinių paslaugų skyriuje vyko vaidmenų žaidimas „Balsuojam!“, kurį vedė Europos Parlamento informacinio biuro Lietuvoje asistentė Natalija Bružienė. Šį susitikimą organizavo Buitinių paslaugų skyriaus socialinė pedagogė, Centro mokinių Plačiau...»

Edukacinė kelionė į Briuselį

2017 12 07
Seminaro „ES temos profesinio ugdymo įstaigose ir pilietiškumo ugdymas“ dalyviams buvo suteikta galimybė pažinti Europos Parlamentą ne tik per teorines paskaitas, bet ir praktiškai. Lapkričio 27-gruodžio 2 dienomis grupė mokytojų iš Lietuvos švietimo Plačiau...»

Šiaulių arena pasipuošė šventėms

2017 12 06
Ne tik šiauliečiai, bet ir miesto svečiai matys vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokinių apipavidalintus Šiaulių Arenos langus! Mokiniai su profesijos mokytojomis Enrika ir Vitolda sėkmingai įgyvendino šį projektą. Plačiau...»

Neatlygintinos kraujo donorystės akcija

2017 12 06
Gruodžio 5 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje vyko kraujo donorystės akcija „Tu gali padovanoti gyvenimą“. Mokiniai, kurie yra pilnamečiai savo iniciatyva dalyvavo kraujo davimo akcijoje. Net 22 mokiniai kraujo donorais tapo pirmą kartą. Plačiau...»

Susipažįsta su mokykla

2017 12 06
Gruodžio 5 d. Joniškio Skaistgirio gimnazijos 5-7 klasės mokiniai kartu su mokytojomis domėjosi mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Profesijos mokytoja Asta Abukaitienė svečiams pravedė ekskursiją po Buitinių paslaugų skyrių, Plačiau...»

Komandinis darbas duoda puikų rezultatą

2017 12 05
Fotografo specialybės mokiniai praktinių užsiėmimų metu pasitelkė į pagalbą kitų specialybių profesionalus. Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytoja Rūta Kigienė atliko subtilų, jaunatvišką makiažą, Plačiau...»

Reklamistai televizijoje

2017 12 05
Gruodžio 4 dieną BRF16 grupės mokiniai kartu su grupės vadove Vale Skėriene lankėsi Šiaulių apskrities televizijoje, kur žymus Šiaulių miesto visuomeninkas, fotografas, žurnalistas, filmų kūrėjas Gediminas Beržinis Plačiau...»

Kirpėjai šiuolaikinio meno festivalyje VIRUS‘22

2017 12 03
Gruodžio 2 dieną BKm17/2 merginos kartu su profesijomis mokytojomis Jūrate Sankauskiene bei Zinaida Kazlauskiene dalyvavo šiuolaikinio meno festivalyje VIRUS‘22. Šią dieną buvo pristatomos Baltijos šalių šiuolaikinės mados jaunųjų dizainerių kolekcijos. Plačiau...»

Savitas fotografų požiūris

2017 12 03
Fotografo specialybės II kurso mokiniai kviečia aplankyti savo kūrybinių darbų parodą „Profesijos“, kuri eksponuojama Šiaulių universiteto bibliotekos kavinėje. Darbuose jie demonstruoja savitą požiūrį į profesijas, rengiamas Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje. Plačiau...»

FREIHAUT kosmetikos pristatymas

2017 12 03
Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokiniams ir mokytojams vyko FREIHAUT - profesionalios, ispanų kilmės kosmetikos pristatymas. Ši kosmetika yra sukurta estetinėms odos problemoms Plačiau...»

Istorinio, kultūrinio ir dvasinio palikimo paraštėje…

2017 11 30
Lapkričio 29 d. įvyko šauni Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus moksleivių viktorina - protų mūšis „Istorinio, kultūrinio ir dvasinio palikimo paraštėje…“, skirtas įprasminti daugelyje Europos šalių minimą 500 metų Reformacijos jubiliejų. Plačiau...»

Mažieji projekto dalyviai

2017 11 28
Lapkričio 28 dieną BKm17/2 grupėje vyko ankstyvojo profesinio orientavimo projekto „OPA“ užsiėmimas Šiaulių lopšelio-darželio „Salduvė“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams. Mažieji projekto dalyviai susipažino su kirpėjo profesija, mokėsi pinti plaukus, Plačiau...»

Pasakojome Europai savo profesinės sėkmės istoriją

2017 11 27
Lapkričio 24 dieną Briuselyje vykusioje Europos profesinių gebėjimų savaitės baigiamajame renginyje apdovanotos Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus fotografo specialybės mokinės Edita Aleksandravičienė ir Irena Masandavičiūtė-Armstead, laimėjusios pirmą vietą fotografijų konkurse CedefopPhotoAward 2017 Plačiau...»

Praktinių žinių įtvirtinimas

2017 11 26
Lapkričio pabaigoje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus mokomojoje kirpykloje vyko „Estel“ firmos plaukų dažymo seminaras-praktikumas. Jo metu kirpėjų specialybės BK16/2 ir BK15/1 grupių Plačiau...»

Projektas

2017 11 25
Tęsiamas projektas „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“. Projekto tikslas – didinti profesinio mokymo patrauklumą ir populiarinti mokymosi visą gyvenimą sampratą. Lapkričio 24 d. profesijos mokytoja Vitolda Veriankaitė Plačiau...»

Polkos ir pyrago vakaronė „Juostos lietuvių tautos gyvenime“

2017 11 24
Lapkričio 23 d. Buitinių paslaugų skyriaus valgykloje šurmuliavo tradicinė polkos ir pyrago vakaronė „Juostos lietuvių tautos gyvenime“. Lietuvių tautos gyvenime juosta lydėdavo žmogų visą gyvenimą nuo gimimo iki kapo duobės. Gimusį kūdikį suvyniodavo į Plačiau...»

Susipažįstame su muitinės veiklomis

2017 11 22
Lapkričio 21 d. Buitinių paslaugų skyriuje dalyvavo Klaipėdos teritorinės muitinės Muitinės kontrolės organizavimo skyriaus Šiauliuose vyriausioji inspektorė Virginija Šidlauskienė, kuri pasakojo apie muitinės veiklas Plačiau...»

Nugalėtojas projekte „Sveikuolis-2017“!

2017 11 21
Lapkričio 20 d. Šiaulių arenos konferencijų salėje vyko sveikatingumo projekto „Sveikuolis 2017“ apdovanojimai. Nugalėtojai ir visi dalyviai stebėjo nuotaikingą apdovanojimų programą ir džiaugėsi miesto ištvermingiausiais, sveikiausiais ir aktyviausiais Plačiau...»

Profesinio mokymo populiarinimas

2017 11 20
Lapkričio 20 dieną Šiaulių miesto Simono Daukanto gimnazijoje vyko renginys, įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“. Projekto tikslas – didinti profesinio mokymo patrauklumą ir populiarinti mokymosi visą gyvenimą sampratą. Plačiau...»

Praktinis seminaras

2017 11 19
Lapkričio 17 dieną BHm17/3 ir BHm17/4 gr. higieninės kosmetikos kosmetikėms vyko praktinis seminaras, kurį vedė kosmetologė Eglė Žuromskienė, dirbanti su Anna Lotan produkcija. Per visus veiklos metus kosmetikos kūrėjos Annos Lotan tikslas buvo naudoti grynus ir aktyvius natūralius produktus ir sumažinti iki minimumo Plačiau...»

Tolerancijos dienos simbolis – RANKOS

2017 11 17
Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Šią dieną etikos mokytoja Vida Šambarienė ir socialinė pedagogė Dalia Kerienė vedė integruotas pilietinės iniciatyvos pamokas I ir II kurso mokiniams. Plačiau...»

Profesinė stažuotė – naujos karjeros galimybės

2017 11 16
Lapkričio 15 d. karjeros pamokoje mokiniai turėjo galimybę dalyvauti diskusijoje tema „Profesinė stažuotė – naujos karjeros galimybės“ su Erasmus+ programos dalyve, psichologe iš Turkijos, Yesim Mutioglu ir Šiaulių PRC psichologe Migle Damanskyte. Plačiau...»

Intensyvūs mokymai pranoko lūkesčius

2017 11 15
Programa „Adobe Photoshop“ tapo sinonimu kalbant apie fotografiją, dizainą ar elementarius kasdienius rinkodaros ir socialinės komunikacijos darbus. 16-os akademinių valandų mokymai buvo skirti pradedantiesiems, tačiau be galo intensyvūs ir reiklaujantys daug Plačiau...»

Madų festivalyje-konkurse „Fantazijai nėra ribų“ - II vieta!

2017 11 13
Lapkričio 10 d. Telšių r. Ryškėnų kultūros centras virto mados namais, kur vyko 16-asis respublikinis avangardinių ir gatvės stiliaus madų festivalis-konkursas „Fantazijai nėra ribų“. Konkurse dalyvavo kolektyvai iš Mažeikių, Radviliškio, Gargždų, Šiaulių, Plačiau...»

Metodinis seminaras

2017 11 11
Siekiant susieti teoriją ir praktiką, štangos spaudimo varžybų metu, vyko metodinis seminaras „Maksimalios jėgos lavinimo fiziologiniai ir pedagoginiai aspektai, jų suvokimas ir raiška štangos spaudimo varžybose“ treneriams ir mokytojams. Plačiau...»

Mes stipriausi Šiaurės Vakarų Lietuvoje!

2017 11 10
Lapkričio 9-osios rytą Buitinių paslaugų skyriuje rinkosi pajėgiausi ir stipriausi sunkiaatlečiai į tradicines šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo gulomis varžybas. Svečiai atvyko iš Akmenės, Kuršėnų, Biržų, Pakruojo sporto klubų bei gimnazijų. Plačiau...»

Aerografinio makiažo seminaras

2017 11 09
Lapkričio 8 ir 9 dienomis Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje higieninės kosmetikos kometiko specialybės pirmo kurso moksleiviams vyko netradiciniai praktiniai užsiėmimai, kuriuose buvo demonstruojamas aerografinis makiažas (airbrush). Plačiau...»

Rudens vakarai meno visuomenei

2017 11 09
Kelios merginos iš higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BH17/1 grupės, norėdamos praskaidrinti ilgus ir tamsius lapkričio vakarus, nusprendė apsilankyti Šiaulių dailės galerijoje. Lapkričio 8 d. vakare galerijoje vyko Virginijaus Kinčinaičio paskaita Plačiau...»

Ugdymo karjerai diena

2017 11 09
Lapkričio 8 d. Šiaulių Kudirkos progimnazijoje vyko ugdymo karjerai diena, kurios tikslas - ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas. Tą dieną įprastas pamokas pakeitė profesinio orientavimo užsiėmimai pagal pasirinktas veiklas, Plačiau...»

Tarp geriausių - Buitinių paslaugų skyriaus mokytoja!

2017 11 06
Spalio pabaigoje Birštone vykusiame Lietuvos grožio srities specialistų išskirtiniame renginyje „ODA forumas 2017” Metų kosmetologės titulą laimėjo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytoja, kosmetologė Dana Jaunzemniece. Plačiau...»

BALTIC BEAUTY 2017 grožio parodoje

2017 11 05
Lapkričio 3-4 dienomis higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BHm17/3, BHm17/4, BH16/2 grupių mokinės ir profesijos mokytojos vyko į BALTIC BEAUTY 2017 grožio parodą, kuri vyko Rygoje. Parodoje buvo demonstruojama profesionali gydomoji Plačiau...»

Europos Tarybos „Pestalozzi“ programos seminaras

2017 11 02
Pirmuosius pedagoginio darbo žingsnius žengi drąsiau, jei savo mintimis bei įžvalgomis gali pasidalinti su pradedančiaisiais mokytojais. Spalio 24-27 d. Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytoja Asta Abukaitienė, kartu su 25 mokytojais iš Lietuvos ir kitų Plačiau...»

Vaiduoklių šventė skyriuje

2017 10 31
Helouvynas yra viena seniausių švenčių pasaulyje, kilusi iš pagonių, kurie naktį garbindavo mirusiuosius. Tradicija šią naktį persirengti kilo iš senovės keltų, kurie tikėjosi, kad naktį atklydę vaiduokliai neatpažins gyvųjų. Plačiau...»

Fotografų ir kosmetikų kūrybinis projektas pavyko!

2017 10 29
Spalio 25 d. bendram darbui susitelkė pirmo kurso higieninės kosmetikos kosmetiko ir fotografo specialybių mokiniai, pamėginę įgyvendinti Helovyno temos įvaizdžius. Parinktos netradicinės fotosesijų erdvės bei komandinis darbas supažindino, Plačiau...»

Šiaulių miesto renginyje „Sveikuolis-2017“

2017 10 28
Spalio 27 d. Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoja Kristina Lašiene dalyvavo Šiaulių miesto renginio „Sveikuolis-2017“ viename iš etapų. Mokiniai iš BSP17/1 ir BSP16/2 grupių lengvosios atletikos manieže atliko penkis EUROFIT testus. Plačiau...»

Plietinė akcija „Konstitucija gyvai”

2017 10 27
Spalio 25 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko pilietinė akcija „Konstitucija gyvai”, skirta šalies Konstitucijos 25-ečiui paminėti. Ta proga buvo buvo surengta viktorina, kurios tikslas – plėtoti mokinių ir mokytojų bendravimą, bei skatinti mokinių dalyvavimą Plačiau...»

„Žodyje išsaugotas unikalus Lietuvos gamtos grožis“

2017 10 26
„Žodyje išsaugotas unikalus Lietuvos gamtos grožis“ - tai bendrabučio tarybos (kuratorė bendrabučio auklėtoja Jurgita Aldukevičiutė-Janauskienė), lietuvių kalbos bei literatūros mokytojų Nijolės Gelžinienės ir Astos Švedienės organizuotos viktorinos tema. Plačiau...»

Seminaras mokiniams „Paauglių motyvacijos ir savivertės stiprinimas“

2017 10 25
Spalio 24 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko seminaras, kurio metu mokiniai lavino asmeninius gebėjimus, kurie reikalingi socialiniame gyvenime. Mokėsi išsikelti asmeninius tikslus ir numatyti konkrečius žingsnius jiems pasiekti. Plačiau...»

OPA projektas pas floristus

2017 10 25
Spalio 24 dieną į projekto OPA pamoką „Floristinio suvenyro gamyba“ atvyko Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pirmokai. Pamokėlę vedė floristo specialybės profesijos mokytoja Nelda Šutaitė. Pirmokai gamino skirtukus, kuriais papuošė mėgstamą Plačiau...»

Naudinga informacija mokiniams

2017 10 25
Šiaulių teritorinės ligonių kasos gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Inga Kvedarienė apie ligonių kasų funkcijas ir privalomojo sveikatos draudimo teikiamą naudą papasakojo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mokiniams. Plačiau...»

Sportininkų praktinis užsiėmimas

2017 10 24
Spalio 23 d. sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės BSP17/1 grupės mokiniai ir jų profesijos mokytojai Romualdas Miškūnas bei Kristina Lašienė praktinio užsiėmimo metu kartu su taikvando ITF treneriu Remigijumi Šivickiu mokėsi kovos meno subtilybių. Plačiau...»

Manikiūro įrankių ir priemonių pristatymas

2017 10 22
Spalio 20 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje svečiavosi UAB „Krinona“ atstovė ir kartu su profesijos mokytojomis Jelena Bulygina ir Vida Vainutienė pravedė integruotą pamoką „Manikiūro įrankių ir priemonių pristatymas“. Plačiau...»

Praktinis mokymas reklamos agentūrose

2017 10 22
Spalio 20 d. vizualinės reklamos gamintojo specialybės baigiamųjų grupių mokiniai praktinio mokymo metu vyko pas socialinius partnerius į reklamos agentūrą UAB „Lasegra“ ir UAB „Fluxus“. Praktinio mokymo metu mokiniai reklamos įmonėse Plačiau...»

Žvakučių akcija 1521 organų donorui pagerbti

2017 10 22
Spalio 20 dieną jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvoje surengta žvakučių akcija, skirta spalio mėnesį Pasaulinei ir Europos organų donorystės dienai paminėti bei pagerbti organų donorus. Akciją organizavo Lietuvos Asociacija „Gyvastis“. Buitinių paslaugų skyriaus Plačiau...»

Užsiėmimai BIOK naujų produktų kūrimo laboratorijoje

2017 10 21
Didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas „BIOK laboratorija“, valdantis prekės ženklus RASA, ARAS, MARGARITA, ECODENTA, BIOK DERMATOLOGY kuria ir gamina daugiau nei 200 skirtingų veido, kūno ir plaukų priežiūros bei burnos higienos priemonių. Plačiau...»

Apskrito stalo diskusija „Ar telefonas yra draugas“

2017 10 21
Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių taryba ir Buitinių paslaugų skyriaus VO „Gelbėkit vaikus“ mokinių grupė prieš smurtą spalio 19 dieną pakvietė į apskrito stalo diskusiją „Ar telefonas yra draugas“. Diskusija skirta spalio 20, tarptautinei dienai be smurto prieš vaikus paminėti, kurioje dalyvavo Plačiau...»

Pusdienis pas fotografus

2017 10 20
Spalio 19 dieną pas mus lankėsi fotografo specialybės kolegos iš Kauno taikomosios dailės mokyklos. Trisdešimt profesinės mokyklos mokinių ir mokytojai Raimundas Bulota bei Robertas Misiukonis į Šiaulius atvyko aplankyti vienintelio Lietuvoje Fotografijos muziejaus ir pasisvečiuoti Šiaulių profesinio rengimo centre. Plačiau...»

Policijos bendruomenės pareigūnės bendravo su mokiniais

2017 10 20
Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai lankėsi Buitinių paslaugų skyriuje, kur susitiko su pirmo kurso mokiniais. Mokiniams aiškino jų teisės ir pareigas, pabrėžė asmeninės atsakomybės svarbą, supažindino su LR vaiko teisių pagrindų įstatyme numatytais Plačiau...»

Svečiuose UAB „Inglot Cosmetics“

2017 10 19
Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytojai ir mokiniai bendradarbiauja su socialiniu partneriu UAB „Inglot Cosmetics“, kurie prekiauja profesionalia kosmetika. Spalio 19 dieną Buitinių paslaugų skyriuje vyko praktinis užsiėmimas, Plačiau...»

Gražinkimės pas kirpėjus!

2017 10 18
Šiaulių Romuvos gimnazijos I-II klasių mokinės kartu su mokytoja Rasa Malinauskiene domėjosi mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Kirpėjo specialybės mokiniai viešėjusioms merginoms šukavo, pynė, garbanojo plaukus bei išsamiai papasakojo Plačiau...»

Karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje

2017 10 18
Sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės BSP16/1 grupės mokiniai su grupės vadove lankėsi karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje, kur mūsų oro erdvės saugumu šiuo metu rūpinasi JAV kariai su septyniais naikintuvais F-15 „Eagle“. Plačiau...»

Gražus ir šiltas gimtadienis

2017 10 16
Spalio 13 d. Buitinių paslaugų skyriaus VO „Gelbėkit vaikus“ mokinių grupė prieš smurtą (vadovė socialinė pedagogė Dalia Kerienė) kartu su kitomis miesto mokyklų grupėmis vyko pasveikinti VšĮ „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centro, kuris šventė savo Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas netradicinėje aplinkoje

2017 10 15
Spalio 13 d. higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BH15 gr. mokinėms praktinis mokymas vyko netradicinėje aplinkoje, Šiaulių lopšelyje darželyje „Salduvė“. Plačiau...»

Projektas OPA tęsiasi

2017 10 14
Spalio 13 d. Buitinių paslaugų skyriuje svečiavosi mažieji „OPA“ projekto dalyviai - Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir klasės auklėtoja D. Balsytė. Trečiokams netradicinę kūno kultūros pamoką pravedė ir su sporto klubo darbuotojo specialybe Plačiau...»

Svečiuose Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai

2017 10 13
Bendrojo lavinimo mokykloms tenka svarbus vaidmuo: padėti mokiniui, suderinti savo siekius su galimybėmis bei padėti pereiti iš vienos švietimo pakopos į kitą. Spalio 12 d. daugiau nei 60 Šiaulių rajono Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokinių Plačiau...»

Pažintis su sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybe

2017 10 12
Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos 9 klasės mokiniai kartu su mokytoja Ilona Kadzevičiene domėjosi mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Jaunuolius labiausiai domino sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybė, Plačiau...»

Netradicinė aplinka floristams

2017 10 11
Spalio 10 d. floristo specialybės BFm17 grupės mokiniams praktinis mokymas vyko Šiaulių rajone įsikūrusioje sodyboje „Verda Bell“. Mokinės sodyboje rinko ir pažino augalus būsimiems kūriniams, diskutavo, kaip galėtų būti puošiama konkreti sodyba Plačiau...»

Solidarumo bėgimas

2017 10 10
Spalio 10 dieną Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje įvyko jau tradiciniu tapęs VO „Gelbėkit vaikus“ organizuojamas bėgimas, kuris Lietuvoje ir mūsų skyriuje organizuojamas jau 4-ąjį kartą. Solidarumo bėgimas buvo organizuotas dviem etapais: Plačiau...»

Karjeros planavimas

2017 10 10
Karjeros planavimo pamokoje I kurso mokiniai kartu su profesijos mokytoja A. Abukaitiene diskutavo apie laisvalaikio praleidimo būdus. Atlikdami šią užduotį, mokiniai tobulino savęs pažinimo gebėjimus. Daugeliui mokinių patinka miegoti iki vidurdienio, valgyti Plačiau...»

Tarptautinės mokytojų dienos proga tikra šventė Buitinių paslaugų skyriaus mokytojams!

2017 10 08
Spalio 5 d. nuo ankstyvo ryto higieninės kosmetikos kosmetiko, kirpėjo ir fotografo specialybių mokiniai atliko šventišką makiažą, šukuosenas, manikiūrą, masažą ir organizavo fotosesiją mokytojams. Aktų salėje vyko renginys, kuriame dalyvavo mokytojų ir Plačiau...»

Karjeros planavimo pamoka

2017 10 06
Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje vyko karjeros planavimo pamoka, kurioje analizuojamos asmeninės savybės, jaunuoliai mąsto apie asmeninio tobulėjimo įtaką karjeros galimybėms, tačiau įvardinti savo stipriąsias savybes Plačiau...»

Reklamistai graviravo lazeriu

2017 10 03
Spalio 3 d. vizualinės reklamos gamintojo specialybės baigiamųjų grupių mokiniams praktinis mokymas vyko UAB „Lasegra“. Mokiniai mokėsi dirbti lazerinio graviravimo, markiravimo ir pjaustymo staklėmis. Praktinio mokymo metu kiekvienas mokinys Plačiau...»

Dailės paroda „Gamtos nuotaikos“

2017 10 02
Žmogaus nuotaikų amplitudė labai plati ir nepastovi kaip oras... Gal todėl, būdami gamtoje galime puikiai atpažinti ir jausti skirtingas jos nuotaikas. Kiekviena iš jų turi savo emocinį foną - spalvą, sukuria savitą koloritą. O spalvų paletė turtinga: nuo švelnių Plačiau...»

Indėnai grįžta į Šimšę!

2017 09 29
Rugsėjo 29 d. Buitinių paslaugų skyriuje šurmuliavo indėniškai apsirengę pirmakursiai, jų auklėtojai ir mokyklos administracijos atstovai. Vyko pirmakursių krikštynos, tema „Indėnai grįžta į Šimšę“. Mokiniai nepabūgo šamano burtų, Plačiau...»

Šiaulių universiteto botanikos sode

2017 09 29
Rugsėjo 28d. Šiaulių universiteto botanikos sode lankėsi būsimieji floristai - pirmo kurso mokiniai, lydimi profesijos mokytojos Laimutės Dimšienės. Čia vyko pamokos netradicinėje aplinkoje apie Lietuvoje augančių augalų įvairovę, Plačiau...»

Mokomės netradicinėse aplinkose

2017 09 26
Atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius, skyriuje mokymą(si) stengiamasi kiek galima labiau priartinti prie realių gyvenimo situacijų, integruojant net keletą disciplinų. Rugsėjo 26 dieną fotografo ir floristo specialybių mokiniai mokėsi amato subtilybių Šiaulių šv. Jurgio Plačiau...»

Miesto gimtadieniui - muilo burbulų šventė

2017 09 25
Rugsėjo 24 d. prie Talkšos ežero „Fotografijos namų“ bendruomenės iniciatyva organizuota „Muilo burbulų magija“ – nuotaikinga šventė miestelėnams ir miesto svečiams. Išmėginti jėgas leidžiant oro burbulus į orą galėjo kiekvienas. Plačiau...»

Praktika Beržėnų senelių namuose

2017 09 22
Rugsėjo 20 d. Beržėnų senelių namai sulaukė kirpėjo specialybės mokinių iš Buitinių paslaugų skyriaus. Trys mokinės kartu su profesijos mokytoja Aurika Rutkauskiene visą popietę dirbo kruopščiai, nuoširdžiai Plačiau...»

30-asis pirmakursių rudeninis krosas

2017 09 21
Saulėtą trečiadienio popietę visi Buitinių paslaugų skyriaus pirmakursiai su savo grupių vadovais, kūno kultūros mokytojais bei mokyklos vadovais rinkosi Salduvės piliakalnio papėdėje pasivaržyti tarpusavyje tradiciniame rudens krose. Kiekvieną grupę atlydėjo gausios palaikymo komandos su įvairiaspalve Plačiau...»

Geriausia Europoje profesinės sėkmės istorija

2017 09 20
Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) organizavo fotografijos konkursą #CedefopPhotoAward 2017 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“.
Šių metų konkurso tikslas – paskatinti profesinio Plačiau...»

Galimybė prisiliesti prie senosios fotografijos

2017 09 20
Rugsėjo 19 d. skyriaus otografijos dirbtuvėse vyko paskaita-praktinis užsiėmimas „Senoji fotografija“. Paskaitą vedė specialybės antro kurso mokinys Tadas Gulbinas. Jis supažindino su senąja fototechnika, fotografavimo procesu bei XIX a. nuotraukų gamybos Plačiau...»

Seminaras „Laukų ir pievų gėlės“

2017 09 19
Rugsėjo 15 d. floristo specialybės profesijos mokytojos Eglė Saročkienė ir Nelda Šutaitė dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vykusiame seminare „Laukų ir pievų gėlės: nuo pažinimo iki ilgai besilaikančių puokščių komponavimo“. Plačiau...»

Ateik. Sužinok. Judėk ir būk išmanus!

2017 09 19
Sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai kartu su profesijos mokytojais Kristina Lašiene, Romualdu Miškūnu ir karjeros planavimo mokytoja Asta Abukaitiene Šiaulių universitete mokslo festivalyje „Erdvėlaivis žemė“ pasitikrino savo fizines Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas Ginkūnų bendruomenei

2017 09 18
Rugsėjo 14 d. floristo specialybės profesijos mokytoja Nelda Šutaitė Šiaulių rajono Ginkūnų bibliotekoje vedė praktinį užsiėmimą-seminarą. Seminaras buvo skirtas Ginkūnų bendruomenei, o tema „Floristika – gyvenimo būdas“. Plačiau...»

Šviesos laboratorijoje

2017 09 15
Fotografo specialybės mokiniai praktinių užsiėmimų metu lankėsi Šiaulių fotografijos muziejuje, kur vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai. „Šviesos laboratorija“ – įtraukiantis užsiėmimas, kurio metu išbandėme autentišką tikrosios fotografijos technologiją. Plačiau...»

Jaunimo alternatyvios mados festivalis

2017 09 14
Palangoje kultūros bare „Kablys: Jūra. Kultūra“ vyko antrasis jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“, kuriame jaunieji mados kūrėjai turėjo progą susitikti, pamatyti vieni kitų darbus, viešai pristatyti savo kolekcijas bei Plačiau...»

Pirmą kartą Šiauliuose „Atvira inžinerinės pramonės laboratorija“

2017 09 13
Rugsėjo 12 d. Šiauliuose pirmą kartą įsikūrė „Atvira inžinerinės pramonės laboratorija“ – praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo laboratorija, kurioje lankėsi Šiaulių PRC Buitinių paslaugų Plačiau...»

Paroda „Ką veiki“ Šiaulių arenoje

2017 09 08
Buitinių paslaugų skyriaus komanda dalyvavo tradicinėje aktyvaus ir kūrybiško jaunimo užimtumo parodoje „Ką veiki“ Šiaulių arenoje. Šiais metais paroda modernizavosi į neatrastų erdvių labirintą, kuriame identifikuojamas kiekvieno apsilankiusiojo „PIN KODAS“. Plačiau...»

Fotografijos dirbtuvėse – įtraukianti paskaita

2017 09 07
Rugsėjo 6 d. fotografijos dirbtuvėse lankėsi fotografai Agnė ir Andrius Mačiūnai. Specialybės pirmo kurso mokiniams jie pristatė savo kūrybą, pasidalino mintimis bei pamąstymais apie meninę fotografiją, supažindino su išskirtine senovinių objektyvų kolekcija Plačiau...»

Rugsėjo pirmosios šventė

2017 09 02
Rugsėjo pirmosios šventė Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje pasipuošė šypsenomis ir sveikinimais. Siekti profesinių aukštumų juos paskatino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, visą skyriaus bendruomenę sveikino Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Plačiau...»

Stojančiųjų mokytis po 12 klasių dėmesiui! SKUBU!

2017 07 21
Baigę 12 klasių (įgyję vidurinį išsilavinimą) pageidaujantys mokytis Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje ir įgyti kirpėjo, higieninės kosmetikos kosmetiko, fotografo, floristo, siuvėjo, vizualinės reklamos gamintojo, sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybes, Plačiau...»
video_parastes.gif