Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Sporto ir pramogų šventėje veiklos turėjo visi!

2017 05 25


Gegužės 24 d. įvyko tradicinė Šiaulių profesinio rengimo centro sporto ir paramogų šventė. Šiais metais renginys vyko Buitinių paslaugų skyriuje, kuris yra Šimšėje, į šventę buvo kviečiama ir visa mikrorajono bendruomenė.
Šventės metu vyko futbolo, tinklinio, bėgimo, virvės traukimo, crossfit varžybos. Dalyviai siekė prisitraukimų, atsispaudimų, štangos atkėlimo rekordų, aktyviai dalyvavo linksmosiose orientavimosi rungtyse. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir rėmėjų prizais. Visi norintys galėjo pasivaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, sudalyvauti jogos užsiėmime, stebėti regbio treniruotę. Publika liko sužavėta Gatvės gimnastų iš Mažeikių pasirodymu. TRX treneris ir profesijos mokytojas Robertas Baranauskas vedė „Turbo treniruotę – sporto vakarėlis 2“, o treneris ir profesijos mokytojas Andrius Daškus vedė parodomąją crossfit treniruotę.
Šventės metu veikė sveiko maisto baras, kuriame dalyviai vaišinosi sveikuoliškomis salotomis ir desertais. Renginio kuliminacija - įspūdingas Putų šou!
„Būkime sveiki ir aktyvūs!“ - tegu tai lieka ne tik renginio šūkiu, bet ir gyvenimo būdu!

Daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

video_parastes.gif