Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Mūsų yra daug, esame šio miesto dalis!

2016 10 06


„Šventinė miesto gija“ – taip Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bendruomenė pavadino akciją, įvykusią Tarptautinės mokytojų dienos proga. Rudeniškai spalvinga, gausi ir triukšminga eisena Vilniaus gatve, trečiadienio popietę maloniai stebino praeivius ir kvietė prisijungti prie „draugystės bangos“ Šiaulių miesto bulvare. Skyriaus bendruomenė kvietė šiauliečius švęsti kartu. Šiais metais Šiaulių miestas švenčia 780 metų jubiliejų, skyrius – 45, o miesto bulvarui praėjusiais metais sukako 40 metų. Šis Šiaulių miesto jubiliejui skirtas projektas subūrė jaunus ir senus. Projektas tapo mėginimu nutiesti rekordiškai ilgą (1,28 km.) giją, sujungusią šiauliečių rankas ir širdis. Šventės dalyvius sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.
Šiauliai nuo seno buvo vadinami pramonės miestu, todėl Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius yra svarbi miesto dalis. Čia amato subtilybių kasmet mokosi apie 600 mokinių, kuriamos naujos, paklausios specialybės. Šiemet Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius sulaukė rekordinio skaičiaus pirmakursių (beveik 400), kurie atvyksta mokytis ir gyventi į Šiaulius iš viso regiono.
Jubiliejiniams metams skirtoje eisenoje dalyvavo per penkis šimtus moksleivių, mokytojų bei miesto gyventojų, o miesto pėsčiųjų bulvaras atgijo kartu su „Šventine miesto gija“ bendroje kilometro ilgio rankų grandinėje.
„Mūsų yra daug, esame šio miesto dalis!, „Šiauliai – mūsų miestas“ , „Švęskime kartu“ – tokiais šūkiais skyriaus bendruomenė sveikino savo miestą, o rekordinio ilgio „Šventinė miesto gija“ parodė, kad Šiauliai yra gyvas miestas.

Daugiau nuotraukų facebook paskyroje Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyrius

Apie mus rašo naujienų portalai etaplius.lt ir delfi.lt

video_parastes.gif