Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Buitinių paslaugų skyriuje karaliavo konkursas-festivalis „Savas Stilius 2017“

2017 05 02


Balandžio 27 dieną Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriuje vyko jubiliejinis 25-asis jaunųjų dizainerių konkursas-festivalis „Savas Stilius 2017“. Kolekcijas demonstravo Vilniaus, Utenos, Klaipėdos, Kauno, Tauragės, Šiaulių, Mažeikių, Telšių, Radviliškio, Panevėžio jaunieji mados kūrėjai. Konkurse varžėsi 26 jaunieji kūrėjai, kurie pateikė dvidešimt įdomių ir nekasdieniškų rūbų kolekcijų. Drabužių kolekcijos buvo sukurtos iš pačių įvairiausių medžiagų: lino, popieriaus, samanų, medžio, veltinio, trikotažo ir kt. Sukurtuose drabužiuose dominavo šiuolaikiškos medžiagos ir gatvės, avangardo temos. Po kolekcijų konkurso vyko jaunųjų modelių konkursas, kuriame dalyvavo 16 modelių. Jie turėjo pristatyti laisvai pasirinktą ir tautinį kostiumus. Kolekcijų apdovanojimai vyko dviejose grupių kategorijose: vaikų ir jaunimo.
Vaikų kategorijoje pirmoji vieta atiteko Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos neformalaus švietimo būreliui „Mados namai“, vadovė Rasa Masiulienė už kolekciją „RS mados namai“ (kolektyvinis darbas). Antroji vieta – Utenos Santarvės estetinio ugdymo ir modelių mokyklos jaunajai kūrėjai Karolinai Žurauskaitei, vadovė Rasa Kazėnienė už kolekciją „Baby girl“. Trečioji vieta – Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos dailės ir dizaino jaunajai kūrėjai Barborai Audėjaitytei, vadovė Dalia Audėjaitienė už kolekciją „Baltai“.
Jaunimo kategorijoje pirmoji vieta atiteko Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro dizainerei Daivai Pečiulienei, vadovė profesijos mokytoja Birutė Mažūnienė už kolekciją „Lėlė“, kurią pristatė mados teatras, vadovė Zina Žvalionienė. Antroji vieta - Kauno Santarvės estetinio ugdymo ir modelių mokyklos kūrėjų grupei, vadovė Rasa Kazėnienė už kolekciją „Nebula“. Trečioji vieta – Šiaulių profesinio rengimo centro Technologijų skyriaus siuvinių gamintojo specialybės mokinių komandai, vadovės profesijos mokytojos Asta Kasiulynienė ir Adelė Adomaitienė už kolekciją „Kitaip“.
Pagrindinis apdovanojimas Grand Prix buvo įteiktas Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos jaunajai dizainerei Evelinai Kovalenkinaitei, vadovė Dalia Audėjaitienė už kolekciją „Šimtasiūlė“.
Tautiškiausia nominacija atiteko Kauno Buitinių paslaugų ir verslo mokykos siuvimo būreliui už kolekciją „Deivės“, teatrališkiausia nominacija – Mažeikių politechnikos mokyklos interjero apipavidalintojų specialybės mokiniams, vadovė Asta Rimkienė už kolekciją „Veidrodžių šalyje“, stilingiausia nominacija – Kauno Santarvės estetinio ugdymo ir modelių mokyklos mokiniams, vadovė Rasa Kazėnienė už kolekciją „Pavasario aidai“, muzikaliausia nominacija – Šiaulių moksleivių namų mados teatrui „Mūza“, vadovės Laura Pikelienė ir Daiva Rozgaitė-Udrienė už kolekciją „Ar aš jau užaugau...“, elegantiškiausia nominacija – Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus siuvėjų kūrėjų komandai, vadovės profesijos mokytojos Laimutė Dimšienė ir Meilutė Jerašūnienė už kolekciją „Muzika“, avangardiškiausia nominacija – Telšių „Atžalyno“ progimnazijos neformalaus ugdymo būrelio ,,Dizaino studija“ mokiniams, vadovė Jadvyga Martinkienė už kolekciją „Mes kitokios“, spalvingiausia nominacija – Tauragės „Aušros“ pagrindinės mokyklos dailės būrelio „Kūrybos džiaugsmas“ jaunajai dizainerei Aistei Kuzminskaitei, vadovė Vida Karbauskienė už kolekciją „Skrydis“.
Jaunųjų modelių konkurse pirmoji vieta atiteko Gabijai Rėkutei iš Vilniaus, antroji vieta – Militai Šilinytei iš Kauno, trečioji vieta – Gerdai Dobrovolskytei iš Utenos, o žiūrovų simpatijos prizas buvo įteiktas mažiausiai 5 metukų modeliui Taivai Butėnaitei iš Kauno.
Visiems konkurso-festivalio „Savas Stilius 2017“ dalyviams buvo įteiktos Šiaulių profesinio rengimo centro direktoriaus padėkos ir diplomai, floristo specialybės mokinių sukurti specialūs prizai, rėmėjo Alfonso Mickevičiaus saldžios dovanos. VšĮ „Pramogų sala“ generalinio direktoriaus Gintaro Radavičiaus įsteigtas prizas 4 bilietai į šou baleto TODES koncertą atiteko elegantiškiausiam kolektyvui Šiaulių profesinio rengimo centro Buitinių paslaugų skyriaus mados teatrui, vadovė Dalia Kerienė.

Daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

video_parastes.gif