Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Susitikimas su knygų autoriumi Arūnu Petraičiu

2016 12 06


Šiaulietis žurnalistas, sporto istorikas, ilgametis Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos generalinis sekretorius Arūnas Petraitis Buitinių paslaugų skyriuje pristatė knygą „Lietuvos kultūrizmas 1965-2015. Iliustruota „geležinio“ sporto istorija“. Renginyje dalyvavo ne tik sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės mokiniai, bet ir jauni žmonės, kurie domisi kūno kultūra bei sveika gyvensena. A. Petraičio knygoje paminėti buvusios Buitinių paslaugų skyriaus mokinės Ingos Nevarauskaitės sportiniai pasiekimai. Jos pirmuoju treneriu buvo kūno kultūros mokytojas Romualdas Miškūnas. Knygoje apžvelgiama Lietuvos kultūrizmo raida, istorija, pasiekimai ir žmonės, kurie su šia sporto šaka nuėjo ilgą kelią.
„Jaunimui sunku suprasti, kodėl anksčiau kultūrizmo sportas buvo dangstomas „geležine uždanga“ ir draudžiamas. Asmeniniai sportininkų pavyzdžiai rodo, kad svajonėms ir užsibrėžtiems tikslams lemta išsipildyti. Reikia svajoti ir atkakliai siekti svajonių, drąsiai priimti iššūkius ir juos įveikti “ , – renginio dalyvius drąsino A. Petraitis.
Skyriaus bibliotekai autorius dovanojo savo pirmąją knygą „45 metai Šiaulių kultūrizmui: 1968 -2013 m.“, kitus aktualius leidinius ir knygas bei atsakė į pateiktus klausimus.
Bibliotekininkė Asta Abukaitienė dėkinga autoriui už įdomų susitikimą ir tikisi, kad pokalbis su knygos autoriumi bei netrukus išleista nauja A. Petraičio knyga apie krepšinį, paskatins gyventi aktyviai, domėtis ir skaityti knygas.

Jomantės Biliūnaitės nuotraukos.

video_parastes.gif