El. paštas buitininku.sk@sprc.lt

2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo gulomis varžybų nugalėtojai!

2016 11 18

Lapkričio 18 d. Buitinių paslaugų skyriuje vyko šiaurės vakarų Lietuvos mokinių štangos spaudimo gulomis varžybos, kurias jau antrą kartą organizavo kūno kultūros mokytojas Romualdas Miškūnas. Lietuvos jėgos trikovės federacijos teisėjai Antanas Gricius, Antanas Virbičianskas ir Vytautas Šiurkus stebėjo ir vertino dalyvius: 70 mokinių ir 9 komandas. Sporto klubų įskaitoje pirmąją vietą užėmė Kuršėnų sporto klubo „Žėrutis“ komanda, antrąją vietą užėmė Joniškio sporto klubo „Varūnos“ komanda, trečiąją vietą Ventos miesto jėgos sporto šakų klubo „Liga“ komanda. Tarp mokyklų ir gimnazijų pirmąją vietą iškovojo Šiaulių profesinio rengimo centro komanda, antrąją vietą - Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija ir trečiąją vietą - Ventos gimnazijos moksleiviai.
Didžiausią štangos svorį 167,5 kg įveikė sporto klubo paslaugų darbuotojo specialybės moksleivis Lukas Bružas. Su tokiu rezultatu Lukas tapo absoliučiu štangos spaudimo gulomis varžybų nugalėtoju. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais, kuriuos įsteigė varžybų rėmėjas - maisto papildų ir sporto aprangos parduotuvė „Fitcult“.

Daugiau nuotraukų mokyklos facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius