Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Atviras Lietuvos čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams

2017 04 09


Balandžio 7-9 dienomis Vilniuje vyko 24-oji tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė 2017“. Jos metu, balandžio 8-ąją vyko atviras Lietuvos čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams. Šiaulių profesinio rengimo centrą profesinio mokymo centrų ir kolegijų studentų rungtyse atstovavo Buitinių paslaugų skyriaus kirpėjo specialybės mokinės: vakarinės šukuosenos rungtyje - Akvilė Morkytė, Dovilė Daubarautė, Gabrielė Antanina Dilbitytė, nuotakos šukuosenos rungtyje - Viktorija Subačiūtė. Dieninį ir vakarinį makiažą atliko higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokinės Laura Risovienė ir Diana Šteimantaitė.
Pirmą kartą tarptautinės parodos metu vyko Lietuvos profesinio rengimo centrų ir kolegijų profesijos mokytojų meistriškumo konkursas. Kirpėjo specialybės profesijos mokytoja Aurika Rutkauskienė dalyvavo moterų progresyvaus kirpimo ir šukavimo rungtyje, o higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės profesijos mokytoja Vilma Juozaitienė nuotakos makiažo rungtyje. Mokytojos įrodė, kad yra drąsiausios ir stipriausios profesijos mokytojos Lietuvoje! 
Čempionato metu mūsų mokinių darbai niekuo nenusileido varžovų darbams. Dėkojame mokiniams ir mokytojams, kurie drąsiai priėmė jiems metamus iššūkius ir tinkamai atstovavo Šiaulių profesinio rengimo centrą. Dėkojame už jūsų pastangas ir džiaugiamės jūsų darbais!

video_parastes.gif