Ekstranetas | Virtuali mokymosi aplinka

Šiaulių profesinio rengimo centras
Buitinių paslaugų skyrius

Vilniaus g. 27, 76279 Šiauliai
Tel. (8 41) 50 37 01
Faks. (8 41) 52 45 58
El. paštas buitininku.sk@sprc.lt
2016-2017 m. naujienos ir įvykiai

Solidarumo bėgimo metu galime parodyti savo gerumą

2016 10 04


Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ ir šiais metais nuoširdžiai kvietė Lietuvos mokyklas dalyvauti Solidarumo bėgime. Kaip tai svarbu pabrėžia Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, įtraukusi Solidarumo bėgimą į iniciatyvą „Už saugią Lietuvą“.
Spalio 3 d. Šiaulių miesto VO ,,Gelbėkit vaikus“ struktūrinio padalinio vadovė Dalia Kerienė pakvietė Šiaulių mokyklų mokinių grupes prieš smurtą dalyvauti 3-ame Solidarumo bėgime. Šią akciją palaikė ir bėgime dalyvavo virš šimto mokinių iš Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos, Šiaulių Gytarių, ,,Juventos“, Dainų ir Zoknių progimnazijų. Šis solidarumo bėgimas – tai unikalus projektas, kurio metu mokiniai, susivieniję bendrai sportinei veiklai, gali padėti vieni kitiems. Kiekvienas mokinys iki Solidarumo bėgimo dienos ieškojo rėmėjų – tėvelių, senelių, kitų artimųjų ar draugų, sutinkančių paaukoti jiems priimtiną sumą už kiekvieno bėgiko nubėgtą Solidarumo kilometrą. Kilometrai yra simboliniai. Patys dalyviai nusprendė kokio ilgio bus jo kilometras. Mes pasirinkome bėgti pėsčiųjų bulvaru, kad atkreiptume Šiauliečių dėmesį į šį Solidarumo bėgimą, kurio šūkis yra JUNKIS>BĖK>PADĖK. Solidarumo bėgimo pabaigą vainikavo diplomų įteikimas dalyviams.
3-ojo Solidarumo bėgimo metu surinktos lėšos bus naudojamos programai „Būkim draugais!“ įgyvendinti. Ji skirta sumažinti Lietuvos ikimokyklinio amžiaus vaikų, patiriančių patyčias, skaičių bei sukurti saugią, sveiką, pozityvią aplinką šiems vaikams. Lėšos taip pat bus skiriamos paremti tarptautinę kampaniją „Every Last Child“ Zambijoje — badą, skurdą ir nepriteklius kenčiantiems vaikams gelbėti.
Solidarumo bėgimas – tai didelis solidarumo pavyzdys ne tik mokiniams, bet ir visai mūsų bendruomenei.

video_parastes.gif