Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2017-2018 m. naujienos ir įvykiai

Profesinio mokymo populiarinimas

2017 11 20
Lapkričio 20 dieną Šiaulių miesto Simono Daukanto gimnazijoje vyko renginys, įgyvendinant projektą „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“. Projekto tikslas – didinti profesinio mokymo patrauklumą ir populiarinti mokymosi visą gyvenimą sampratą. Plačiau...»

Praktinis seminaras

2017 11 19
Lapkričio 17 dieną BHm17/3 ir BHm17/4 gr. higieninės kosmetikos kosmetikėms vyko praktinis seminaras, kurį vedė kosmetologė Eglė Žuromskienė, dirbanti su Anna Lotan produkcija. Per visus veiklos metus kosmetikos kūrėjos Annos Lotan tikslas buvo naudoti grynus ir aktyvius natūralius produktus ir sumažinti iki minimumo Plačiau...»

Tolerancijos dienos simbolis – RANKOS

2017 11 17
Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Šią dieną etikos mokytoja Vida Šambarienė ir socialinė pedagogė Dalia Kerienė vedė integruotas pilietinės iniciatyvos pamokas I ir II kurso mokiniams. Plačiau...»

Profesinė stažuotė – naujos karjeros galimybės

2017 11 16
Lapkričio 15 d. karjeros pamokoje mokiniai turėjo galimybę dalyvauti diskusijoje tema „Profesinė stažuotė – naujos karjeros galimybės“ su Erasmus+ programos dalyve, psichologe iš Turkijos, Yesim Mutioglu ir Šiaulių PRC psichologe Migle Damanskyte. Plačiau...»

Intensyvūs mokymai pranoko lūkesčius

2017 11 15
Programa „Adobe Photoshop“ tapo sinonimu kalbant apie fotografiją, dizainą ar elementarius kasdienius rinkodaros ir socialinės komunikacijos darbus. 16-os akademinių valandų mokymai buvo skirti pradedantiesiems, tačiau be galo intensyvūs ir reiklaujantys daug Plačiau...»

Madų festivalyje-konkurse „Fantazijai nėra ribų“ - II vieta!

2017 11 13
Lapkričio 10 d. Telšių r. Ryškėnų kultūros centras virto mados namais, kur vyko 16-asis respublikinis avangardinių ir gatvės stiliaus madų festivalis-konkursas „Fantazijai nėra ribų“. Konkurse dalyvavo kolektyvai iš Mažeikių, Radviliškio, Gargždų, Šiaulių, Plačiau...»

Metodinis seminaras

2017 11 11
Siekiant susieti teoriją ir praktiką, štangos spaudimo varžybų metu, vyko metodinis seminaras „Maksimalios jėgos lavinimo fiziologiniai ir pedagoginiai aspektai, jų suvokimas ir raiška štangos spaudimo varžybose“ treneriams ir mokytojams. Plačiau...»

Mes stipriausi Šiaurės Vakarų Lietuvoje!

2017 11 10
Lapkričio 9-osios rytą Buitinių paslaugų skyriuje rinkosi pajėgiausi ir stipriausi sunkiaatlečiai į tradicines šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo gulomis varžybas. Svečiai atvyko iš Akmenės, Kuršėnų, Biržų, Pakruojo sporto klubų bei gimnazijų. Plačiau...»

Aerografinio makiažo seminaras

2017 11 09
Lapkričio 8 ir 9 dienomis Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje higieninės kosmetikos kometiko specialybės pirmo kurso moksleiviams vyko netradiciniai praktiniai užsiėmimai, kuriuose buvo demonstruojamas aerografinis makiažas (airbrush). Plačiau...»

Rudens vakarai meno visuomenei

2017 11 09
Kelios merginos iš higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BH17/1 grupės, norėdamos praskaidrinti ilgus ir tamsius lapkričio vakarus, nusprendė apsilankyti Šiaulių dailės galerijoje. Lapkričio 8 d. vakare galerijoje vyko Virginijaus Kinčinaičio paskaita Plačiau...»

Ugdymo karjerai diena

2017 11 09
Lapkričio 8 d. Šiaulių Kudirkos progimnazijoje vyko ugdymo karjerai diena, kurios tikslas - ugdyti mokinių bendrąsias ir karjeros kompetencijas. Tą dieną įprastas pamokas pakeitė profesinio orientavimo užsiėmimai pagal pasirinktas veiklas, Plačiau...»

Tarp geriausių - Buitinių paslaugų skyriaus mokytoja!

2017 11 06
Spalio pabaigoje Birštone vykusiame Lietuvos grožio srities specialistų išskirtiniame renginyje „ODA forumas 2017” Metų kosmetologės titulą laimėjo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytoja, kosmetologė Dana Jaunzemniece. Plačiau...»

BALTIC BEAUTY 2017 grožio parodoje

2017 11 05
Lapkričio 3-4 dienomis higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BHm17/3, BHm17/4, BH16/2 grupių mokinės ir profesijos mokytojos vyko į BALTIC BEAUTY 2017 grožio parodą, kuri vyko Rygoje. Parodoje buvo demonstruojama profesionali gydomoji Plačiau...»

Europos Tarybos „Pestalozzi“ programos seminaras

2017 11 02
Pirmuosius pedagoginio darbo žingsnius žengi drąsiau, jei savo mintimis bei įžvalgomis gali pasidalinti su pradedančiaisiais mokytojais. Spalio 24-27 d. Buitinių paslaugų skyriaus profesijos mokytoja Asta Abukaitienė, kartu su 25 mokytojais iš Lietuvos ir kitų Plačiau...»

Vaiduoklių šventė skyriuje

2017 10 31
Helouvynas yra viena seniausių švenčių pasaulyje, kilusi iš pagonių, kurie naktį garbindavo mirusiuosius. Tradicija šią naktį persirengti kilo iš senovės keltų, kurie tikėjosi, kad naktį atklydę vaiduokliai neatpažins gyvųjų. Plačiau...»

Fotografų ir kosmetikų kūrybinis projektas pavyko!

2017 10 29
Spalio 25 d. bendram darbui susitelkė pirmo kurso higieninės kosmetikos kosmetiko ir fotografo specialybių mokiniai, pamėginę įgyvendinti Helovyno temos įvaizdžius. Parinktos netradicinės fotosesijų erdvės bei komandinis darbas supažindino, Plačiau...»

Šiaulių miesto renginyje „Sveikuolis-2017“

2017 10 28
Spalio 27 d. Buitinių paslaugų skyriaus mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoja Kristina Lašiene dalyvavo Šiaulių miesto renginio „Sveikuolis-2017“ viename iš etapų. Mokiniai iš BSP17/1 ir BSP16/2 grupių lengvosios atletikos manieže atliko penkis EUROFIT testus. Plačiau...»

Plietinė akcija „Konstitucija gyvai”

2017 10 27
Spalio 25 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko pilietinė akcija „Konstitucija gyvai”, skirta šalies Konstitucijos 25-ečiui paminėti. Ta proga buvo buvo surengta viktorina, kurios tikslas – plėtoti mokinių ir mokytojų bendravimą, bei skatinti mokinių dalyvavimą Plačiau...»

„Žodyje išsaugotas unikalus Lietuvos gamtos grožis“

2017 10 26
„Žodyje išsaugotas unikalus Lietuvos gamtos grožis“ - tai bendrabučio tarybos (kuratorė bendrabučio auklėtoja Jurgita Aldukevičiutė-Janauskienė), lietuvių kalbos bei literatūros mokytojų Nijolės Gelžinienės ir Astos Švedienės organizuotos viktorinos tema. Plačiau...»

Seminaras mokiniams „Paauglių motyvacijos ir savivertės stiprinimas“

2017 10 25
Spalio 24 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko seminaras, kurio metu mokiniai lavino asmeninius gebėjimus, kurie reikalingi socialiniame gyvenime. Mokėsi išsikelti asmeninius tikslus ir numatyti konkrečius žingsnius jiems pasiekti. Plačiau...»

OPA projektas pas floristus

2017 10 25
Spalio 24 dieną į projekto OPA pamoką „Floristinio suvenyro gamyba“ atvyko Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pirmokai. Pamokėlę vedė floristo specialybės profesijos mokytoja Nelda Šutaitė. Pirmokai gamino skirtukus, kuriais papuošė mėgstamą Plačiau...»

Naudinga informacija mokiniams

2017 10 25
Šiaulių teritorinės ligonių kasos gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Inga Kvedarienė apie ligonių kasų funkcijas ir privalomojo sveikatos draudimo teikiamą naudą papasakojo Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mokiniams. Plačiau...»

Sportininkų praktinis užsiėmimas

2017 10 24
Spalio 23 d. sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės BSP17/1 grupės mokiniai ir jų profesijos mokytojai Romualdas Miškūnas bei Kristina Lašienė praktinio užsiėmimo metu kartu su taikvando ITF treneriu Remigijumi Šivickiu mokėsi kovos meno subtilybių. Plačiau...»

Manikiūro įrankių ir priemonių pristatymas

2017 10 22
Spalio 20 d. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje svečiavosi UAB „Krinona“ atstovė ir kartu su profesijos mokytojomis Jelena Bulygina ir Vida Vainutienė pravedė integruotą pamoką „Manikiūro įrankių ir priemonių pristatymas“. Plačiau...»

Praktinis mokymas reklamos agentūrose

2017 10 22
Spalio 20 d. vizualinės reklamos gamintojo specialybės baigiamųjų grupių mokiniai praktinio mokymo metu vyko pas socialinius partnerius į reklamos agentūrą UAB „Lasegra“ ir UAB „Fluxus“. Praktinio mokymo metu mokiniai reklamos įmonėse Plačiau...»

Žvakučių akcija 1521 organų donorui pagerbti

2017 10 22
Spalio 20 dieną jau ketvirtus metus iš eilės Lietuvoje surengta žvakučių akcija, skirta spalio mėnesį Pasaulinei ir Europos organų donorystės dienai paminėti bei pagerbti organų donorus. Akciją organizavo Lietuvos Asociacija „Gyvastis“. Buitinių paslaugų skyriaus Plačiau...»

Užsiėmimai BIOK naujų produktų kūrimo laboratorijoje

2017 10 21
Didžiausias Lietuvos kosmetikos gamintojas „BIOK laboratorija“, valdantis prekės ženklus RASA, ARAS, MARGARITA, ECODENTA, BIOK DERMATOLOGY kuria ir gamina daugiau nei 200 skirtingų veido, kūno ir plaukų priežiūros bei burnos higienos priemonių. Plačiau...»

Apskrito stalo diskusija „Ar telefonas yra draugas“

2017 10 21
Šiaulių profesinio rengimo centro mokinių taryba ir Buitinių paslaugų skyriaus VO „Gelbėkit vaikus“ mokinių grupė prieš smurtą spalio 19 dieną pakvietė į apskrito stalo diskusiją „Ar telefonas yra draugas“. Diskusija skirta spalio 20, tarptautinei dienai be smurto prieš vaikus paminėti, kurioje dalyvavo Plačiau...»

Pusdienis pas fotografus

2017 10 20
Spalio 19 dieną pas mus lankėsi fotografo specialybės kolegos iš Kauno taikomosios dailės mokyklos. Trisdešimt profesinės mokyklos mokinių ir mokytojai Raimundas Bulota bei Robertas Misiukonis į Šiaulius atvyko aplankyti vienintelio Lietuvoje Fotografijos muziejaus ir pasisvečiuoti Šiaulių profesinio rengimo centre. Plačiau...»

Policijos bendruomenės pareigūnės bendravo su mokiniais

2017 10 20
Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai lankėsi Buitinių paslaugų skyriuje, kur susitiko su pirmo kurso mokiniais. Mokiniams aiškino jų teisės ir pareigas, pabrėžė asmeninės atsakomybės svarbą, supažindino su LR vaiko teisių pagrindų įstatyme numatytais Plačiau...»

Svečiuose UAB „Inglot Cosmetics“

2017 10 19
Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytojai ir mokiniai bendradarbiauja su socialiniu partneriu UAB „Inglot Cosmetics“, kurie prekiauja profesionalia kosmetika. Spalio 19 dieną Buitinių paslaugų skyriuje vyko praktinis užsiėmimas, Plačiau...»

Gražinkimės pas kirpėjus!

2017 10 18
Šiaulių Romuvos gimnazijos I-II klasių mokinės kartu su mokytoja Rasa Malinauskiene domėjosi mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Kirpėjo specialybės mokiniai viešėjusioms merginoms šukavo, pynė, garbanojo plaukus bei išsamiai papasakojo Plačiau...»

Karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje

2017 10 18
Sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės BSP16/1 grupės mokiniai su grupės vadove lankėsi karinių oro pajėgų Šiaulių aviacijos bazėje, kur mūsų oro erdvės saugumu šiuo metu rūpinasi JAV kariai su septyniais naikintuvais F-15 „Eagle“. Plačiau...»

Gražus ir šiltas gimtadienis

2017 10 16
Spalio 13 d. Buitinių paslaugų skyriaus VO „Gelbėkit vaikus“ mokinių grupė prieš smurtą (vadovė socialinė pedagogė Dalia Kerienė) kartu su kitomis miesto mokyklų grupėmis vyko pasveikinti VšĮ „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centro, kuris šventė savo Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas netradicinėje aplinkoje

2017 10 15
Spalio 13 d. higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės BH15 gr. mokinėms praktinis mokymas vyko netradicinėje aplinkoje, Šiaulių lopšelyje darželyje „Salduvė“. Plačiau...»

Projektas OPA tęsiasi

2017 10 14
Spalio 13 d. Buitinių paslaugų skyriuje svečiavosi mažieji „OPA“ projekto dalyviai - Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai ir klasės auklėtoja D. Balsytė. Trečiokams netradicinę kūno kultūros pamoką pravedė ir su sporto klubo darbuotojo specialybe Plačiau...»

Svečiuose Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokiniai

2017 10 13
Bendrojo lavinimo mokykloms tenka svarbus vaidmuo: padėti mokiniui, suderinti savo siekius su galimybėmis bei padėti pereiti iš vienos švietimo pakopos į kitą. Spalio 12 d. daugiau nei 60 Šiaulių rajono Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokinių Plačiau...»

Pažintis su sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybe

2017 10 12
Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokyklos 9 klasės mokiniai kartu su mokytoja Ilona Kadzevičiene domėjosi mokymosi galimybėmis Buitinių paslaugų skyriuje. Jaunuolius labiausiai domino sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybė, Plačiau...»

Netradicinė aplinka floristams

2017 10 11
Spalio 10 d. floristo specialybės BFm17 grupės mokiniams praktinis mokymas vyko Šiaulių rajone įsikūrusioje sodyboje „Verda Bell“. Mokinės sodyboje rinko ir pažino augalus būsimiems kūriniams, diskutavo, kaip galėtų būti puošiama konkreti sodyba Plačiau...»

Solidarumo bėgimas

2017 10 10
Spalio 10 dieną Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje įvyko jau tradiciniu tapęs VO „Gelbėkit vaikus“ organizuojamas bėgimas, kuris Lietuvoje ir mūsų skyriuje organizuojamas jau 4-ąjį kartą. Solidarumo bėgimas buvo organizuotas dviem etapais: Plačiau...»

Karjeros planavimas

2017 10 10
Karjeros planavimo pamokoje I kurso mokiniai kartu su profesijos mokytoja A. Abukaitiene diskutavo apie laisvalaikio praleidimo būdus. Atlikdami šią užduotį, mokiniai tobulino savęs pažinimo gebėjimus. Daugeliui mokinių patinka miegoti iki vidurdienio, valgyti Plačiau...»

Tarptautinės mokytojų dienos proga tikra šventė Buitinių paslaugų skyriaus mokytojams!

2017 10 08
Spalio 5 d. nuo ankstyvo ryto higieninės kosmetikos kosmetiko, kirpėjo ir fotografo specialybių mokiniai atliko šventišką makiažą, šukuosenas, manikiūrą, masažą ir organizavo fotosesiją mokytojams. Aktų salėje vyko renginys, kuriame dalyvavo mokytojų ir Plačiau...»

Karjeros planavimo pamoka

2017 10 06
Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje vyko karjeros planavimo pamoka, kurioje analizuojamos asmeninės savybės, jaunuoliai mąsto apie asmeninio tobulėjimo įtaką karjeros galimybėms, tačiau įvardinti savo stipriąsias savybes Plačiau...»

Reklamistai graviravo lazeriu

2017 10 03
Spalio 3 d. vizualinės reklamos gamintojo specialybės baigiamųjų grupių mokiniams praktinis mokymas vyko UAB „Lasegra“. Mokiniai mokėsi dirbti lazerinio graviravimo, markiravimo ir pjaustymo staklėmis. Praktinio mokymo metu kiekvienas mokinys Plačiau...»

Dailės paroda „Gamtos nuotaikos“

2017 10 02
Žmogaus nuotaikų amplitudė labai plati ir nepastovi kaip oras... Gal todėl, būdami gamtoje galime puikiai atpažinti ir jausti skirtingas jos nuotaikas. Kiekviena iš jų turi savo emocinį foną - spalvą, sukuria savitą koloritą. O spalvų paletė turtinga: nuo švelnių Plačiau...»

Indėnai grįžta į Šimšę!

2017 09 29
Rugsėjo 29 d. Buitinių paslaugų skyriuje šurmuliavo indėniškai apsirengę pirmakursiai, jų auklėtojai ir mokyklos administracijos atstovai. Vyko pirmakursių krikštynos, tema „Indėnai grįžta į Šimšę“. Mokiniai nepabūgo šamano burtų, Plačiau...»

Šiaulių universiteto botanikos sode

2017 09 29
Rugsėjo 28d. Šiaulių universiteto botanikos sode lankėsi būsimieji floristai - pirmo kurso mokiniai, lydimi profesijos mokytojos Laimutės Dimšienės. Čia vyko pamokos netradicinėje aplinkoje apie Lietuvoje augančių augalų įvairovę, Plačiau...»

Mokomės netradicinėse aplinkose

2017 09 26
Atsižvelgiant į darbo rinkos poreikius, skyriuje mokymą(si) stengiamasi kiek galima labiau priartinti prie realių gyvenimo situacijų, integruojant net keletą disciplinų. Rugsėjo 26 dieną fotografo ir floristo specialybių mokiniai mokėsi amato subtilybių Šiaulių šv. Jurgio Plačiau...»

Miesto gimtadieniui - muilo burbulų šventė

2017 09 25
Rugsėjo 24 d. prie Talkšos ežero „Fotografijos namų“ bendruomenės iniciatyva organizuota „Muilo burbulų magija“ – nuotaikinga šventė miestelėnams ir miesto svečiams. Išmėginti jėgas leidžiant oro burbulus į orą galėjo kiekvienas. Plačiau...»

Praktika Beržėnų senelių namuose

2017 09 22
Rugsėjo 20 d. Beržėnų senelių namai sulaukė kirpėjo specialybės mokinių iš Buitinių paslaugų skyriaus. Trys mokinės kartu su profesijos mokytoja Aurika Rutkauskiene visą popietę dirbo kruopščiai, nuoširdžiai Plačiau...»

30-asis pirmakursių rudeninis krosas

2017 09 21
Saulėtą trečiadienio popietę visi Buitinių paslaugų skyriaus pirmakursiai su savo grupių vadovais, kūno kultūros mokytojais bei mokyklos vadovais rinkosi Salduvės piliakalnio papėdėje pasivaržyti tarpusavyje tradiciniame rudens krose. Kiekvieną grupę atlydėjo gausios palaikymo komandos su įvairiaspalve Plačiau...»

Geriausia Europoje profesinės sėkmės istorija

2017 09 20
Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) organizavo fotografijos konkursą #CedefopPhotoAward 2017 tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“.
Šių metų konkurso tikslas – paskatinti profesinio Plačiau...»

Galimybė prisiliesti prie senosios fotografijos

2017 09 20
Rugsėjo 19 d. skyriaus otografijos dirbtuvėse vyko paskaita-praktinis užsiėmimas „Senoji fotografija“. Paskaitą vedė specialybės antro kurso mokinys Tadas Gulbinas. Jis supažindino su senąja fototechnika, fotografavimo procesu bei XIX a. nuotraukų gamybos Plačiau...»

Seminaras „Laukų ir pievų gėlės“

2017 09 19
Rugsėjo 15 d. floristo specialybės profesijos mokytojos Eglė Saročkienė ir Nelda Šutaitė dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vykusiame seminare „Laukų ir pievų gėlės: nuo pažinimo iki ilgai besilaikančių puokščių komponavimo“. Plačiau...»

Ateik. Sužinok. Judėk ir būk išmanus!

2017 09 19
Sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai kartu su profesijos mokytojais Kristina Lašiene, Romualdu Miškūnu ir karjeros planavimo mokytoja Asta Abukaitiene Šiaulių universitete mokslo festivalyje „Erdvėlaivis žemė“ pasitikrino savo fizines Plačiau...»

Praktinis užsiėmimas Ginkūnų bendruomenei

2017 09 18
Rugsėjo 14 d. floristo specialybės profesijos mokytoja Nelda Šutaitė Šiaulių rajono Ginkūnų bibliotekoje vedė praktinį užsiėmimą-seminarą. Seminaras buvo skirtas Ginkūnų bendruomenei, o tema „Floristika – gyvenimo būdas“. Plačiau...»

Šviesos laboratorijoje

2017 09 15
Fotografo specialybės mokiniai praktinių užsiėmimų metu lankėsi Šiaulių fotografijos muziejuje, kur vyksta įvairūs edukaciniai užsiėmimai. „Šviesos laboratorija“ – įtraukiantis užsiėmimas, kurio metu išbandėme autentišką tikrosios fotografijos technologiją. Plačiau...»

Jaunimo alternatyvios mados festivalis

2017 09 14
Palangoje kultūros bare „Kablys: Jūra. Kultūra“ vyko antrasis jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“, kuriame jaunieji mados kūrėjai turėjo progą susitikti, pamatyti vieni kitų darbus, viešai pristatyti savo kolekcijas bei Plačiau...»

Pirmą kartą Šiauliuose „Atvira inžinerinės pramonės laboratorija“

2017 09 13
Rugsėjo 12 d. Šiauliuose pirmą kartą įsikūrė „Atvira inžinerinės pramonės laboratorija“ – praktinių gamtamokslinių ir inžinerinių kompetencijų tobulinimo laboratorija, kurioje lankėsi Šiaulių PRC Buitinių paslaugų Plačiau...»

Paroda „Ką veiki“ Šiaulių arenoje

2017 09 08
Buitinių paslaugų skyriaus komanda dalyvavo tradicinėje aktyvaus ir kūrybiško jaunimo užimtumo parodoje „Ką veiki“ Šiaulių arenoje. Šiais metais paroda modernizavosi į neatrastų erdvių labirintą, kuriame identifikuojamas kiekvieno apsilankiusiojo „PIN KODAS“. Plačiau...»

Fotografijos dirbtuvėse – įtraukianti paskaita

2017 09 07
Rugsėjo 6 d. fotografijos dirbtuvėse lankėsi fotografai Agnė ir Andrius Mačiūnai. Specialybės pirmo kurso mokiniams jie pristatė savo kūrybą, pasidalino mintimis bei pamąstymais apie meninę fotografiją, supažindino su išskirtine senovinių objektyvų kolekcija Plačiau...»

Rugsėjo pirmosios šventė

2017 09 02
Rugsėjo pirmosios šventė Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje pasipuošė šypsenomis ir sveikinimais. Siekti profesinių aukštumų juos paskatino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, visą skyriaus bendruomenę sveikino Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Plačiau...»

Stojančiųjų mokytis po 12 klasių dėmesiui! SKUBU!

2017 07 21
Baigę 12 klasių (įgyję vidurinį išsilavinimą) pageidaujantys mokytis Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriuje ir įgyti kirpėjo, higieninės kosmetikos kosmetiko, fotografo, floristo, siuvėjo, vizualinės reklamos gamintojo, sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybes, Plačiau...»
video_parastes.gif