Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Skaniausio pyrago vakaronė

2016 11 09


Lapkričio 8 d. 19 val. Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bendrabutyje vyko „Skaniausio pyrago“ vakaronė, kurią organizavo bendrabučio vyr. auklėtoja Rūta Balčiūnienė. Vakaronėje dalyvavo mokinių komandos, kurios turėjo ne tik iškepti pyragą, bet ir pristatyti. Pirmo aukšto mokiniai iškepė tortą „Braškės džiaugsmas“, antro aukšto – sveikuoliškų sausainukų ir keksiukų, trečio aukšto – tortą „Saldi bamba“, ketvirto aukšto mokinės paruošė nekeptą pyragą „Draugystė“, penkto aukšto mokiniai paruošė nekeptą pyragą „Persikėlis“.
Labai džiaugėmės, kad vakaronėje sutiko dalyvauti Rygos stiliaus ir mados profesinės mokyklos mokinės, kurios atvyko į mūsų skyrių pagal mainų programą. Merginos paruošė dviejų rūšių nacionalinių latviškų saldumynų, kurie visiems labai patiko. Visos komandos pristatė savo kepinius, pasidalino receptais bei gaminimo procesu.
Mokinių paruoštus skanėstus ir pristatymą vertino komisija. Lemiamas žodis buvo patikėtas komisijos pirmininkei Jurgitai Aldukevičiūtei-Janauskienei, kuri yra puiki įvairių saldumynų ir tortų kepėja. Visos mokinių komandos buvo pagirtos ir apdovanotos padėkomis bei saldžiais prizais. Nominacijos skirtos: 1-am aukštui „Už netikėtai atrastą talentą virtuvėje“, 2-am aukštui už „Sveikiausią pyragą“, 3-iam aukštui už „Sočiausią pyragą“, 4-am aukštui už „Sočiausią pyragą“, 5-am aukštui už „Skaniausiai iškeptą pyragą“.

video_parastes.gif