Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Vizualinės reklamos gamintojų patirtis Vilniuje

2017 05 19


Vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokiniai - Deimantas Norvaišas (BR14/1 gr.), Miglė Sadauskaitė (BR15/1 gr.) ir profesijos mokytoja Vitolda Veriankaitė vyko į Viniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Informacinių ir vizualinių technologijų skyrių, kur profesinio mokymo įstaigų mokiniai ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai dalyvavo Nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Laiko dimensija. Dabar“. Temą ir idėją pasiūlė Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro socialinis partneris - Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras. Ši įstaiga netrukus švęs penkiolikos metų jubiliejų, todėl vizualiniams sprendimams įgyvendinti kreipėsi pagalbos į mokymo centrą.
Dirbtuvių metu dalyvius atlydėję profesijos mokytojai buvo pakviesti į edukacinę ekskursiją po Vilniaus dailės akademiją. Aplankius įspūdingas Vilniaus dailės akademijos laboratorijas ir vizualiojo meno parodas profesinio mokymo specialistai dalyvavo seminare „Vizualinių technologijų taikymas mokytojo darbe“ ir apskritojo stalo diskusijoje aptarė vizualinės reklamos gamintojo modulinės profesinio mokymo programos įgyvendinimo klausimus, suformulavo rekomendacijas, kurios bus pateiktos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centrui. Komisijos pirmininkas Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro generalinis direktorius Sigitas Puodžiukas, kreipdamasis į dalyvius, pasidžiaugė jų kūrybiniais darbais: „Šiandien jūs atlikote užsakovo pageidavimą realizuoti tam tikrą idėją per trumpą laiką. Kiekvienas Jūsų darbas atsižvelgiant į laiko rėmus buvo įdomus ir kūrybiškas, ir komisija juos vertino. Tačiau gyvenime jūs dirbsite ne komisijoms, tad nepaisant to, kokių rezultatų pasiekėte šiandien, nuo rytdienos imkitės naujų kūrybinių idėjų.“
Mokiniai grįžo pavargę, bet kupini įspūdžių, pasisėmę daug naujų idėjų. Įgyta patirtis padės siekti užsibrėžtų tikslų profesinėje srityje ir įgalins lengviau įsitvirtinti darbo rinkoje.

video_parastes.gif